Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - kamudayken dus kaydi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

kamudayken dus kaydi
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
unique__
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Hzr 27, 2014 5:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtzz yazmış:
kamuda çalışanların evrakları muvaffakat için türkiye kamu hastaneler birliğine gidiyor,ankara balgat'a.03127051000 santral no,oradan genel evrak bölümüne bağlanınca kayıtlardan bakılıyor
teşekkür ederim..benim evraklarımın pazartesi günü ankya gönderildiğini söylediler,arayıp soracam bende...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
erdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Tem 03, 2014 7:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

herhangi bir gelişme var mı arkadaşlar. evraklar ne durumda takip edebiliyor musunuz?
Başa dön
atesh
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Tem 06, 2014 5:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sole bir yol izliyorlarmis.biz,universiteye basvuryomusuz,sonra universite muvaffakat icin saglik bakanligina yolluyo,saglik bakanligi muvaffakati universiteye,universite,o evragi bize de uygundur deyip aaglik bakanligina yolluyomus tekrar,saglik bakanligi bulundugumuz ilin genel sekreterligine,genel sekreterlikte bizim hastaneye yolluyomus:)
Başa dön
unique__
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Tem 07, 2014 6:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hafta içi çok kere aradım evrak bölümünü,en sonunda evraklarımın sağlık bakanlığında başka bir kuruma yanlışlıkla gittiğini öğrendim.ordan gitmesi gereken yere yolluycaklarını söylediler.eğer böyle devam ederse bu iş çok uzayacak gibi duruyor...
Başa dön
mertyy
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Tem 10, 2014 11:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu doktor sicil bölümündeymiş benim evrak.2 gündür açmıyorlar telefonu.ne işe düştük yaa:)
Başa dön
dtzz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 11, 2014 6:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar tuey 2014 yönetmeliği 13. madde 6. bendinde 'uzmanlık eğitimine atama ve göreve başlama işlemleri 45 gün içinde tamamlanır' ifadesi var.buna göre son kayıt tarihi olan 5 hazirandan itibaren 45 gün içinde yani 20 temmuza kadar atamaların tamamlanması ve başlanmış olması gerekiyor.bununla birlikte ismimiz çkys ye düştükten sonra 45 gün içinde başlanacağını söyledi sağlıksen.ayrıca elimize tebligat ulaştıktan sonra 15 gün içinde başlanacağını da hastane personel birimi söylüyor.bu konuda net bilgisi olan var mı??başlayanlar varsa ve süreci yazarsa sevinirim
Başa dön
erdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Tem 11, 2014 9:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

20 temmuz konusu bizim durumumuz icin gecerli degil saniyorum.aciktan atananlar icin gecerli olabilir ama. Cunku benim kazandigim unide bi arkadasin gectigimiz donem evraklari kurumlar arasi gide gele kaybolmus ve baslamasi bi hayli uzun surmus. Evraklari takip etmekte fayda var. Ben halk sagligi kurumunu 2 3 gunde bir rrahatsiz eder oldum:)
Benim evraklarim halk sagligi kurumunda imzaya cikti onaylanip universiteme gonderildi. Unide de onaylandi tekrar halk sagligi kurumuna gonderildi su an yoldadir:)

45 gun olayina gelince.. Tebligat sizin bagli oldugunuz ilin saglik mudurlugune geldikten sonra amiriniz sizi 30 gun daha calistirmak isteyebilir buna hakki var. Yani tebligati size 30 gun sonra teblig edebilir. Size teblig edildikten sonra da sizin 15 gun mehil muddetiniz var. İsterseniz hemen baslayin isterseniz 15 gun sonra. Tabi bu farkli bir sehirde baslayacaksaniz boyle.[url][/url]
Başa dön
dtzz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 11, 2014 10:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben pazartesi ankaraya gidicem,net bilgi alabilirsem aktarırım
Başa dön
socialmom
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Tem 14, 2014 3:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

halk sağlığına bağlı çalışıyorum. samsun sb kadrosu kazandım. hala ses yok stres oldum iyice.. benim gibi hala başlamayanlar var mı acaba
Başa dön
k.kolcuoglu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Tem 14, 2014 4:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende devlet hastanesinde çalışıyorum rize sb kadrosu kazandım, görevlendirme yazım geçen hafta geldi ama üniversiteye ulaşan bir evrak henüz yokmuş, beklemedeyim
Başa dön
irmak87
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Tem 14, 2014 5:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende halk sağlığında çalışıyorum izmir sb kazandım cuma günü üniversiteyi aradığımda evrakın ulaştığı yazının rektörde imzada olduğunu söylediler en geç ne zaman başlayabiliriz bilen var mı?
Başa dön
socialmom
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Tem 14, 2014 6:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çalıştığımız kurumdan 45 gün içinde ayrılmamız gerekiyormuş. ondan sonra da farklı şehirler için 15 gün mehil müddeti varmış. benim bildiğim
Başa dön
dtzz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Tem 14, 2014 8:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kamuda çalışıp da henüz başlayabilen yok sanırım:)ben bugün ankarada geçen mesajımda yazdığım 45 günü sordum.evet son kayıt tarihinden itibaren atama ve göreve başlama 45 gün içinde tamamlanmalıymış ama yazışmalar uzun sürdüğünden ünv.ler buna tolerans tanıyormuş.yine de ünv.le görüşürsek daha sağlam olur.adımız çkys den düştükten sonraki süreye gelince,zaten işlemler uzun sürdüğünden sb dan ayrılışı verip en kısa zamanda başlamamız isteniyormuş.yine bu konuyla ilgili ünv. personel özlükle görüşmek daha mantıklı görünüyor sonuçta bu aşamadan sonra sıkıntı yaratabilecek tek yer ünv.
Başa dön
erdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Tem 15, 2014 8:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

belki benim üniversitem sadece böyledir bilmiyorum ama rektörlüğe gelen yazı hiç bir şekilde bekletilmeden imzaya çıkarılıp hemen ankaraya gönderiliyor.
bu süreci asıl yavaşlatan sağlık bakanlığı gibi geldi bana.
ne zaman arasam yok ebys bozuk, yok imzayı atacak kişi izinde, yok evrakları toparlayan tek bir kişi var o yüzden yavaş gibi cevaplar aldım.
önceleri benim acelem yok ne zaman gelirse yazım o zaman giderim diye düşünüyordum ama anladım ki sağlık bakanlığının daha da bi acelesi yok:)
o yüzden sık sık arıyorum. bilmiyorum faydası oluyor mu ama arıyorum işte:)

sizin evraklarınız nerde biliyor musunuz dtzz?
Başa dön
dtzz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Tem 15, 2014 5:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet elimde:))benim ünv. evrakları yanlış bir kuruma yollamış.gönderi tarihinden 25 gün sonrasında hala ortada evrak yoktu ve ünv. o kadar umursamaz ki bu konuda ne bir takip ne arama...ben de ünv.ye gidip evrağı yeniden çıkardım,oradan ank.ya tekrar ünv. ve tekrar ankara..bugün genel sekreterliğe veriyorum son aşamadayımSmile)evraklarnız bir şekilde sağlık bakanlığına ulaşmışsa seyrine bırakabilirsiniz yada erken olsun istiyorsanız kendiniz gidip ankarada 1 haftada bitmeyen işi yarım günde halledebiliyorsunuz bilginiz olsun:)
Başa dön
mertyy
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Tem 15, 2014 11:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gençlik benim evrak bulunduğum ilin kamu hasteneler birliğine yollanmış,sona yaklaşıyorum sanırımSmile
Başa dön
atesh
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Tem 16, 2014 5:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar benim yazim,universiteye gecen hafta gelmisti.beni aradilar baslayabilirsin,diye ama bizim,hastaneye yazi hala gelmemis.ben nereyo arayip ogrenecegim.bi fikri olan var mi??
Başa dön
dtzz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 16, 2014 5:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hastanenize yazi gelmeden size ayrılış veremezler ve ayrılamazsınız.yoksa görev yeriniz hala o kurum görünürken göreve gitmemiş olursunuz.ünv. aynı şekilde beni de aradı,ilk gelen muvaffakat kağıdını atama kararı zannetmişler.öncelikle çkys den durumunuzu sorgulayabilirsiniz,kurumunuzdaki personel özlük bakabiliyor.oraya düşmüşse evrak ankaradan çıkmış şehrinizdeki genel sekreterliğe geliyordur yada gelmiştir,hastanenize gelme aşamasındadır.çkys ye düşen birşey yoksa muhtemelen benim durumumdaki gibi bir karışıklık olmuştur.yine de emin olmak için ünv.den o kağıdı fakslamalarını isteyin ve sonra ankarayı arayıp o evrağın hangi aşamada olduğunu sorun.
Başa dön
atesh
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Tem 16, 2014 8:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tesekkur ederim.az once aradilar.evrak hastaneye gelmis.Smile
Başa dön
erdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Tem 16, 2014 9:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim de yazım bağlı bulunduğum ilin halk sağlığı müdürlüğüne gönderilmiş.
şimdi de çalıştığım yere gönderiliyormuş ama henüz almadım ben.
diyelim ki hemen ayrılışımı yaptım. 15 gün içinde başlamam gerekiyor heralde değil mi? yanlış bilmiyorum?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız