Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - DEVLETTE CALISIRKEN YÖK KADROSU KAZANANLAR
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

DEVLETTE CALISIRKEN YÖK KADROSU KAZANANLAR
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dusx
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 20, 2015 1:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

usulüne uygun istifa edilirse yani dilekce ile ilişki kesme tarihin arasında 1 ay gibi bir süre olursa ve de en önemlisi calsıtıgın kurum sıkıntı cıkarmadan kabul ediyorsa hiç bir sorun olmaz.dilekcende dus ile yök kadrosuna yerleştiğini belirt sınav sonuc belgeni de ekle bundan dolayı istifa mı sunuyorum de sonradan evraklarını takip et
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 20, 2015 1:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dusx yazmış:
usulüne uygun istifa edilirse yani dilekce ile ilişki kesme tarihin arasında 1 ay gibi bir süre olursa ve de en önemlisi calsıtıgın kurum sıkıntı cıkarmadan kabul ediyorsa hiç bir sorun olmaz.dilekcende dus ile yök kadrosuna yerleştiğini belirt sınav sonuc belgeni de ekle bundan dolayı istifa mı sunuyorum de sonradan evraklarını takip et

Hocam çalıştığım yerde istifa dilekçemi verdiğim gün itibariyle ilişiğimi kesip hizmet belgemi verirler. Bu konuda yardımcı olacaklarını söylediler. Diyeceğim o ki bir ay öncesinden de vermeden bir gün öncesinden versem çalıştığım hastane sorun yapmıyorsa sorun olurmu?
Başa dön
dusx
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 20, 2015 1:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aday memur oldugun için durum öyle olabilir normalde o kadar cabuk hallolmaz senin belgeni kamu hast birl. gönderiyorlar sürec oradan devam ediyor...sen hastanene bi sor ben yine usülüne uygun istifa etmiş olacakmıyım diye
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 20, 2015 5:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dusx yazmış:
aday memur oldugun için durum öyle olabilir normalde o kadar cabuk hallolmaz senin belgeni kamu hast birl. gönderiyorlar sürec oradan devam ediyor...sen hastanene bi sor ben yine usülüne uygun istifa etmiş olacakmıyım diye

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim
Başa dön
Priloc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 22, 2015 8:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

optimistic yazmış:
belgeleri teslim ettim kazadıgım üniye. hastaneye dilekçe verdiniz mi arkadaşlar.haftayada onu vereyim
bir de kuruma mi dilekçe veriliyo?
Başa dön
aznav
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 22, 2015 11:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kuruma herhangi bir sey verilmiyor... universiteye vermek yeterlidir ...
Başa dön
alidemir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 23, 2015 2:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

istifa etmeden adsmden yök ile üniversiteye geçiş süreci nasıl olur ve yaklasık olarak ne kadar sürer. ayrıca 3 yılın sonunda dönüşte problem olurmu. tecrübeli arkadaşlar bilgilendirebilirse sevinirim.
Başa dön
optimistic
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 01, 2016 6:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ne yapıyoruz.var mı bi haber hiç.evrak takibi yapan var mı.haftaya soracağım ben bi rektörlüğü arayıp.asağı yukarı ne zaman baslarız
Başa dön
dtavci
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 06, 2016 5:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

belge işlerini elden yaptım ben.Son aşamaya geldim ismimin çkys den geri çekilmesi gerekiyomuş sanırım,yapmam gereken birşey var mı bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 07, 2016 4:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtavci size özel mesaj attım gelen kutusuna bakabilirmisiniz
Başa dön
baris08
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 07, 2016 10:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar bende aynı durumdayım üniversiteden sizin yapacağınız bişey yok kurumlar arası yazışmalar olduktan sonra kurumunuza bildirecekler dendi şuan beklemedeyiz. farklı bi duyumu olan varsa paylaşırsa sevinirim herkese iyi çalımalar..
Başa dön
alidemir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 08, 2016 1:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bn dun aradım ankara muvaffakatı. evraklar suan elimizde baya yogunuz dediler. bu hafta imzalar atılır. haftaya üniversiteye yollanır dedi. daha sonra üniversite atamanızı yapıp sağlık bakanlığına bildirecek. bu kişinin eğitim durumundan dolayı ataması yapıldı diye. sağlık bakanlığı il genel sekreterliğine bildirecek. genel sekreterlik de size bilgi verecek atamanız olmuştur diye. size haber gelince çıkış işlemlerinizi yapabilirsiniz dedi. ne kadar sürer dedim bu iş. her iş posta yolu ile oluyor. işlemlerin ve postanın hızına göre 3-5 hafta arası olur dedi. yani şubatın 2. haftası gibi anca çıkış yapılır gibi görünüyor.
Başa dön
optimistic
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 08, 2016 1:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam muvaffakat için hangi birimi aradınız.direkt muvaffakat diye bir birim var mı yosa evrak işlerinden mi sordurdunuz?
Başa dön
alidemir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 08, 2016 1:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kamu hastanelerini arayın muvaffakata bağlayın deyin. direkt bağlıyolar. ama 4-5 defa denedim hatlar doluydu. isminizi soruyorlar zaten. evrak ellerindeyse detaylı bilgi verirler. bn aradığımda evraklarınız elimizde, şuan imza aşamasında demişti
Başa dön
optimistic
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 08, 2016 1:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tamam hocam sağolun. bende bi ulaşmaya çalışayım. bilgi alırsam buradan yazarım
Başa dön
dtavci
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 10, 2016 9:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben başladım göreve 2 defa ankaraya gitmem gerekti 2 haftada bitti işlemler durumu müsait olanlar elden takip edin derim.
Başa dön
Karabenli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 11, 2016 6:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alidemir yazmış:
kamu hastanelerini arayın muvaffakata bağlayın deyin. direkt bağlıyolar. ama 4-5 defa denedim hatlar doluydu. isminizi soruyorlar zaten. evrak ellerindeyse detaylı bilgi verirler. bn aradığımda evraklarınız elimizde, şuan imza aşamasında demişti

hcam kamu hastaneleri kurumunda iletişim bölümüne girdim bir sürü numara var hangisini aradınız acaba. üniversite bana bakanlığa yolladık belgelerinizi dedi ama nereyi arayacağım bilemedim
Başa dön
alidemir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 12, 2016 3:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam 312 705 1000 NUMARADAN KAMU HAST ARAYIN. ÇIKAN KİŞİYE HEKİM MUVAFFAKATA BAĞLAMASINI SÖYLERSENİZ. SİZİ DİREKT OLARAK MUVAFFAKATA BAĞLIYOR. BN 4-5 KEZ ARDARDA ARDIKTAN SONRA NUMARA DÜŞTÜ.
Başa dön
optimistic
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 12, 2016 7:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende aradım şimdi bulunduğum ilin kamu hastaneler sekreterliğini.üniversitede ankaraya yazı yazar kamu hastaneler genel müdürlüğüne. oradan yazı bize illere gelir bizde sizin bulundugunuz hastaneye yazıyı yazarız o zaman ayrılabilirsiniz dedi.daha bize gelen bişey yok dedi. iş uzun daha gençler öle gözüüküyor.ankarayı arayıp soracam üniversitenin yazısı gelmiş mi oraya diye
Başa dön
Karabenli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 12, 2016 8:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alidemir yazmış:
hocam 312 705 1000 NUMARADAN KAMU HAST ARAYIN. ÇIKAN KİŞİYE HEKİM MUVAFFAKATA BAĞLAMASINI SÖYLERSENİZ. SİZİ DİREKT OLARAK MUVAFFAKATA BAĞLIYOR. BN 4-5 KEZ ARDARDA ARDIKTAN SONRA NUMARA DÜŞTÜ.

teşekkür ederim Smile ben arıyorum bağlıyorlar sürekli meşgule düşüyor arayan var sanırım baya Very Happy tekrar arayacağım bakalım..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız