Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Marmara Üniversitesinin Taşınması ile İlgili
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Marmara Üniversitesinin Taşınması ile İlgili

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
orin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 26, 2014 3:22 am    Mesaj konusu: Marmara Üniversitesinin Taşınması ile İlgili Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar fakültenin durumu ile ilgili bilgi sahibi olanlar bizi biraz aydınlatabilir mi? Ben ve benim gibi marmarayı kazanan arkadaşlar için çok faydalı olur. Taşınma tarihi ile ilgili her kafadan bir ses çıkıyor. Önce temmuz diye bir söylenti duydum, o yüzden gidip evi maltepe civarında tutmaya karar verdim. Sonra başka bir forumda marmarada okuyan bir öğrenci arkadaşımızdan, taşınmanın bu sene imkansız olduğunu, en az 6 ay ya da 1 sene sonra mümkün olabileceğini duydum. Bilgisi olan arkadaşlar biraz aydınlatsa bizi çok makbule geçer.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
shahin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 26, 2014 10:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rektorluk ve dekanlik secimi var diye duydum. Ona bagliymis. En guclu aday seneye tasinacak diyor. Mevcut ekip hemen tasinmasini istiyor...
Başa dön
betul0907
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal May 27, 2014 4:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende yeni fakultenin binasinin dekana teslim edildigini duydum.. okulu aradgmda belge sormak icin ordaki bayan toplaniyoruz ama zaman belli degil dedi.. ama ogrencileri bute bile birakmiyorlarms tasincaz diye..bende uskudardan tutmayi dusunuyorum ordan metrobusle yada vapurla gecerim karsiya diye.
Başa dön
betul0907
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Hzr 07, 2014 5:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

marmarayi kazanan arkadaslar hangi semtten ev tuttunuz acaba? okulun tasinip tasinmayacagi hala net degilmis malesef
Başa dön
orin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Hzr 09, 2014 5:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben mecidiyeköyde tuttum betul. başvuru için gittiğimde kime sorduysam farklı duyumlar aldım taşınmayla ilgili. en başta temmuz diyorlardı, ben sorduğumda en erken eylül ekim gibi olacak ama ancak 1 ay sonra netleşir dediler. açıkçası ben ona da güvenemediğim için mecidiyeköyde tuttum. hem okula yakın hem metroya ve metrobüse.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız