Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Özel üniversite şartları
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Özel üniversite şartları

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DentHaber
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dusudus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 21, 2013 4:10 am    Mesaj konusu: Özel üniversite şartları Alıntıyla Cevap Gönder

Yeni yüzyıl yada aydın üniversitesinin şartları hakkında bilgisi olan var mı..
Cumartesi çalışılıyor mu?
Maaşlar ne kadardır ortalama
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
gogoko
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 21, 2013 5:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hatta diğer tüm özel üniversiteler ile ilgili bilginiz varsa ve yazarsanız süper olur Smile
Başa dön
Dtefexor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 21, 2013 7:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Medipolde cts calısılıyo hafta ıcı bır gun yarım net sıtesınde ucretler yazılı2.5 3 arası sanırım . Dıger unv bılen varsa yazsın
Başa dön
Dtefexor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Eyl 23, 2013 6:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar ınternet sıtesınden baktım ben ozel unv. Ya kafam karıstı kım bıze egıtım verecek bazılarında prof yok bazılarında docent bıle yok sanırım kım yetıstırcek bızı kendı kendımızemı yetısces anlamadım gıttı
Başa dön
duszede89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 23, 2013 8:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtefexor yazmış:
Arkadaslar ınternet sıtesınden baktım ben ozel unv. Ya kafam karıstı kım bıze egıtım verecek bazılarında prof yok bazılarında docent bıle yok sanırım kım yetıstırcek bızı kendı kendımızemı yetısces anlamadım gıttı

Bence onemli olan kac prof kac doc değil gercekten nitelikli egitmek isteyen bi kadro.benim için hocam uzm dr ya da yrd doc bile olabilir.yeter ki seni yetistirmek istesin oyle dusun
Başa dön
allure
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Eyl 30, 2013 10:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtefexor yazmış:

bizim okulun cerrahisine bir yrd. doç gelmişti ve cağ atlattı diyebilirim. öğrencisi olmayıda çok isterdim ama kadro Twisted Evil ünvan o kadar da önemli değil bence de.

asıl sorum şifa üniversitesini yazacak olan varmı bilgilerimizi paylaşsak burda? ben tekrar gidip konuşucam sanırım Rolling Eyes
Başa dön
shyowl
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 02, 2013 4:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

allure yazmış:
Dtefexor yazmış:

bizim okulun cerrahisine bir yrd. doç gelmişti ve cağ atlattı diyebilirim. öğrencisi olmayıda çok isterdim ama kadro Twisted Evil ünvan o kadar da önemli değil bence de.

asıl sorum şifa üniversitesini yazacak olan varmı bilgilerimizi paylaşsak burda? ben tekrar gidip konuşucam sanırım Rolling Eyes

giderseniz bilgileri paylasirsaniz sevinirim:)
Başa dön
allure
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 02, 2013 5:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gitmedim ama telefonla tekrar görüştüm, burda bilgileri toplamam gerekirse daha minicik bir fakülte, daha çok bir poliklinik gibi şu an hastalar entegre kliniğinde bakılıyor sanırım çalışanlar pratisyen diş hekimi ilk asistanlar alındıkça daha kalabalık olacaktır diye umuyorum. şifa hastanesi izmirde yılların hastanesi, halkın güvenini kazanmış bir yer burası kesin. ama yeni bir fakülte olmasının sıkıntısı olacak burası da kesin Rolling Eyes

ber ortodontiyi araştırdım daha çok, metin hoca benim ktüden hocam zaten,hep idolüm derdim kendisi için:) cerrahisinin çok sağlam olduğunu duydum ama ne kadar ileri giderler bilemiyorum.

daha öncede söylediğim gibi cumartesileri şu an çalışmıyorlar ama bu durum değişebilir, öğleye kadar çalışılabilir kesin bir şey yok.

maaşlar belli değilmiş en az 2000 lira verilecek dediler. ama döner ya da prim sistemi buna dahil mi bilmiyorlar. görüşmeye gittiğimde devletten az olmaz demişlerdi, drtusta dönerler ödenmiyor yazmışlar tıp fakültesi için ne olduğu belli değil bu konunun.

uzmanlık için para alınabilir demişlerdi öyle bir şey yokmuş. en azından bu kesinleşti.
Başa dön
tugce_89
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 02, 2013 7:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kitapcikta medipol disinda ozel kosullar belirtmis bir ozel universite yok..yani medipol haris tum ozel universiteler devlet lerle ayni olmali..hicbirsey imzalatmaya haklari y ok. .ama guvenilmez tabiki
Başa dön
Dtefexor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 02, 2013 9:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Baskent ne kadar maaş veriyor bilen var mı
Başa dön
tarcin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 03, 2013 4:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bişey sorsam acaba gataya kim başvurabiliyor arkadaşlar bilen var mı?
Başa dön
dusudus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 03, 2013 7:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sadece askeriyede çalışan diş hekimleri başvurabiliyor gataya
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DentHaber Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız