Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dus için tavsiye
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dus için tavsiye

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
MaSiLSeD
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Nis 22, 2019 11:05 am    Mesaj konusu: dus için tavsiye Alıntıyla Cevap Gönder

merhabalar ben şu an 4. sınıfım ve bu yaz disiplinli ve yavaş bir şekilde hazırlanmaya başlayacağım ama tecrübeli kişilerden tavsiye bekliyorum mesela bu yaz klinik mi temel mi çalışayım sonuçta temel çok ezber ve daha çok tekrar istiyor ayrıca yaz tatilinde en fazla 5 kitap bitirebilirim o da baya zorlarsam. yani tavsiyeleriniz var mıdır eğer varsa lütfen yazın Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Risus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Nis 22, 2019 11:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dersaneye gidiyorsan eğer başta fizyoloji patoloji ve biyokimya gibi en temel dersleri offlarını da dınleyerek halletmeni tavsiye ederım onun dısında temel klinik diye ayırma bence cunku klinik her ne kadar biliyoruz gibi gelsede daha değişik soru tarzlarıyla karşımıza çıkabılıyor bu sene gördüğümüz gibi. Kliniktende protez kalın oldugu için çalışıp aradan cıkarmanı tavsiye ederım. 5 dersle sınırlamasaydın benım tavsıyem hepsını bi kere yazın tekrar etmenden yana olurdu 🐣
Başa dön
flipflop
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Nis 25, 2019 7:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yetmedi mi okuduğun bırak bu işleri hayatını yaşa Wink
Başa dön
MaSiLSeD
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2019 11:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Risus yazmış:
Dersaneye gidiyorsan eğer başta fizyoloji patoloji ve biyokimya gibi en temel dersleri offlarını da dınleyerek halletmeni tavsiye ederım onun dısında temel klinik diye ayırma bence cunku klinik her ne kadar biliyoruz gibi gelsede daha değişik soru tarzlarıyla karşımıza çıkabılıyor bu sene gördüğümüz gibi. Kliniktende protez kalın oldugu için çalışıp aradan cıkarmanı tavsiye ederım. 5 dersle sınırlamasaydın benım tavsıyem hepsını bi kere yazın tekrar etmenden yana olurdu 🐣
teşekkürler Smile sınırlamamıştım aslında bir program oluşturmaya çalıştım ve süremin en fazla bu kadar yettiğini gördüm bir de birdenbire balıklama atlayıp günde 10 saat çalışamayacağım için böyle oldu tabi
Başa dön
MaSiLSeD
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2019 11:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

flipflop yazmış:
dataya 13 binlik senet imzaladığım gün keşke bayılsaydım bir şey olsaydı Very Happy artık el mahkum
Başa dön
flipflop
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2019 3:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MaSiLSeD yazmış:
flipflop yazmış:
dataya 13 binlik senet imzaladığım gün keşke bayılsaydım bir şey olsaydı Very Happy artık el mahkum

Mesleği bırakıyor ve dershane işine giriyorumm yetti artık Razz
Fikir için teşekkürler ...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız