Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Satılık Dusdata Kitapları (%30 ucuza)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Satılık Dusdata Kitapları (%30 ucuza)

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Pseudo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum May 09, 2014 9:42 pm    Mesaj konusu: Satılık Dusdata Kitapları (%30 ucuza) Alıntıyla Cevap Gönder

Satılıklar:

1) Konu anlatımı seti (not tutulmuş)
2) Konu anlatımı seti (sıfır)

3) Soru kitapları seti (sıfır)
4) Soru kitapları seti (sıfır - yenilenmeden önceki sorular)

5) Dus kampı konu seti (not tutulmuş)*
6) Dus kampı konu seti (not tutulmuş)*
*Kamp setlerinde Son Tekrar kitabı dahildir (sıfır)

7) Kamp soruları ve son üç dönemin bütün denemelerinin soru&açıklama kitapçıkları (sıfır)

Açıklama:

- Üç dönem dershaneye gittiğim için elimde konu+soru olmak üzere 2 set var.

- İlk aldığım kitapları üzerine tuttuğum notlar sebebiyle kullanmaya devam ettiğim için, ikinci dönem verilen kapağı bile açılmamış konu anlatımı ve soru kitaplarımı set halinde satıyorum.

- Ayrıca ilk dönem kitaplarımı da satıyorum. Bu kitapların üzerine not tutulmuş, önemli yerleri sade bir şekilde işaretlenmiştir. Tuttuğum notlar, hocanın her dediğini boyamak şeklinde değil, her sayfada bir iki önemli noktanın belirtilmesi ve varsa ilave bilgilerin eklenmesi şeklindedir.

- Gene bunlarınsıfır soru kitapları seti de satılıktır. (Yani toplam 2 adet sıfır soru setim var. Setlerin birisi eski basımdır. Bazı hocalar yeni baskıda sıfırdan yeni sorular hazırlardığı için eski basım kitap kötü bir şey değil. Bol soru çözenler için yeni kitaplardan farklı sorular içerir.)

- Ayrıca son iki dönemin meşhur DUS kampı kitapları ve sorularını da satıyorum. Konu kitaplarının hepsi üzerinde not tutulmuş, önemli yerler işaretlenmiştir. Eylül kampının soruları derslerin ciltsiz soru bankaları şeklindedir. Nisan soruları ise derslerin kendi bölümleri olan, eylül sorularına göre toplamda nispeten daha ince tek bir kitaptır. Kamp setlerine 2 adet sıfır hızlı tekrar kitabı dahildir.

- Son üç dönemin 10'dan fazla deneme sınavının soru ve açıklama kitapçıkları çözülmemiş olarak mevcuttur. Sorular denemlerde sorulduğu için Denttest kitaplarından farklıdır.

İstediğiniz seti veya kitabı dershanenin satış fiyatından %30 ucuza veririm. İstanbul'da ortak bir noktadan teslim edebilirim. Başka şehirden almak isteyenlere kargo ücreti alıcıya ait şekilde gönderebilirim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Pseudo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Hzr 01, 2014 9:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güncel
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız