Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - DİCLE Üniversitesine Yerleşenler
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

DİCLE Üniversitesine Yerleşenler

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mrvyncr
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 10, 2015 7:43 am    Mesaj konusu: DİCLE Üniversitesine Yerleşenler Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle hepimizin sonucu hayırlı olsun.Buradan bilgi paylaşımı yapabilirsek çok güzel olur.Mesela fakültenin sitesinde yazan 15 gün kayıt süresi güncel degil galiba aradığımda(ki cok zor ulaştım saatlerce açan olmadı)henüz bilmiyoruz dediler.Öğrenebildiyseniz buraya yazarsanız sevinirim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtozlemdt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 10, 2015 8:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mezuniyet belgesinin istendiği bölümdeki 3 maddeyi sordum diplomanın arkasındaki tescil no ve diploma nosu varsa yeterlidir dediler. Telefonla bilgi almak için rektörlüğün daha net bilgi vereceğini söylediler oradaki birimin numarası da bu: 2411000
Başa dön
haisha24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Arl 11, 2015 6:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de herhangi bir aksilik olduğunda belgelerde 'olsun hocam sonra getirirsiniz' dediklerini öğrendim. Rahat olun arkadaşlar Very Happy Hepimize hayırlı olsun Smile

Bir de bence 10 günü esas alın, ben pazartesi gidicem mesela ekstra bir şey öğrenirsem yazarım.
Başa dön
Ctntk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Arl 11, 2015 9:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gerekli belgeler
Dilekçe ve özgeçmiş(dilekçe 2015 diş hekimliğinde uzmanlik sınavında fakültenizin .... bölümünü kazandim. Kayıt icin gerekli belgeler ekte sunulmustur tarzinda olabilir. Ozgecmis için de kapsamlı biseye gerek yok)
Diploma fotokopisi (aslı gibidir yazılı varsa onu verebilirsiniz kayitta yaninizda garanti olsun diye diplomaniz olsun ama)
Ikametgah
Sabika kaydı
Askerlik durum belgesi
Osym sonuc belgesi
Nüfus cuzdani fotokopisi
6 adet fotograf
Tam teşekküllü hastaneden alınmış sağlık raporu

Ben dün evrak işlemlerinden sorumlu beyefendiyle konuştum. Rektörlükten kazananlarin listesi ulaşmamis kendilerine. Onu bekliyorlar su an. Kayıt suresi icin de 10 is günü dedi. Bu arada herkese hayırlı olsun.
Başa dön
Ctntk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 16, 2015 7:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar küçük bir düzeltme yapayım. Geçen hafta sorduğumda fotoğraf için 6 demişlerdi. Bugün belgeleri teslim ettigimde 12 dediler ama bunun acelesi olmadığını söylediler. Bilginize...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız