Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - es durumu
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

es durumu

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
furkan254
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 09, 2014 5:33 pm    Mesaj konusu: es durumu Alıntıyla Cevap Gönder

Evli olan ciftin farkli sehirlerde yokun actigi uzmanliga girmesi durununda ayni sehirde birlesme durumu icin ne yapilmasi gerekiyor. Tercih oncesi arastirma veya baska biesey yapilmasi gerekiyor mu ?

Tesekkurler Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
boretti
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 11, 2014 1:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başka bir üniversiteye geçmek için eş durumu diye bişey yok ama geçmek istediğiniz üniv. ve sizin bulunduğunuz karşılıklı bu durumu kabul etmeli ve sizin aldığınız puan o dönemde geçmek istediğiniz yeri tutmalı bunlarda yetmiyor üstüne torpil de gerekebilir Sad bunun tusda karşılıgi var mı derseniz ben duymadım.ama yinede araştırın bir çıkar bulursunuz umarım bulursanız bana da haber verin lütfen
Başa dön
dtbiyilikci
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 03, 2015 6:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eşi devlet memuru olanın uzmanlığı kazanması durumunda eşinin bulunduğu şehre tayinle gelmesi hususunda bilgisi ya da deneyimi olan var mı
Başa dön
papilloma
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 04, 2015 2:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

@furkan254 eslerden biri digerinin bulundugu üniversiteye geçebilmesi için siralamasi o üniversitede yerlesecegi bölümden yüksek olmasi gerekir. eger iki es için de digerinin okulundaki bölüm yüksek kaliyorsa yök tarafindan ikisinin de puaninin yetebilecegi ortak bir üni bulunur ve oraya yerlestirilir. dekanlik araciligiyla yök'e basvuruda bulunacaksiniz, dekanlarin olur vermesi gerekiyor tabii basta, isterlerse isi yokusa sürebiliyorlar, arkadasimin basina geldi, yeni uzmanlik ögrencisi gelene kadar kendisini yollamadi.

@dtbiyilikci ancak söz konusu es uzman dis hekiminin üst kidemi sayiliyorsa gidebilir, doktor, uzman doktor, asker, polis, muhtar, noter, kaymakamsa yahut. bu sartlar saglanmiyorsa memur olan es uzmanlik kazanan esin yanina atanir. yalniz yine de bazen dava acilmasi durumunda, uzman hekimin hemsire esinin yanina gitmesi gibi emsal kararlar da oluyor son zamanlarda.
Başa dön
dtbiyilikci
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 05, 2015 7:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkür ederim papilloma..eşimin benim bulunduğum yerde kadrosu yoksa benim onun bulunduğu yere tayinimin mümkün olabileceğini okumuştum. Zor bir ihtimal olsa gerek
Başa dön
dtonurrr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 06, 2015 3:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben hiç zannetmiyorum. Yerleştiğin yerden başka yere geçmen imkansız gibi bişey. Ona bel bağlamayın derim. Tercihinizi ona göre yapın mutlaka.
Başa dön
dtbiyilikci
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 06, 2015 5:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yönetmelikte yazana dayanarak bi umuttu sadece tşk arkadaşlar😔
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız