Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Nası oluyor
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Nası oluyor

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 11:43 pm    Mesaj konusu: Nası oluyor Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar 2016 net sıralama başlığında olan netler iptaller doğru sayılmış şekilde bildiğim kadarıyla.
Ancak kanun değişti ve iptaller direk sorulmamış sayılıyo artık.
Yani geçen yılı baz alırsak eğer atıyorum 86 netteki birisi 500. Oldu diyelim farazi. 6 soru iptal edilip herkesin doğru sayıldı.
Bu sene nası olacak
Kıyaslarsak tahmini 86-6=80 net mi 500 olacak. Tam anlayamadım bilen varsa yazabilir mi.
80 nete odr falan gelmez di mi bu arada 😅🙈[/i]
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtclearfil
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2018 11:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eger o kişi 6 sorunun 6 sını yanlış yaptıysa mantığınız doğru. Ama siz ortalama 3 düşün veya 4..
Başa dön
mamittin
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Oca 11, 2018 12:03 am    Mesaj konusu: Re: Nası oluyor Alıntıyla Cevap Gönder

Glutamat yazmış:
Arkadaşlar 2016 net sıralama başlığında olan netler iptaller doğru sayılmış şekilde bildiğim kadarıyla.
Ancak kanun değişti ve iptaller direk sorulmamış sayılıyo artık.
Yani geçen yılı baz alırsak eğer atıyorum 86 netteki birisi 500. Oldu diyelim farazi. 6 soru iptal edilip herkesin doğru sayıldı.
Bu sene nası olacak
Kıyaslarsak tahmini 86-6=80 net mi 500 olacak. Tam anlayamadım bilen varsa yazabilir mi.
80 nete odr falan gelmez di mi bu arada 😅🙈[/i]
Hocam soyle soyleyeyim geçen sene soruların yok sayıldıgı sıralamaya göre 82.5 net yapan arkadasım 405. olmustu ama orda 6 soru iptaldi yani 114 soru üzerinden 82.5 net yapmıstı.Bizim sınav 115 soru uzerinden ve bence bu yıl netler birkaç tane artacak gibi yani o sıralamaya göre 3 4 net üzerine koymak daha mantıklı gibi
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Oca 11, 2018 12:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkürler arkadaşlar
Başa dön
Gargamel
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 11, 2018 1:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geçen sene başlangıçta 6 soru herkese doğru sayıldı sonrasında değerlendirme dışı bırakılınca herkesten 6 soru eksilmiş oldu. Diğer soruların puanlamasına göre sıralamalar değişti. Benim başlangıçta 85 netim vardı son açıklamada 79a düştü o netle de 610 civarı bişey oldu. 80 netle odr olabilitesi var bence o yüzden
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız