Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dusdata 9. Deneme
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dusdata 9. Deneme
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Maxfac
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 12, 2017 10:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Trofoblast yazmış:
Netler yüksek kimse aldanmasın dus akademi ve normal soru bankalarını 2 3 kez çmzmüş insanlar burda 100 küsür netler yaptım diyo. Onu konuda skıntı yok ama dikkatinizi çekmek istediğim nokta dus datanın soruları hep kısır döngü yeni soru neredeyse hiç yok. Bir arkadaşım denemelerde ilk 100 den çıkmazdı sınavda 500. Oldu 5 yıl olmuş dus data hala yeni soru yok gibi bir şey aynı soruları çözmek ne kadar mantıklı bilmiyorum.
katılıyorum geçen sene data son denemede 103 net yapan arkadaşım sınavda 90 yaptı,son denemede 78 yapan arkadaşta sınavda 90 yapti,denemelere takılmamak lazım,ne data nede dusem denemeleri malesef sınava yakın olmuyor özellikte temelde çok afalliyosunuz sınavda klinikte data denemelerine göre daha basit geliyor...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 12, 2017 10:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kısaca yüksek yapanlar gevşemeden, düşük yapanlar moral bozmadan çalışmaya devam etsin. Sınav sonucunu aşağı yukarı son ay çalışması belirliyor. Ben de bazı örnekler vereyim. Temmuz denemesinde 55 net yapan arkadaş sınavda 98 net yaptı. Sene boyu 200 bandında olan arkadaş 70. oldu. Son denemede derece yapan arkadaş sınavda da derece yaptı. Sınava yazın çalışmaya başlayan ve dersaneye gitmeden sadece kampa katılan arkadaş 45. oldu. 3-4 tekrar atanlar ilk 100e girdi, 8 tekrar atan zar zor kazandı. Gördüğünüz gibi her şey mümkün. Yapmamız gereken en iyisinin olacağına inanarak çalışmak. Hepimize kolay gelsin.
Başa dön
Trofoblast
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 12, 2017 11:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam haklısın ama dersaneye o kadar parayı aynı soruları sorsun diyemi veriyoruz.zaten başarı kişisel çabada dersanede ek katkı yapsın diye gidiyoruz ondada sene boyunca düzensiz sorular. Mesela dus dataya giden bir arkadaş biyokimyacı 50 önemli yer işaretlemiş bunlardan bekliyorum demiş. Ve bütün denemelerde bu yerler çıkmış.arkadaş biyokimyayı bilmeden 10 da 10 yapıyo.yaptıkları işmi yani?
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 12, 2017 11:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dusemin denemeleri de bi garip data da kendi ekolünden hiç çıkmadan soruyor katılıyorum. Denemelerdeki temelle gerçek sınavın alakası yok cidden napıcaz bilmiyorum 1-2 netle koca senenin emeği çöpe gidiyo ya da karşılığı alınıyo. 2016nın ek yerleştirme şansı oldu biz de o da olmaz artık
Başa dön
Maxfac
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 13, 2017 4:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtgce92 yazmış:
Dusemin denemeleri de bi garip data da kendi ekolünden hiç çıkmadan soruyor katılıyorum. Denemelerdeki temelle gerçek sınavın alakası yok cidden napıcaz bilmiyorum 1-2 netle koca senenin emeği çöpe gidiyo ya da karşılığı alınıyo. 2016nın ek yerleştirme şansı oldu biz de o da olmaz artık
dentest 3 ve 4 nasıl acaba almayı düşünüyorum,1 ve 2 yi çözdüm son 20 günde dentest 1 aşırı kolay insan onu cozunce derece yapacağını düşünüyor 2 biraz daha gerçekçi gibi ama soru dağılımları enteresan mesela bir denemede ortodan yutkunma ile ilgili 5 soru vardı
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 13, 2017 4:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Genel olarak soru kitaplarıyla ve bu seneki denemelerle benzer hatta aynı sorular var ancak bazı sorularını kaliteli ve özgün buldum. Bence alınabilir.
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 13, 2017 6:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geçen sene son denemede 100 net üstü yapıp derecesi 800lerde olan var.. arkadaşlara katılıyorum, aman salmasın kimse Very Happy hep aynı sorular:)
Not: ben denemeye girmedim:) netimi yazmayıp konuşuyorum diye kızmayın Very Happy
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 13, 2017 8:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam abartmaya da gerek yani. Gören de geçen sene kazanamayan herkes son denemede 100 net üzeri yapmış sanacak. Very Happy Düşük yapanlar yerine yüksek yapanlara moral vermek gerekecek bu gidişle Very Happy
Başa dön
dtkrdnz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 13, 2017 8:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Furious yazmış:
Hocam abartmaya da gerek yani. Gören de geçen sene kazanamayan herkes son denemede 100 net üzeri yapmış sanacak. Very Happy Düşük yapanlar yerine yüksek yapanlara moral vermek gerekecek bu gidişle Very Happy

Bunlar yaşandı ama:) biz hep birlikte şok geçirdiğimiz için travma etkisi yaratmıştı bazı arkadaşlar.. tam tersi de oldu ona da şok geçirdik ama yazanlar yüksek netli diye insan uyarmak istiyor o kadar yapmışken düşürmesinler diye
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 16, 2017 5:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sonuçlar açıklanmış. Herkes son defa net ve sıralamasını yazarsa başarı dilimlerini görebiliriz. 106.75 netle 10. olmuşum ben. Herkese şimdiden gerçek sınavda başarılar.
Başa dön
Obvious42
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 16, 2017 10:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

88.5 netle 215. Olmusum anlasilan netler bayagi yukselmis bu denemede.herkese basarilar:)
Başa dön
yeppeujii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 16, 2017 11:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

88.75 netle 169. olmuşum
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 16, 2017 11:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

100 net 49. Hepimiz için hayırlısı Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın 🙏🏻
Başa dön
canb
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ağu 17, 2017 12:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

97.5 net 68 . Iki yukaridaki arkadaş heralde 3 netlik soru yapmış Very Happy
Başa dön
dtumut
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ağu 17, 2017 2:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Netler çok yükselmiş birinciler 100-105 arası yapıyor gerçek sınavda ,sizce data sorularından oluştuğu için mi deneme sınavlarında netler bu kadar yüksek ?
Başa dön
Obvious42
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 17, 2017 2:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

canb yazmış:

0,25 netle 60 kisi.. Gercek sinavda da bazi net araliklarinda asiri yigilma oluyor Shocked
Başa dön
Dtsc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 17, 2017 2:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

88.25 ile 155
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Personanongrata
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ağu 17, 2017 2:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

88.75 net 190. 0.5 net fazla 35 kişi geri çok güzel😂
Başa dön
mhmt41
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 17, 2017 2:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

89.25 ile 173
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 17, 2017 3:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Obvious42 yazmış:
canb yazmış:

0,25 netle 60 kisi.. Gercek sinavda da bazi net araliklarinda asiri yigilma oluyor Shocked

Öyle olmuş olmayabilir data std sapma kullanıyo ösym kullanmıyo. Geçen sınavda neti benden az biri sıralamada benden öndeydi sıralamalar bi garip yani 🤔
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız