Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Eskişehir osmangazi ortodonti
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Eskişehir osmangazi ortodonti

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ozlem3838
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr May 18, 2014 4:50 pm    Mesaj konusu: Eskişehir osmangazi ortodonti Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar.eskişehir orto için bir fikri olan var mı acaba?? paylaşırsanız cok sevınırımSmile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
haliltoros
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr May 18, 2014 5:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Fakülte yeni kuruluyor ögretim üyesi genel olarak az sayıda bölüm başı 1-2 sanırım , iş yükü fazla tüm bölümlerde ama ortodontide İlhan Dağsuyu hoca var çok iyi ve idealist biri onun asistanı olacak insan çok şanslı .İlhan Hoca nın yanında eksiksiz ve modern bir eğitim alacağınızdan emin olabilirsiniz .Bölüm başı 1 yada 2 ünit var şimdilik.Ortodontide 2 ünit var, 1 sb 1 de yök kadrosundan asistan bulunuyor şuanda .Eski rektorluk binasında kuruluyor fakulte şu an için bölümler küçük ama ilerde büyüyecektir .
Başa dön
doriangray
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 19, 2014 12:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haliltoros yazmış:
Fakülte yeni kuruluyor ögretim üyesi genel olarak az sayıda bölüm başı 1-2 sanırım , iş yükü fazla tüm bölümlerde ama ortodontide İlhan Dağsuyu hoca var çok iyi ve idealist biri onun asistanı olacak insan çok şanslı .İlhan Hoca nın yanında eksiksiz ve modern bir eğitim alacağınızdan emin olabilirsiniz .Bölüm başı 1 yada 2 ünit var şimdilik.Ortodontide 2 ünit var, 1 sb 1 de yök kadrosundan asistan bulunuyor şuanda .Eski rektorluk binasında kuruluyor fakulte şu an için bölümler küçük ama ilerde büyüyecektir .

Eskişehir osmangazi hakkında bilginiz varmış gibi duruyor:) Rica etsem pedosu hakkında bir fikriniz varsa paylaşır mısınız?
Başa dön
engma
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 19, 2014 1:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kliniklerin küçük olduğu ve asistanlarin yoğun çalıştıklarıni duydum
Başa dön
ozlem3838
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 19, 2014 2:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

baska bilgisi olan arkadaslarm yardımcı olun:)) ılhan hocanın cok ıyı oldugunu duyduk. ama klınık sartlar nasıldır bılemıyorz??
Başa dön
haliltoros
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 19, 2014 4:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pedo hakkında fazla bilgim yok tek ögretim üyesi var sanırım diğer bölümler de de 1-2 ögretim üyesi var değişmediyse 1 de asistan , aşırı hasta yoğunluğu var fakultenin genelinde. 1-2 ünit var bölümlerde şu anda ögretim üyeleride aynı ünitleri kullanıyorlar ögretim üyesi ihtiyacı var biraz daha büyümesi için, bölümler hepsi zemin katında yan yana yaklaşık 20-30 metrekare her biri ama ileride yerleri genişleyecektir yada başka yere taşınacaktır diye düşünüyorum .Eskişehirde Osmangazi Üniversitesi, Anadolu Üniversitesinin gölgesinde.Biraz şehrin kenarında ama Eskişehir küçük Smile merkeze mesafesi tramvayla 20 dk
Başa dön
beyes
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 19, 2014 4:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eskisehir cerrahide oral cerrahi ne derecede bilginiz varimi? Basic gomulu dis kist ve implant yapiliyordur mu? Haftasonuna kaldik arayip soramadik:)
Başa dön
haliltoros
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 19, 2014 4:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Maalesef cerrahi hakkında pek bilgim yok
Başa dön
doriangray
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 19, 2014 6:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok teşekkür ediyorum..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız