Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - DAVA
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

DAVA

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 13, 2017 12:30 pm    Mesaj konusu: DAVA Alıntıyla Cevap Gönder

Davayı açacaklara tavsiye
Nası süreç uzatılır
Step 1
Dava aç( tercihen 3 ayrı ilden eş zamanlı)
Step 2
Hiç davanı takip etme uğraşsın dursun ameleler
Step 3
Dava devam ediyor biz ameleler parasız pulsuz devam
Sen maaşını al, ismini gizle. Ortaya çıkma
Step 4
Herkes seni arayacak belki hakaretler aman diyim açığa çıkma,
Çıkarsan da yeaaaa bekleyin görecez , avukatım takipte de bilgi verme
Step 5
Davalar birleşti birleşecek; ya rabbi ameloblastomalar neye seviniyoruz.
Bu dqha başlangıç, bilirkişiler nerde
Step 6
Olum sen d(işçi) sin ülke sallanıyo la. Darbe lan darbe oldu hakimler de gitti senin davanı kimse iplemiyor. Ne zaman anlayacaksın ergen misin nesin
Step 7
Bilirkişi atanır karar verilir, aradan 6 ay geçmiştir. Kararın Allah belasını versindir. Olsundur ama adalettir yerini bulan. Boş boş geçsindir zaman
Belki boyu uzamıştır davasını açanın.
Geç gelen adalet adalet değildir. Ergenliğim yüzünden açtığın dava zaten açılmıştı . Senin sorunun başka ilde açman. Bu mesajı okumuşsan davanı ankarada aç. Herkesle birlikte hareket et. Ergenlik yapma.
Küfür yeme, ah alma. Herkese bilgi ver. Süreci uzatma. İstersen tüm soruları mahkemeye ver ama gözünü seveyim herkesle birlikte hareket et. Biz de sonucumuzu zamanında görelim. Ergenliğinin lüzumu yok.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 13, 2017 5:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gözünüzü seveyim dava maça açmayın.tam darbeciler yargılanmaya başlamışken ortada hakim savcı yokken yapmayın böyle birşey.geçen yıldan da beter olur .davayla bişey mi değişecek sanıyorsunuz.en sonunda pişman olmazsınız umarım
Başa dön
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 13, 2017 7:00 pm    Mesaj konusu: Re: DAVA Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
Davayı açacaklara tavsiye
Nası süreç uzatılır
Step 1
Dava aç( tercihen 3 ayrı ilden eş zamanlı)
Step 2
Hiç davanı takip etme uğraşsın dursun ameleler
Step 3
Dava devam ediyor biz ameleler parasız pulsuz devam
Sen maaşını al, ismini gizle. Ortaya çıkma
Step 4
Herkes seni arayacak belki hakaretler aman diyim açığa çıkma,
Çıkarsan da yeaaaa bekleyin görecez , avukatım takipte de bilgi verme
Step 5
Davalar birleşti birleşecek; ya rabbi ameloblastomalar neye seviniyoruz.
Bu dqha başlangıç, bilirkişiler nerde
Step 6
Olum sen d(işçi) sin ülke sallanıyo la. Darbe lan darbe oldu hakimler de gitti senin davanı kimse iplemiyor. Ne zaman anlayacaksın ergen misin nesin
Step 7
Bilirkişi atanır karar verilir, aradan 6 ay geçmiştir. Kararın Allah belasını versindir. Olsundur ama adalettir yerini bulan. Boş boş geçsindir zaman
Belki boyu uzamıştır davasını açanın.
Geç gelen adalet adalet değildir. Ergenliğim yüzünden açtığın dava zaten açılmıştı . Senin sorunun başka ilde açman. Bu mesajı okumuşsan davanı ankarada aç. Herkesle birlikte hareket et. Ergenlik yapma.
Küfür yeme, ah alma. Herkese bilgi ver. Süreci uzatma. İstersen tüm soruları mahkemeye ver ama gözünü seveyim herkesle birlikte hareket et. Biz de sonucumuzu zamanında görelim. Ergenliğinin lüzumu yok.
+1 Dava haktir ama hak yemeden dava haktir.
Başa dön
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 13, 2017 7:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chordatympani yazmış:
Gözünüzü seveyim dava maça açmayın.tam darbeciler yargılanmaya başlamışken ortada hakim savcı yokken yapmayın böyle birşey.geçen yıldan da beter olur .davayla bişey mi değişecek sanıyorsunuz.en sonunda pişman olmazsınız umarım
Hocam 10 sorudan çoğu doğru benim işime gelmiyor ama dava açmak isteyen açabilir kimseye bir şey söylemeye hakkımız yok tabi kollektif hareket edip diğer insanları mağdur etmeden.Selamlar...
Başa dön
Kalsiffff_Kanallarrr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 13, 2017 7:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mehemati yazmış:
chordatympani yazmış:
Hocam 10 sorudan çoğu doğru benim işime gelmiyor ama dava açmak isteyen açabilir kimseye bir şey söylemeye hakkımız yok tabi kollektif hareket edip diğer insanları mağdur etmeden.Selamlar...

La hepiniz de aynı muhabbet sorular hatalı ben doğru yaptım ama iptal olsun hak yerini bulsun haksızlk olmasın ama benim doğru ama olsun
Nedense en çok dava isteyenler benim doğru ama deyip cümle kuruyo 😀😀
mhmt41
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 13, 2017 8:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kalsiffff_Kanallarrr yazmış:
Mehemati yazmış:
chordatympani yazmış:

La hepiniz de aynı muhabbet sorular hatalı ben doğru yaptım ama iptal olsun hak yerini bulsun haksızlk olmasın ama benim doğru ama olsun

Hadi farkli cumle kurayim. Benim 3 u dogru 5i yanlis. Sence bu sacma sorulara nasil cumle kurmaliyim
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 13, 2017 8:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kalsiffff_Kanallarrr yazmış:
Mehemati yazmış:
chordatympani yazmış:

Şimdi sen Kalsif olduğum için ki bence hemanjiomla benzerlik gösteren kalsifikasyon sorusunu da yanlış yapmissindir 😂😂😂O yüzden Kalsif olanlar anlamaz teselli de isteme git çay iç 2 Dagkapi Ofis turu at Beyin O2Lensin 😁Sonra Meheme abeye gel Urfaya Sana bi acılı Urfa yedireyim Tiroid hormonların yukselsin ama Bence sen o soruyu da yanlış yapmissindir 😁😁😁
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız