Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Şehir mi bölüm mü
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Şehir mi bölüm mü

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ksm 07, 2016 6:38 am    Mesaj konusu: Şehir mi bölüm mü Alıntıyla Cevap Gönder

Tercih yaparken önceliğiniz ne olur bölüm mü yoksa şehir mi?
Protez ankara mı yoksa cerrahi diyarbakır mı mesela
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
346nafile
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 07, 2016 6:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence bölüm daha önemli ama bazı şehirler de pek gidilebilir durumda değil. zor bi durum gerçekten ben de aynı durumdan muzdaripim.
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ksm 07, 2016 7:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şehiri düşünmezsen 3-4 sene sıkıntısını çekersin.Benim önceliğim büyükşehir olması. Nüfusunun fazla olması. Sahilinin olması 😀
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ksm 07, 2016 7:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
Şehiri düşünmezsen 3-4 sene sıkıntısını çekersin.Benim önceliğim büyükşehir olması. Nüfusunun fazla olması. Sahilinin olması 😀

Onları ben de istiyorum ama hayaller ve gerçekler
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 07, 2016 7:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kimse yanlış anlamasım doğusu batısı bizim memleketimiz ama daha dün dbakır bombalandı van tatafları da keza.. bombaların kaosun gölgesinde yaşanılmaz hele ki son gelişmelerden sonra.. muğla ve civarında istediğim bölüm gelmwzse sanırım gene çalışmak zorunda kalacağım 😞
gulhanko
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 07, 2016 4:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şehir👍🏻gençlik bitiyor ya.
Başa dön
cgdmseker
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 07, 2016 5:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şehir bence de
Başa dön
Znoe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 07, 2016 6:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kushing yazmış:
Kimse yanlış anlamasım doğusu batısı bizim memleketimiz ama daha dün dbakır bombalandı van tatafları da keza.. bombaların kaosun gölgesinde yaşanılmaz hele ki son gelişmelerden sonra.. muğla ve civarında istediğim bölüm gelmwzse sanırım gene çalışmak zorunda kalacağım 😞

+1
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ksm 07, 2016 11:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ortodonti için bölüm geri kalanlar için şehir
Başa dön
Ratatuy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 12:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevebileceğin bir şehirde hiç sevmediğin bir işi yapmak ne kadar doğru bölüm kesinlikle
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 1:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ratatuy yazmış:
Sevebileceğin bir şehirde hiç sevmediğin bir işi yapmak ne kadar doğru bölüm kesinlikle

Hocam sevmediğin bir işi nerde yapsan zaten mutlu olmazsın ama sevdiğin işi de yapacağın yer daha önemli. Şehrin göbeği bombalanıyor terör örgütleri kapışıyo resmen o diyot ben diğeri diyor ben yaptım . Dbakır gibi bir yrde yapılmaz bu iş . İnsanlar ne şartlarda yaşıyor avrupada hayat nasıl güllük gülistanlık bizde sivastan ötenin suriyeden farkı yok şırnağa hakkariye diyarbakır sura bakar mısınız internetteb son haline ?? Doğudaki vatandaşlarımız bile kalamıyorken göçe başlamışken ben hayatımın en güzel gençlik yıllarımı terörün gölgesinde geçirmek istemem ..kaldı ki gerginlik her geçen gün tırmandırılıyor kayyum atamaları sonrası hdp nin çekilmesi bölgeyi çok tehlikeli günler bekliyor Allah vatanımızı milletimizi korusun ☹
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 1:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kushing yazmış:
Ratatuy yazmış:

Hocam sevmediğin bir işi nerde yapsan zaten mutlu olmazsın ama sevdiğin işi de yapacağın yer daha önemli. Şehrin göbeği bombalanıyor terör örgütleri kapışıyo resmen o diyot ben diğeri diyor ben yaptım . Dbakır gibi bir yrde yapılmaz bu iş . İnsanlar ne şartlarda yaşıyor avrupada hayat nasıl güllük gülistanlık bizde sivastan ötenin suriyeden farkı yok şırnağa hakkariye diyarbakır sura bakar mısınız internetteb son haline ?? Doğudaki vatandaşlarımız bile kalamıyorken göçe başlamışken ben hayatımın en güzel gençlik yıllarımı terörün gölgesinde geçirmek istemem ..kaldı ki gerginlik her geçen gün tırmandırılıyor kayyum atamaları sonrası hdp nin çekilmesi bölgeyi çok tehlikeli günler bekliyor Allah vatanımızı milletimizi korusun ☹

+1
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 1:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İşi sevip sevmeme olayı da göreceli gerçi şimdi mesleğin başındayız heyecanlıyız hepimiz ama en azından kendi çevrem için 40 yaş üstü hekim büyüklerimizin çoğu emeklilik hayalleri kuruyorlar sürekli Smile
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 3:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bölümü sevip ben teröre rağmen giderim diyen çok insan var. Ben genelin bölüm tercih etmek istediğini düşünüyorum. İstediği bölüm olmayacak insanların da şehir tercih edeceğini düşünüyorum😁
Başa dön
Ratatuy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 3:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yapacak birşey yok herkes uzman olucak diye birşey de yok istediğin bölümü okumak için giriyorsun bu sınava ne olursa olsun uzman olayim dicek bisey degilki meslek ne kadar kötü gosterilmeye çalışılsa da gayet tatlı bi rüzgar var piyasada uzman olmazsan koskoca bir dis hekimisin gerisi yalan
Başa dön
dt92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 3:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ratatuy yazmış:
Yapacak birşey yok herkes uzman olucak diye birşey de yok istediğin bölümü okumak için giriyorsun bu sınava ne olursa olsun uzman olayim dicek bisey degilki meslek ne kadar kötü gosterilmeye çalışılsa da gayet tatlı bi rüzgar var piyasada uzman olmazsan koskoca bir dis hekimisin gerisi yalan

Moral oldu valla😂😂
Başa dön
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 08, 2016 3:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bayanlar özellikle bu durumdan daha da etkileniyor. Aileler yaş kaç olursa olsun göndermiyorlar. Ülkemizi bu hale koyanlar utansın
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız