Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - lys diş hekimliği tercih
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

lys diş hekimliği tercih
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-Etkinlik
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 09, 2016 7:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Zavallı jasco, emin ol tıpçıların da gerçek hayatta istedikleri şey olmamıştır. Bir çok dişhekimi doktor kadar kazanıyor. hem de bir tıpçı kadar okumadan, nöbetsiz ve risksiz bir şekilde. Eğer umduğunu bulamadıysan bence eksiği kendinde aramalısın. Yüksek puan yapanların orto aeçme meselesine gelince daha öncede başlıklarda konuşulmuştu, koyun gibi milletin bunu seç dediğini seçmektense kendi sevdiğin şeyi yapmak her zAman daha akıllıcadır. Tıpkı lys de olduğu gibi. Açıkçası iyiki tıp kazanamamışsınız gözünüzdeki bu para hırsıyla ve bu koyunlukla herhangi bir hastayı nitelikli bir şekilde tedavi edemezdiniz. Çünkü tıp severek okunmalı, severek yapılmalı. Doktorların da durumu parlak değil. Yorucu ve zor bir meslek.

Açıkçası hastalarınıza üzüldüm. İşini sevmeden, mesleği kendi isteğiyle seçmemiş sadece tıptan sonra en yüksek puanlı fakülte olduğu üçin seçmiş insanların ben hastası olmak istemezdim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 09, 2016 4:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dereceli dişçi Sen akşamları ne ıcıyosun acaba bende ıstıyorum ondan..düşüncene göre bu ulkenın yüzde 90 ı koyun..yazdıklarımdan bıse anlamadığın ortada meslekler bölümler maddı manevi getırısıne göre sıralanmış..sen hala tıpcıdan cok kazanan dıs hekımını söylüyorsun..tıpcıdan cok kazanan okumamas bakkal huseyınde var 2 saat sınır satarak senden çok kazananda var ne alaka sımdı..her zaman olabılır bu ama küçük bır kısmı..tabıkıde herkes neyı sevıyosa onu tercıh etsın..ancak lıse oğrencısı dıs bölümünü tıp bölümünü neye göre sever sadece parası mı hastalara bakmakmı..bu kadar basıt degıl malesef..aıle ıcınde bırılerı varsa olabılır belkı ama yasamak lazım..açıkcası hıc memnun degılım dıs hekımlığımden ama tıp gelmedı hazırlanamadıkta yenıden napalım ölelim mi..hastam olamaman senın icin kayıp bu meslek ılk tercıhım olmasada Nasıl hekımlık yaptığımı kımse bılemez.ayrıca soruma cevap alamadım bu ulkenın yüzde 90 koyun olduğu ıcın mı en yüksek bılumu tercıh edıyor yoksa bu bölüme asık kısıler mı derece yapıyor..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-Etkinlik Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız