Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - GIZLI 3 DAVACI
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

GIZLI 3 DAVACI
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
pierrerrobin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar viya arkadasimizin soyledigini avukat arkadaslarimla gorustum karara itiraz edilgidinde ya davaci taraflar ya da osym davayi ust mahkemeye tasirmis bu da idari yargida danistay olurmus. Yani surec uzadi gecmisler olsun. Allah da belanizi versin bir iki soruyu iptal ettiricem diye bir ay daha uzattiniz sureci. Evet daha adaletli oldu cok haklisiniz! Kendi coplugunuzde bogulun insallah!! (Kesinlikle biya arkadasimiza bir sozum yok hatta bilgi verdigi icin tesekkurler gizli uc davaciya sozlerim ve beddualarim)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
DrEmilyticus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kim itiraz etdi ki?
Başa dön
pierrerrobin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DrEmilyticus yazmış:
kim itiraz etdi ki?

Viya arkadasimizin hakim arkadasindan edindigi bilgiye gore danistaya gitriyse gercekten dava kesin itiraz var demek oluyormus.
Başa dön
dentis_ts
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir üst mahkemeye taşınması sonuç açıklanmasını etkilemez arkadaşlar.Sonuçta mahkemenin kararı kesindir ve uygulanır.Ösym de karara göre hareket eder sonucu açıklar.Bir kaç ay sonra danıştaydan idare mahkemesinin kararına bozma gelirse sonuçlar tekrar açıklanmak zorunda kalır sadece 2. Yerleştirme olur.Danıştaya giden ilk dava bu değil her mahkeme sonucuna itiraz bir haktır ama hükmü değiştirmez sakin olalım..
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentis_ts yazmış:
Bir üst mahkemeye taşınması sonuç açıklanmasını etkilemez arkadaşlar.Sonuçta mahkemenin kararı kesindir ve uygulanır.Ösym de karara göre hareket eder sonucu açıklar.Bir kaç ay sonra danıştaydan idare mahkemesinin kararına bozma gelirse sonuçlar tekrar açıklanmak zorunda kalır sadece 2. Yerleştirme olur.Danıştaya giden ilk dava bu değil her mahkeme sonucuna itiraz bir haktır ama hükmü değiştirmez sakin olalım..
inşallah böyledir eğer böyle ise size çok dua edeceğim 😅😅😅😅
Başa dön
jj_jj
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İkinci yerlsetrme olsun diyen bir davacı ise Danıştay'a gitmistr
Başa dön
chordatympani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu gizli davacıları da bulamadık ya yazıklar olsun bize.yok mu bunların bir tanıdığı birşeyi
Başa dön
dgngrl
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

chordatympani yazmış:
Bu gizli davacıları da bulamadık ya yazıklar olsun bize.yok mu bunların bir tanıdığı birşeyi

Chorda hocam sizin karar yüklendi mi uyapa
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gecen sene de boyle oldu. Sonuc aciklandi herkes yerlesti 3 5 ay sonra tekrar aciklandi yeniden yerlestirme oldu. Karara da genelde osym itiraz ediyor cunku soru iptalleri iyi bir durum degil kurum icin..
Bilgi alabildigimiz tek davaci chordatympani, onun sonucu uyap a yuklendiginde 1 2 gun icinde aciklanacaktir diye dusunuyorum. İyimser bakmaya çalışıyorum.
Başa dön
Gozdis
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başımıza ne geldiyse şu davacılardan geldi. Allahınızdan bulursunuz inşallah. Noldu dava açtınız başınız göğe mi erdi? Ülkede çok adalet varmış gibi bi de adalet arıyorsunuz bizim hakkımızı yiyorsunuz. Kul hakkına giriyorsunuz. Ben çalışıyorum para kazanıyorum ama tüm planını bu sınava göre şekillendiren insanlar da var.
Başa dön
Viya
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bana bundan sonra süreç nasıl olur dediğimde danıştaya gider dedi. İtirazlar belli mi dedim o da daha karar geçen hafta belli olmuş bilemeyiz belki taraflara bile karar gitmemiştir dedi. Bir davacı gidip kendis almış onun itiraz süreci bitmiş dedim(chordatympani davasını kastediyorum) Diğer davaların itirazını bilemeyiz taraflar itiraz etmese bile ösym de itiraz edebilir dedi.
Başa dön
Retikulum
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Viya yazmış:
İlk defa bir şey öğrendim onu da söylememezlik etmeyim dedim demez olsaydım bunu okuyanların moralini bozsam elime ne geçecek ya. Ne davacısı ben de dört gözle sonucu bekleyen biriyim o kadar.

Hocam herkesin sinirler çok gergin bugun açıklamayı bekliyorduk pürüze tahammül yok kimsede kusura bakmayın. Doğru olmamasını umuyoruz
Başa dön
Viya
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 9:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Retikulum yazmış:
Viya yazmış:
İlk defa bir şey öğrendim onu da söylememezlik etmeyim dedim demez olsaydım bunu okuyanların moralini bozsam elime ne geçecek ya. Ne davacısı ben de dört gözle sonucu bekleyen biriyim o kadar.

Hocam herkesin sinirler çok gergin bugun açıklamayı bekliyorduk pürüze tahammül yok kimsede kusura bakmayın. Doğru olmamasını umuyoruz
Yok önemli değil ben de çok gerginim anlamıyorum bu işler nasıl ilerliyor. 1-2 ay sürmesi onlara göre hızlı oluyor anlaşılan. Her gün ösymye girip açıklanma beklerken bunları duymak kolay değil gerçekten.
Başa dön
LUFFY
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 11:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar geçen yil yanlışlıkla açıklanmadı mı sınav ben oyle hatırlıyorum tus ile birlikte yanlışlıkla açıklandı diye bir şeyler duymuştum. Bu yıl icin durum daha içler acısı eğer beklerlerse
Başa dön
wllob
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 22, 2018 11:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

LUFFY yazmış:
Arkadaşlar geçen yil yanlışlıkla açıklanmadı mı sınav ben oyle hatırlıyorum tus ile birlikte yanlışlıkla açıklandı diye bir şeyler duymuştum. Bu yıl icin durum daha içler acısı eğer beklerlerse

Hocam evet aralik sonunda yanlıslikla aciklandi, 5 ocakta dava sonuclaninca guncellendi, aslinda aciklanmamasi gerekiyordu tusla beraber, sureci takip ediyorduk. Yaklasik 6 7 ay sonra ise danistay karari bozdu osym tekrar acikladi yeniden yerlestirme oldu yaz aylarinda.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız