Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Asistan iken DUSla tekrar yerlesmek
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Asistan iken DUSla tekrar yerlesmek
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Vibrio
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 9:10 pm    Mesaj konusu: Asistan iken DUSla tekrar yerlesmek Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaslar ben su an bir fakultede asistanim tekrar dusa girdim ve yerlesme ihtimalim cok yuksek. Ne yapmam gerekiyo? İstifa mi nakil mi? Ve eger istifa ediliyosa ne zaman etmeliyim? Bu sureci yonetmelikte arastirdim bulamadim. Nerden ogrenebilirim bilen varsa yardimci olursa cok sevinirim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
candent
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 10:30 pm    Mesaj konusu: Re: Asistan iken DUSla tekrar yerlesmek Alıntıyla Cevap Gönder

Vibrio yazmış:
Merhaba arkadaslar ben su an bir fakultede asistanim tekrar dusa girdim ve yerlesme ihtimalim cok yuksek. Ne yapmam gerekiyo? İstifa mi nakil mi? Ve eger istifa ediliyosa ne zaman etmeliyim? Bu sureci yonetmelikte arastirdim bulamadim. Nerden ogrenebilirim bilen varsa yardimci olursa cok sevinirim.

Sayın vibrio,

Bir mahsuru yoksa önceki ve şimdiki puan, netlerinizi ve sıralamanızı öğrenebilir miyim?
Ve şu an sizin puan kesintiniz olmasaydı sıranız kaç olacaktı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Başa dön
Vibrio
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 11:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Önceki puanimi tam hatirlayamiyorum 58 ya da 59 kusurdu 85 net 451. idim bu yil 95 net 63 kusur puan %2 kesintiyle 245 puan dusmeseydi 160 kusurlerde olacaktim sanirim
Başa dön
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 12:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kesinti olmasa çok iyi olurmuş. Tebrik ederim sizi.. bu sınav bir şansıı daha hak ediyor sanırım.
Vibrio
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 12:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Toksoplazma-Gundi yazmış:
kesinti olmasa çok iyi olurmuş. Tebrik ederim sizi.. bu sınav bir şansıı daha hak ediyor sanırım.

Kesinlikle denenmeli cok tesekkur ederim bu yil benim gibi sinava tekrar giren cok kisi duydum bence de bir sans daha verilmeli
Başa dön
ykslckmk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 1:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhabalar, asistanken bir yandan ders çalışmak zor olmadı mı acaba ? Ya da izin alma şansınız oldu mu ders çalışmak için?
Başa dön
Vibrio
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 1:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ykslckmk yazmış:
Merhabalar, asistanken bir yandan ders çalışmak zor olmadı mı acaba ? Ya da izin alma şansınız oldu mu ders çalışmak için?

Cok zor oldu evet arada izin kullandim ama ilk yil sadece mazeret izni var onu kullandim sadece ikisini bir arada yurutmek cok zor
Başa dön
ykslckmk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 2:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vibrio yazmış:
ykslckmk yazmış:

Cok zor oldu evet arada izin kullandim ama ilk yil sadece mazeret izni var onu kullandim sadece ikisini bir arada yurutmek cok zor
. Yine de iyi idare etmişsiniz, tebrik ederim.Mazeret izinleri ne kadar olabiliyor peki ?
Başa dön
Vibrio
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 2:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ykslckmk yazmış:
Vibrio yazmış:
ykslckmk yazmış:

. Yine de iyi idare etmişsiniz, tebrik ederim.Mazeret izinleri ne kadar olabiliyor peki ?

10 gun
Başa dön
ykslckmk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 2:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="Vibrio"]
ykslckmk yazmış:
Vibrio yazmış:
ykslckmk yazmış:

10 gun[/quote Anladım, teşekkür ederim .
Başa dön
hiperemi06
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 3:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam hangi bölümü bırakıyorsunuz?Tekrar sınava hazirlanma sebebiniz nedir?
Başa dön
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 5:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sizce yerlesip tekrar haxırlanmk mı yoksa hiç kafa karıstırmadan doğrudan sınava odaklanmak mı. Yüzde 2 çok büyük kayıp yapmış. Aslında herkesin kafasını karıstıran da bu. Birkaç ay için yerlesip hem yeni düzene hem de derse odaklanmk zor. Tecrübeli biri olarak siz ne önerirsiniz???
Başa dön
Vibrio
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 7:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

535353 yazmış:
Sizce yerlesip tekrar haxırlanmk mı yoksa hiç kafa karıstırmadan doğrudan sınava odaklanmak mı. Yüzde 2 çok büyük kayıp yapmış. Aslında herkesin kafasını karıstıran da bu. Birkaç ay için yerlesip hem yeni düzene hem de derse odaklanmk zor. Tecrübeli biri olarak siz ne önerirsiniz???

Aslinda bunu soylemem cok zor cnku ben su an ki asistanlik donemimi yasamasaydim belki de sinava tekrar hazirlanmak istemezdim evde olup tekrar hazirlansaydim belki de boyle calisamazdim bolum bana gore degildi o yuzden biraktim tabiki uzmanlik yaparken cok zor calismak.
Başa dön
Vibrio
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 7:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hiperemi06 yazmış:
Hocam hangi bölümü bırakıyorsunuz?Tekrar sınava hazirlanma sebebiniz nedir?

Ben sadece uzmanliga girebilmek adina tercih yapmistim oral diagnoz ama mutlu etmedi beni o yuzden bi kere daha denemk istedim
Başa dön
totoro
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 8:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle tebrikler ;geçiş yapılıyor diye biliyorum, istifa etmenize gerek yok. Nasıl çalıştığınızdan bahsedebilir misiniz? bende radyoloji yazıp tekrar hazırlanmayı düşünüyorum çünkü. Birde rahat olabilecek fakülteler ADÇ radyolojisi açısından hangileridir? ve olurda orda kalırsak herhangi bir sebeple ( dus olmadı /bölümde mutluyuz filan) ADÇ radyolojisinde akademisyen olma şansımızın yüksek olduğu fakülteler hangileridir? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Başa dön
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 9:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam tüm enerjini sınava verseydin asistanlıkla falan uğraşmasaydın ilk 100 bile olurdun. Sağlık olsun gene de çok iyi bir başarı ..
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 15, 2017 12:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende ilk 100 plursunuz diye düşünüyorum Gerci çok secıcı bi sınav değil zaten 1-2 soru fazla olsaydı olurdynuz zaten. Ama tebrik ediyorum tekrardan çok güzel bi sonuç olmuş.
Başa dön
alidemir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 15, 2017 12:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yök kadrosunda istediğiniz kadar ohal de dahil olmak üzere istifa edebilirsiniz. Tekrar işlemlerinizi yeni üniniz üzerinden yaparsınız. Nakil işi baya karışık olabilir. Bu durum için drtusa bakın derim.tusçularda bu durum sürekli oluyor çünkü. Sb kadrosunda iseniz dikkat edin. Eğer istifa ederseniz bir daha devlete yani sb dönüş olmaz ohalde istifadan.
Başa dön
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 15, 2017 1:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ohalde sbdan istifa olunca sb bi daha kadro alınamıyo ama yökten istifa edince sıkıntı olmuyo diyorsunuz. Çok mantıklı gelmedi bana. Sonuçta ikisi de devletin kurumu. Çok iyi öğrenmk lazım. Allah korusun yanlış bi bilgi üzüldün insanın hayatı kayar.
Başa dön
alidemir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 15, 2017 5:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam bn istifa aşamasında çok araştırdım. Yökden 750 kere de istifa etsen sorun yok. Sb kadrosunda zaten 3 hakkın var ki hangi kurumda olursan fark etmez. Ohalde yine yök kadrosunda sorun yok çünkü özerk kurumdur üniler. Sb ise devlet kurumu ve 657 ile işler o yüzden ohalde sorun var ki. O durumda katı değil. Sb kadrosundan anlaşmalı istifa edersen o zaman yine ömür boyu olayı olmaz. Anlaşmasız istifada bir daha memuriyet olmaz ohalde. Sen için rahat edecekse yine de fakülte sekreterine durumu sor olmadı rektörlük personel işleri de olur. Drtus için de bakın derim. Adamlar rutin olarak istifa ediyor. Orası da size referans olur.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız