Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - ADSM ve DUS
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ADSM ve DUS

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Ubik
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 29, 2017 12:28 am    Mesaj konusu: ADSM ve DUS Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar adsmde çalışanlar nasıl bı yol izleyecek bilgisi olan cevaplarsa sevinirim 😊
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Hctp2010
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 29, 2017 3:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet ben de sevinirim:))
Başa dön
Eroz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 29, 2017 4:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar yapacaginiz tek şey çalişmak için zaman ayiracaksiniz ben sabahlari cok erken kalkip 2 saat calisip ise gidiyordum... adsmde bosluk bulmaniz zor ama bazi arkadaslar adsmlerinde sadece acilci olu 2-3 e kadar calisip eve gidiyorlardi. Herseyden feragat ediceksiniz ben hayatimda ilk defa bu sene denize girmedim karadenizli olarak... onun icin isi sıkı tutun arkadaslar ayrıca ben evliyim esim kazanamadi. Ama benim kadar emek harcamadi
Başa dön
Ubik
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 29, 2017 4:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yanlış anlasildim galiba yerleştikten sonra kayıt aşaması ile ilgili soruyorum 😊 teşekkür ederim 😊
Başa dön
Eroz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 29, 2017 5:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pardon onada cevap vereyim o zamn gerekli evraklarla üniversitenin rektörlügüne basvurduktan sonra ckys ye dusmeyi bekleyeceksiniz ckysye dustukten sonra adsm ile ilisiginizi kesip yeni yerinize gidip kayidiniz yapilacak bn boyle biliyorum
Başa dön
Eroz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 29, 2017 5:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pardon onada cevap vereyim o zamn gerekli evraklarla üniversitenin rektörlügüne basvurduktan sonra ckys ye dusmeyi bekleyeceksiniz ckysye dustukten sonra adsm ile ilisiginizi kesip yeni yerinize gidip kayidiniz yapilacak bn boyle biliyorum
Başa dön
alidemir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 29, 2017 7:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam şöyle oluyor. Fakülteye gidip kayıt yaptırıyorsunuz. Gerekli evrakları vereceksiniz. Ayrıca yazmasa da adsmden veya çalıştığınız yerden orada çalıştığınıza dair yazı alın imzalı kaşeli. Kayıtta o kağıdı verin ve size dilekçw doldurtacaklar. Filanca yerde çalışıyorum dusla bu fakülteyi kazandım atamamın yapılmasını arz ederim falan falan.. Daha sonra üni sizin adınıza nakil için başvurı yapıyor sağlık bakanlığına. Yazışmalar olacak. Ankarada muvafakat birimini arıyacaksınız. Doktor atamayı aramayın onlar ilgilenmiyor. Bu yazışma sürwci 2 ayı bulabilir. Fakat ayrılış işini hızlı yapmak isterseniz illaki ankaraya gideceksiniZ ki hızlansın. Yoksa uzar da uzar. Malum olaylardan dolayı ankara çok karışık. Nakilsiz başlayan arkadaşlara göre yaklaşık 1-1,5 ay sonra başlarsınız ewraklarla uğraşmazsanız
Başa dön
ameloblastom
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 29, 2017 4:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Peki sağlık Bakanlığı kadrosundayken üniversite kadrosu kazandığımız için sağlık bakanlığından istifa etmemiz gerekiyor mu?
Başa dön
pikeman
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 29, 2017 4:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam ankarada nereye gıdecez peki?? Evrakların peşinden?
Başa dön
alidemir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 29, 2017 5:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İstifa işine girmeyin. Malum ohal var. Usülsüz istifa memuriyeti yakar. İlla sb dönüş olacaktır ileride. Siz üniye kayıda gittiğinizde hizmet kağıdınızı da *****ürün. Zaten dilekçenizi dolduracaksınız. Fakülte rektörlüğe gönderecek. Rektörlük tkhkya gönderecek. Tkhk kurumunuzdan bilgi alacak. Sonrasında özlük bilgileriniz rektörlüğe gidecek ve rektörlük nakilinizin yapılmasını isteyecek. Tekrar ankara faslı olacak ve tkhk çalıştığınız il genel sekreterliğine yazı gönderecek. Adsmde de size tebliğ edecek. Usul böyle. Son kısım yani tkhl-il sekreterliği faslı ebys ile oluyor ve hızlı. Fakat rektörlük ve tkhk arası yazışmalar hep kargo ile olacak. Ve bürokratik işler olacak. Ankarada işleri elden hallederseniz ve kendiniz üniye *****ürürseniz süreç hızlanır. Ben yaklaşık ekstra 1,5 ay geç başlamıştım.
Başa dön
Sema Y
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 31, 2017 8:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alidemir yazmış:
İstifa işine girmeyin. Malum ohal var. Usülsüz istifa memuriyeti yakar. İlla sb dönüş olacaktır ileride. Siz üniye kayıda gittiğinizde hizmet kağıdınızı da *****ürün. Zaten dilekçenizi dolduracaksınız. Fakülte rektörlüğe gönderecek. Rektörlük tkhkya gönderecek. Tkhk kurumunuzdan bilgi alacak. Sonrasında özlük bilgileriniz rektörlüğe gidecek ve rektörlük nakilinizin yapılmasını isteyecek. Tekrar ankara faslı olacak ve tkhk çalıştığınız il genel sekreterliğine yazı gönderecek. Adsmde de size tebliğ edecek. Usul böyle. Son kısım yani tkhl-il sekreterliği faslı ebys ile oluyor ve hızlı. Fakat rektörlük ve tkhk arası yazışmalar hep kargo ile olacak. Ve bürokratik işler olacak. Ankarada işleri elden hallederseniz ve kendiniz üniye *****ürürseniz süreç hızlanır. Ben yaklaşık ekstra 1,5 ay geç başlamıştım.
vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler. birşey sormak istiyorum evrakları elden takip etme olayını nasıl yapabilirim yazı yazılınca fakülteden / rektörlükten kendim teslim alıp kuruma mı getireceğim ve yine kurumdan çıkacak olanı üniversiteye??
peki evrakları bana elden verecekler mi bu konuda bilginiz var mı
teşekkür ederim...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız