Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - IPTALL!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

IPTALL!!

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
detutopik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 5:23 pm    Mesaj konusu: IPTALL!! Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar sonuclarin aciklanmasi ve soru iptalleri icin baska bilgi sahibi olan var mi bilmiyorum ama,OSYM'i aradim daha soru iptal edilmeyecekmis,sadece resmi islemler halloluyormus.Sonuclar kisa bir sure sonra aciklanacakmis,siteyi takip edin dediler.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 5:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşım sen hastasın galiba. Ohal diye soru iptalinin gerçekleşmeyecwğini yazıp, üst düzey yetkililerle görüştüğünü sanan bir şizofren vardı o sendin galiba. Başlık sıçma lütfen.
Başa dön
argeste
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 5:31 pm    Mesaj konusu: Re: IPTALL!! Alıntıyla Cevap Gönder

detutopik yazmış:
Arkadaslar sonuclarin aciklanmasi ve soru iptalleri icin baska bilgi sahibi olan var mi bilmiyorum ama,OSYM'i aradim daha soru iptal edilmeyecekmis,sadece resmi islemler halloluyormus.Sonuclar kisa bir sure sonra aciklanacakmis,siteyi takip edin dediler.
bence telefona çıkanlarla açıklama yapanların birbiriyle iletişimi yok herkes kafasına göre konuşuyor ösymde.
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 5:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayrıca obsesif gibi sabahın köründe ösymyi zırt pırr arayan tek ***** sensin galiba. Bi rahat bırakın insanları ya. Mahkeme aonıçlanınca açıklanacakmış işte. Protezde dökümü çıkmayınca zırlayan karılar gibisiniz hep bir panik.
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 5:36 pm    Mesaj konusu: Re: IPTALL!! Alıntıyla Cevap Gönder

detutopik yazmış:

yanılıyorsam bağışlayın ama siz sürekli ortalığa olmadık ve olmayacak şeyler atıyorsunuz gerek var mı??
Başa dön
Helps
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 5:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadas soru iptal edilmesin kontenjan açılmasın kendisi derece yapsın en birinci olsun istiyor o yüzden sürekli böyle başlıklarda herşeyden önce mesleginize kendinize biraz saygınız olsun kaç yaşındayız bi düşünün bence böyle başlıklar açmadan önce ben napıyorum kaç yaşında bir diş hekimiyim sorusu sizi frenleyebilir 😅
Başa dön
detutopik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 5:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben bana telefonda soyleneni yaziyorum.Bu platform her turlu spekulasyonun da konusulup baslik acildigi bi yer.Isteyen okur isteyen okumaz,ben duydugumu yazarim.Yanlis bir sey de degil bu.Madem stresse heyecana kapilip yazilanlari desteklemiyorsunuz o zaman buyrun sizi platform disina alalim DUSCUADAM.Biraz ADAM ol!Duzgun konusmani sinterlemek zorunda kalirsin.
Başa dön
dtsenol
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 5:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
Arkadaşım sen hastasın galiba. Ohal diye soru iptalinin gerçekleşmeyecwğini yazıp, üst düzey yetkililerle görüştüğünü sanan bir şizofren vardı o sendin galiba. Başlık sıçma lütfen.

+++++++....
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Telefondakiler muhtemel ılkokul mezunudur..dava açılmışsa sonuçlanmadan ıptal olmıcak demelerı zaten sacma..evet Yrn sonuçları acıklayabılırler ama dava sonunda ıptal olursa yıne herşey degısır..
Başa dön
hcttp1
Yeni Üye
Yeni Üye

Osym yi aradin da osym baskaniyla mi konustun? Dun gün icinde bile bu telefonlara verilen cevaplarin ne kadar tutarsiz oldugu ortadayken hala gelip buraya yaziyorsunuz. Adamlar sinav sonucunun aciklanip aciklanmayacagini bilmekten aciz. Sorularin iptali hakkinda yorum yapiyorlar? Bir çelişki var ama çözemedim
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 6:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sen her duyduğunu buraya gelip yazarsan ben de aklıma ne gelirse söylerim sana. Bakkal mehmet efendi de bir şeyler söylüyor konu hakkında git onu da başlık yap o zaman. "BAkkal mehmet efendi 3 soru iptal dedi!!!!111!!!"
Başa dön
diti
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 6:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne trolsün arkadasim ya. Duscuadam a katiliyorum durup durup baslik uretme. skildik senden hadi tamam trolledin cik aramizdan
Başa dön
blmm
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 6:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"Boşkoloro do spokolosyon yopoyor".Bu başlığı açan arkadaş ruh hastası diğer açtığı başlıklar ve yorumlardan bir iki tanesini okuyun sadece. Ciddiye almayın artık.
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 6:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mahkemede sorular incelenirken tarafsız bir bilirkişi komisyonu belirlenir bu bilirkişi komisyonu inceler raporlarını sunar bu soru iptal olmalıdır ve ya olmamalıdır diye mahkeme yargıcı da buna göre karar verir ve ösymnin buna uymama gibi bir tercihi YOKTUR.

Yani mahkemede sorunun iptali çıkıp ösymnin ben bunu iptal etmiyorum deme lüksü yoktur o yüzden ordan burdan duyumları bırakın mahkeme sonuçlarını bekleyin..

En son waters tarafından Cum Ekm 14, 2016 6:16 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Varolcihan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 6:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

admin su detutopik'e bi el atsan ya.
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 14, 2016 6:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Varolcihan yazmış:
admin su detutopik'e bi el atsan ya.

aynen bu arkadaşı bir uyarın hep aynı şeyi yapıyor, ortaya bir bomba atıp çekiliyor
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız