Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - BUGUN ACIKLANIR MI??
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

BUGUN ACIKLANIR MI??
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bütün kararlar çıkmadı derke bütün hepsi karar aşamasında mı. Ya gerçekten mahkemeyi arayıp şuan biz neyi bekliyoruz dendipinde bilgi vermiyolar mı. 5 6 dosya demiş sormadınız mı bu 5 6 dosya 5 6 ayrı dava mı yoksa işte ayrı ayrı dosyalar değerlendirilip ösymye mi bildirilecek. Buraua yazdığınız azıcık şey bizim kafamızdsa bi sürü soru oluşturuyo. Siz merak edip sormadınkz mk
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eğer gerçekten başka davacılar varsa ve hala çıkıp birşey demiyorlarsa yazıklar olsun.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ohoo o zaman daha çok bekleriz ortada hiç birşey yok. Bu davaları o zaman neden birleştirdiler birleşmeleri için de o kadar bekledik. Tamamiyle saçmalıktan ibaret. Son açılan dava ilk çözüldü. Bizim ösymyi değil mahkemeyi darlamamız lazım demekki esas olarak. Ferhatın itiraz süreci bugün bitiyosa en iyi ihtimal cuma ama daja başka davacılar varsa ucu açık. Yandal uzmanlık sınavı 1 sene sonra açıklanmıştı. Bizimki de öyle olur
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtbuggg1 yazmış:
Bütün kararlar çıkmadı derke bütün hepsi karar aşamasında mı. Ya gerçekten mahkemeyi arayıp şuan biz neyi bekliyoruz dendipinde bilgi vermiyolar mı. 5 6 dosya demiş sormadınız mı bu 5 6 dosya 5 6 ayrı dava mı yoksa işte ayrı ayrı dosyalar değerlendirilip ösymye mi bildirilecek. Buraua yazdığınız azıcık şey bizim kafamızdsa bi sürü soru oluşturuyo. Siz merak edip sormadınkz mk
ben bana söylenenleri söylüyorum.5-6 dosya demek zamanında 5-6 davacı var demek.belki lafın gelişi 5-6 demiştir ama sonuçta 2den fazla dosya var yani davacı var.raporlara göre karar verilip onaylanıyor.onaylanmayan kararlar var henüz.bana söylenen bu.
Başa dön
edlanmejchar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eğer durumu bilip de bilgi vermeyenler hala varsa gerçekten bu kadar insanın ahıyla 1.bile olsanız nasıl vicdanınız rahat çalışabileceksiniz?

En son edlanmejchar tarafından Cmt Oca 27, 2018 7:06 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
dentlondon
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok basit . Birlik olup dava açığda bilgi vermeyenleri ifşa edip kazandığı okuldan asistanlara hocalara öğrencilere rezil edecen bak birdaha yapılırmı !!! Bi birlik olsak ahh ahh
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Onaylanmayan karar demek bilirkisiden gelmedi mi dmeek
Başa dön
jumper
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hangi mahkemede gorusuluyor bu davalar gidip bizzat bilgi istesek verirler mi face to face telefonda mi sallamiyolar napiyolar çıldırcam. Ha bugun ha yarin diye bekliyoruz telefona mesaj gelse kalbim fibrile oluyo acaba aciklandi mi diye yeter lanet olsun kahretsin ya
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gecen yil mahkemeden gidip birebir bilgi alabiliyordu ankaradaki grup.
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

jumper yazmış:
Hangi mahkemede gorusuluyor bu davalar gidip bizzat bilgi istesek verirler mi face to face telefonda mi sallamiyolar napiyolar çıldırcam. Ha bugun ha yarin diye bekliyoruz telefona mesaj gelse kalbim fibrile oluyo acaba aciklandi mi diye yeter lanet olsun kahretsin ya

Aynen telefonum çaldığı zaman insanlara hal hatır sormadan önce sınavla ilgili bişey mi diye soruyorum. İşte bu hale getirdiniz bizleri bu çaresizliği belirsizliği umarım yaşarsınız
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cumhuriyet hocası bilirkişi olarak değil ya en başta itiraz edilen soruyu sormuşlar arkadaslar dava ile alakası yok yani
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chordatympani yazmış:
Arkadaşlar swing lock sorusu ile ilgili gelişmeleri paylaştım hep.benim dava ile ilgili karar çıktığını öğrendim.bugün tekrar mahkemeyi aradım ve bana henüz bütün kararların onaylanmadığını söyledi.ayrıca özellikle rica ettim kaç davacı olduğunu söyleyebilir misiniz diye bana 5-6 dosya olduğunu söyledi.yani aramızda 4 aydır saklanan başka davacılar da var.tek demek istediğim yazıklar olsun.ama er geç ortaya çıkacaklardır.hep Ferhat a yüklenildi ama bunlar çok daha beter.

Sizin davaniz sonradan acildigi ve de tek soru oldugu icin mi ilerledi kolayca? Diger davalarla ayni anda yurumemesi kararin cikmis olmasi bu sebepten mi?
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

karacellat58 yazmış:
1 hafta önce öğrenmiştim ama spekülasyon olmasın diye yazmadım şimdi chordatympani hocam yazınca bende yazayım dedim.Bizim bildiğimiz İtiraz edilen 12 soru arasında yanlış bilmiyorsam perio sorusu yoktu fakat Cumhuriyet üniversitesinde perioda bir hoca DUS davasında bilirkişi olarak atanmış. Bu farklı davacılarında olabileceği anlamına geliyor. Hangi soru gelmiş bilmiyorum ama soru perio sorusu...
sorulduğunda üç ay önce cevapladik yolladik demişler
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

wllob yazmış:
chordatympani yazmış:
Arkadaşlar swing lock sorusu ile ilgili gelişmeleri paylaştım hep.benim dava ile ilgili karar çıktığını öğrendim.bugün tekrar mahkemeyi aradım ve bana henüz bütün kararların onaylanmadığını söyledi.ayrıca özellikle rica ettim kaç davacı olduğunu söyleyebilir misiniz diye bana 5-6 dosya olduğunu söyledi.yani aramızda 4 aydır saklanan başka davacılar da var.tek demek istediğim yazıklar olsun.ama er geç ortaya çıkacaklardır.hep Ferhat a yüklenildi ama bunlar çok daha beter.

Sizin davaniz sonradan acildigi ve de tek soru oldugu icin mi ilerledi kolayca? Diger davalarla ayni anda yurumemesi kararin cikmis olmasi bu sebepten mi?
ben tebligat için posta süresi beklemedim.gidip mahkemeye elden aldım.salı günü aldım raporu elden ve iptaline yönelik olduğunu söyledim.salı aldığım için Cuma da itiraz süresi bitti
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

wllob yazmış:
chordatympani yazmış:

başka şehirden ve avukatsiz ilerlediği için olabilir
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chordatympani yazmış:
wllob yazmış:
chordatympani yazmış:

ben tebligat için posta süresi beklemedim.gidip mahkemeye elden aldım.salı günü aldım raporu elden ve iptaline yönelik olduğunu söyledim.salı aldığım için Cuma da itiraz süresi bitti

Anladim hocam sagolun. Bekleyip gorcez bundan sonrasini.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar demekki 5 6 dosya dediği 5 6 ayrı sorunun gerekçeli kararı olabilir belki bunların yazılıp bildirilmesi bekleniyordur. Başka bir dava olduğunu düşünmüyorum olsa eğer bilirkişilerden de öğrenilebilirdi bu hangi sorulara dava açıldı diye sorarak. Zaten dava açılmayan soruları bilirkişilere sorduk bu sorular bize gelmedi dendi. Yani hiç dava açılmamıi o sorulara. Şuan en olası durum oklüzyon sorusunun itiraz sürecinin bitmesi bekleniyordur. Saolsun davacı arkadaş da ankarada olmadığı için elden alamıyor ve süreci hızlandırmıyor
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chordatympani yazmış:
wllob yazmış:
chordatympani yazmış:

Sağolun bilgiler için, yine belirsizce beklemeye devam galiba. Yine sorma imkanınız varsa deneyin lütfen
Başa dön
Retikulum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

karacellat58 yazmış:
1 hafta önce öğrenmiştim ama spekülasyon olmasın diye yazmadım şimdi chordatympani hocam yazınca bende yazayım dedim.Bizim bildiğimiz İtiraz edilen 12 soru arasında yanlış bilmiyorsam perio sorusu yoktu fakat Cumhuriyet üniversitesinde perioda bir hoca DUS davasında bilirkişi olarak atanmış. Bu farklı davacılarında olabileceği anlamına geliyor. Hangi soru gelmiş bilmiyorum ama soru perio sorusu...

Merhaba bilgi kirliliğini biraz azaltmak adına yazıyorum periyoya atanan bilirkişi cumhuriyet üniversitesinden bi hoca 29 Eylül öncesi sınavdan sonraki bi haftada antibiyotik sorusuna verilen itiraz dilekçelerini değerlendirmek amaçlı atanmıştır mahkeme kararıyla yapılan atama yoktur. 3 ay önce cevaplar verilmiş ve yollanmıştır. Bir davacı varsa bu davacı periyoya dava açtıysa bile duyumunuz yanlış çünkü cumhuriyet hocası bunu kıdemli bir asistana böyle aktarmış birinci ağız. İyi günler

En son Retikulum tarafından Çrş Oca 17, 2018 2:49 am tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 2:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cidden geçen seneki gibi gidip mahkemeye bilgi alınabiliyosa alın nolur ankaralı arkadaşlar bizim elimizden hiçbi şey gelmiyo. Okuyosunuz bunları kayıtsız kalmayın lütfen
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
6. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız