Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 8. Deneme Sonuçları
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

8. Deneme Sonuçları
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Lefort
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2017 8:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşın daha önce yazmış olduğu mesajlar böyle. Herşey çok açık😀 bir takım işsizlikler...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Personanongrata
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2017 9:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lefort yazmış:
Arkadaşın daha önce yazmış olduğu mesajlar böyle. Herşey çok açık😀 bir takım işsizlikler...

Yaşanacak o kadar güzel sey varken ... sırf issizlikten dusla hala ugrasiyor olamaz heralde arkadastan aciklama bekliyorum valla merakimdan catlicam be pedoyu begenmemis cerrahiyde begenmemis e zaten geriyede bi derma kaliyo 😂
Başa dön
Lefort
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2017 9:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Personanongrata yazmış:
Lefort yazmış:

Yaşanacak o kadar güzel sey varken ... sırf issizlikten dusla hala ugrasiyor olamaz heralde arkadastan aciklama bekliyorum valla merakimdan catlicam be pedoyu begenmemis cerrahiyde begenmemis e zaten geriyede bi derma kaliyo 😂
. Bütün bunların gerçeklik payını da bir düşünelim Bilemem tabi ama şüphe ettiriyor😀
Başa dön
Anterograt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2017 9:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hedef ortodur belki de . Yüzde 2 kesinti ile sivas cerrahi ciddi bir başarı. Veya 102. Olup oedoya yerleşmek ve gene hazırlanmak. İşsizlikle ne alakası var idealinde ne varsa onun için savaşırsın bu takdir edilir
Başa dön
Lefort
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2017 10:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anterograt yazmış:
Hedef ortodur belki de . Yüzde 2 kesinti ile sivas cerrahi ciddi bir başarı. Veya 102. Olup oedoya yerleşmek ve gene hazırlanmak. İşsizlikle ne alakası var idealinde ne varsa onun için savaşırsın bu takdir edilir
gerçekten öyleyse takdir ederim tabiki ve saygı duyarım. Sırf moral bozmak adina fake hesaplar da oluyor acikcasi. Ben bunu yapan insanlara işsiz diyorum.Maalesef ayirt edemiyoruz. Biraz fazla ön yargılı yaklaşmış olabilirim.
Başa dön
Anterograt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2017 10:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yok hocam ben işsizlikten mesela arkadaşın eski mesajlarına baktım 102. Olanlar buraya diye başlıklar açmış pedo kazananlar vatsap grubu flan 2015 mesajları. 2016 da ise 340 sivas cerrahi kazanmış fake olduğunu sanmıyorum

Bu arada harbi işsiz mişim hocanın gbt sini çıkarmışm resmen 😀😀
Başa dön
Lefort
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2017 10:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anterograt yazmış:
Yok hocam ben işsizlikten mesela arkadaşın eski mesajlarına baktım 102. Olanlar buraya diye başlıklar açmış pedo kazananlar vatsap grubu flan 2015 mesajları. 2016 da ise 340 sivas cerrahi kazanmış fake olduğunu sanmıyorum

Bu arada harbi işsiz mişim hocanın gbt sini çıkarmışm resmen 😀😀
ahah ben de gordum ama çok ayrıntılı bakmadim. Neyse öyleyse eğer özür diliyorum kendisinden. Bu sayfayı amacından biraz saptirdik galiba.😀
Başa dön
12345
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2017 6:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar yazdiklarim gercek ancak bu hesabi tek kullanmadim pedoyu cerrahiyi kazananda var hesap trk kisinin ama kazananlar farkli bu sene yeniden sansimi denemek icin hazirlaniyorum😊
Başa dön
Personanongrata
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2017 8:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam ya eger pedodaysaniz uzmanligin 2 senesi gitmis kalmistir 1 senesi ve tekrar sinava hazirlanma karari vermeye iten sebep nedir ki ortoyu mu cok istiyosunuz🙄
Başa dön
Tnrclk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 28, 2017 10:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eger cerrahideysede yeniden yerleştirmeye katılmıştır kesin yerniz değiştiyse listeye ekleyin hocam 😁
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız