Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - BUGUN ACIKLANIR MI??
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

BUGUN ACIKLANIR MI??
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 12:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

iki ihtimal var ya buraya kasten yanlış bilgi yazıldı/yazılıyo ya da şu an bilgi kirliliği var anlamadım ama cidden tükendik artık ne vicdansız insanlar varmış be inanılmaz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 12:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bahsedilen whatsapp dava grubunda olan biri en güncel, teyit edilmiş net bilgiyi yazabilir mi buraya
Başa dön
mamittin
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 12:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bugün açıklanır diye düşünüyordum ben de acaba şu pedo 7 yaş sorusunun raporu diğerlerinden birkaç gün sonra ulaşmıştı onun için mi bu itiraz süresi uzadı bilgisi olan biri bilgilendirirse çok iyi olur özellikle mahkeme bitti diyenlerden biri.
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 12:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neyin itiraz süreci anlamadım ki. İtiraz süreci 3 gün zaten geçen hafta bitti. Mahkeme neden cuma topladı o zaman can sıkıntısından mı. Bütün bilirkişi raporlarının gelmesini ve itiraz sürecinin bitmesini bekleyip toplandılar işte. O zaman cuma günki toplantıdan soruların yeniden değerlendirilmesi kararı mı çıktı yani
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim anlamadigim gecen haftadan beri buraya bir suru sey yazildi tamam dendi mahkeme bitiyor az kaldi simdi de yine basa donduk. Neden en basindan beri dogru bilgi alamiyoruz? Yetmedi mi artik ya.
Başa dön
Elifden
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eğer öyleyse daha çok bekleriz Gerçekten o kadar çok pişmanım ki tükendik artık
Başa dön
Dtbuggg1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pedo sorusu bekleniyor olabilir doğru söylediniz. O zaman yarın mahkeme toplansa. Perşembe ösymye bildirir. Cuma açıklanır sınav. Bir allahın kulu da davacıdan bir bilgi alıp buraya yazsa olmaz mı ya bu kadar mı zor. Bu adamın hiç bi arkadaşı yok. Kendi davası sonuçlandı mı sonuçlanmadı mı biliyodur herhaldw. Bir de benim davam uzamadı uzatan swinglocka dava açılmasıydı diyodu
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

wllob yazmış:
Benim anlamadigim gecen haftadan beri buraya bir suru sey yazildi tamam dendi mahkeme bitiyor az kaldi simdi de yine basa donduk. Neden en basindan beri dogru bilgi alamiyoruz? Yetmedi mi artik ya.

neden en başından beri doğru bilgi alamıyoruz o kadar doğru bi soru ki. dicek laf yok daha kötüsünü yaşasınlar umarım
Başa dön
mamittin
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sanırım hakim amca da bizi bezdirircesine ters kararlar veriyor bu ne ya kim kime neden itiraz ediyor 3 gün denilen süreç şimdiye uzuyor bir sorunun raporu günler sonra ulaşıyor davacılar gizemli ajan adeta nereye düştük biz ya
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtbuggg1 yazmış:
Pedo sorusu bekleniyor olabilir doğru söylediniz. O zaman yarın mahkeme toplansa. Perşembe ösymye bildirir. Cuma açıklanır sınav. Bir allahın kulu da davacıdan bir bilgi alıp buraya yazsa olmaz mı ya bu kadar mı zor. Bu adamın hiç bi arkadaşı yok. Kendi davası sonuçlandı mı sonuçlanmadı mı biliyodur herhaldw. Bir de benim davam uzamadı uzatan swinglocka dava açılmasıydı diyodu

bunlar tek elden yürüyorsa mahkeme karara bağladıysa soru beklemek gibi bişey olmaz mahkeme toplanmazdı o halde. karar dün mü onaylandı kararın onaylanma muhabbeti vardı
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya bu davacılara mahkemeden tebligat geldi mi gelmedi mi*???
doğru düzgün yazsınlar bu ne böyle ya öyle diyodu böyle diyodu. net teyitli bilgi verin bize artık yeter
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Zaten suraya yazan 15 20 kisi disinda da kimsenin umrunda degilmis gibi geliyor sinavin aciklanmasi. Kendi kendimize bugun yarin derken harap ettik aylarimizi.
Başa dön
G6PD
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu ferhat denen davacıda ne geniş g.t varmış milletten yemediği laf kalmadı çıkıpta birşey demiyor adam.
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar swing lock sorusu ile ilgili gelişmeleri paylaştım hep.benim dava ile ilgili karar çıktığını öğrendim.bugün tekrar mahkemeyi aradım ve bana henüz bütün kararların onaylanmadığını söyledi.ayrıca özellikle rica ettim kaç davacı olduğunu söyleyebilir misiniz diye bana 5-6 dosya olduğunu söyledi.yani aramızda 4 aydır saklanan başka davacılar da var.tek demek istediğim yazıklar olsun.ama er geç ortaya çıkacaklardır.hep Ferhat a yüklenildi ama bunlar çok daha beter.
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chordatympani yazmış:
Arkadaşlar swing lock sorusu ile ilgili gelişmeleri paylaştım hep.benim dava ile ilgili karar çıktığını öğrendim.bugün tekrar mahkemeyi aradım ve bana henüz bütün kararların onaylanmadığını söyledi.ayrıca özellikle rica ettim kaç davacı olduğunu söyleyebilir misiniz diye bana 5-6 dosya olduğunu söyledi.yani aramızda 4 aydır saklanan başka davacılar da var.tek demek istediğim yazıklar olsun.ama er geç ortaya çıkacaklardır.hep Ferhat a yüklenildi ama bunlar çok daha beter.

birleşti dosyalar demediniz mi tusta da dosyalar aynı şekilde birleşiyolardı? ayrı ayrı mı görülüyo valla aklımı yicem ya
Başa dön
mamittin
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chordatympani yazmış:
hocam size laf yok hep bilgilendirdiniz sagolun yani belki de başka iptal edilen sorular da var ve bizm hiçbirşeyden haberimiz yok
Başa dön
Dentmrmrt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Chordatympani hocam bilgileriniz ve baştan beri gösterdiğiniz sağduyu için teşekkür ederim.Bu konularda bilgili olmadığım için soruyorum 5 6 dosya kesin ayrı davalar anlamına mı geliyor yoksa her ders için ayrı dosya olma olasılığı var mı ?
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sonuc olarak bugun beklemeyelim degil mi aciklanmasini?
Başa dön
WILLING
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"G6PD" beni epey güldürdün Allah ta seni güldürsün.
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 17, 2018 1:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar birleşen dosya sayısı 5-6.hepsi tek elden ilerliyor zaten karar aşamasına gelindi.uzamasının nedeni itiraz süreleri.her davacıya tebligat gidiyor ondan sonra başlıyor süre.herkese aynı sürede ulaşmıyor.benim itiraz sürem Cuma günü bitti.ferhatların davada sonradan pedo oklüzyon sorusu raporu geldiği için bugün son gün.diğer davacılara belki tebligat daha ulaşmadı bile.nerden nasıl açtılar bilmiyoruz
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
5. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız