Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - yeni dus kurbanına yardım :)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

yeni dus kurbanına yardım :)

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
traverten
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 07, 2016 8:54 pm    Mesaj konusu: yeni dus kurbanına yardım :) Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle tüm hocalarıma geçmiş olsun inşallah sınavınız istediğiniz gibi olmuştur istediğiniz bölümlere yerleşirsiniz ama ösym amca yine hepimize yanlış yaptı sanırım ben de seneye aynı stresi yaşayacagım
ben dogu illerimizden vanda son sınıf ogrencisiyim öğrenci durumu gercekten el vermıyor buralarda siz degerli abilerim ablalarımdan iki ufakcık birşeyler isteyecegim nacizane hepinizden şimdiden allah razı olsun

1.si seneye sınava girecegim ama nereden baslamalıyım nasıl calısmalıyım bilmiyorum dersanede ateş pahası ucretle isteyince maddi durum el vermeyince gidemiyorum sizin rehberliğinize ihtiyacım var Smile

2. ise elimde suanda kaynak yok öğrencinin durumunu eniyide sizler biliyorsunuz eger kaynaklarınız hayrınıza vermek isterseniz talibim hatim indirecegim gercekten Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
traverten
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 13, 2016 2:50 am    Mesaj konusu: son gece Alıntıyla Cevap Gönder

bu akşam sizin için zor gececek bir gece olabilir ama inşallah yarın hepiniz için en hayırlısı olacaktır dualarımız sizinle allah utandırmasın şimdiden allah yardımcınız olsun dualarımız sizlerinle olsun Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız