Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Bakaya durumda iken dusla yerleşmek
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Bakaya durumda iken dusla yerleşmek

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Guytonn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Mar 06, 2018 4:57 am    Mesaj konusu: Bakaya durumda iken dusla yerleşmek Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ösym kazananlar listesini askeriyeye ne zaman bildircek. Yerleşipte bakaya durumda olan var mı.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Mar 06, 2018 8:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başlama yazın üniversiteden askerlik şubesine gidecek. Üniversitenden teyit ettir.
Başa dön
Guytonn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Mar 06, 2018 8:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

berkturgay yazmış:
Başlama yazın üniversiteden askerlik şubesine gidecek. Üniversitenden teyit ettir.

Hocam üniversite kayıt yaparkn askerlik belgesi istiyor. Yani kayıt olurken tecilli olmamız gerekiyor.
Başa dön
dtsbp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Mar 06, 2018 9:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam uniye basvuruyorsun sonra belge goturuyorsun askerlik subesine bakaya cezasini oduyorsun sonra tecil ediliyor, tecilli degilsen uzmanliga basvuramazsin diye bisey yok bilen bilmeyen konusmasin
Başa dön
Ogoksu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 05, 2021 9:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de bakaya durumdayım. Üniversiteye kaydolmaya çalışıyorum ama askerlik belgem olmadığı için kayıtra sıkıntı yaşıyorum. Onlar da prosedürü tam bilmiyor ben de. Üniversite askerden kağıt getir diyor. Askeriye üniversite bize ulaşsın diyor. Ne yapmam lazım? Daha önceden başından böyle birşey geçen var mı?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız