Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Sıralaması ve neti beklediğinden çok düşük olan var mı?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Sıralaması ve neti beklediğinden çok düşük olan var mı?
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Ada54
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 8:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar sırayla osym yi arayalım.böyle bir durumun birçok kişide olduğunu farkederler belki. nasıl göremiyoruz cevap anahtarımızı hakkımızı nasıl arayacağız
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dtbehlul
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 8:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aylar sürer anlamaları sonuç alınacağı kesin değil! Yavaştan çalışalım Sad, ösymyi de olduğu gibi kabul edecez artık napalım
Başa dön
Dtrahime
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 8:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtezgiii yazmış:
Dtrahime yazmış:
Benim hesapladigimdan 10 net asagida geldi benim gibi bir arkadasim da ayni durumda. Ben ankara gidip cevaplarimi gorecek şekilde dilekçe vereceğim. Şu durumda ösym'nin tekrardan kendinin değerlendirmesini ve sonucunda 'bi hata yoktur' cevabi beni tatmin etmeyecektir.

Cevap anaharımızı eğer sadece ankaraya giderek görebileceksek ya da böyle daha etkili olacaksa bende gidebilirim ankaraya hocam gittiğinizde bu konuda bilgilendirirseniz bizi sevinirim.

Hocam itiraz dilekcemi buna göre düzenleyeceğim 50 lira yatirarak. itiraz sureleri bittikten sonra dilekçe değerlendirilip ankaraya çağırılıyormuşuz. Eğer siz de ankaraya gelmek istiyorsaniz bu 10 günlük süreçte dilekçenizi ona göre düzenlemelisiniz.
Başa dön
Dtbehlul
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 8:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar acaba bu denklik için girenleri de sıralamaya dahil etmiş olabilirler mi? Birde olayın saçmalığına bakın
Denklik için mülakat yapılacakmış! Madem mülakattı o sınav merkezinde tıkış tıkış neden bizi rezil ettiler çok merak ediyorum
Başa dön
Dtrahime
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 8:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtezgiii yazmış:
Arkadaşlar şimdi tekrar görüştüm çağrı merkeziyle cevap kağıdımı görmek istiyorum ne yapabilirim itiraz dilekçeleri sonuç vermiyor ben eminim netim den hakkımı aramak istiyorum diye de ekledim fakat konuştuğum görevli yetkili birine sorma için beni bir süre beklettikten sonra elektronik sınav olduğu için göremezsiniz hiç bir şekilde dedi ben kızdım biraz ama yapcak bişey yok hanımefendi dedi.

Çağrı merkezinde herhangi bir çalışanı ilk defa elektroni yapılmiş bir sinav hakkinda verdiği herhangi bi bilgiyi ciddiye almiyorum ve inanmiyorum. Evet yayinlanmayabilir ama kesin konuşamaz bu kadar. Siz yine de dilekçenizi verin en kötü Ankara'ya gidip görebilirsiniz. Sinav aciklandigi anda bile telefonda onlarla konuşurken sinav hakkinda tek olumlu cevap vermeyen çağrı merkezi adı altinda hic bir şeye yaramayan toplulugu ciddiye almiyorum
Başa dön
Dtrahime
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 8:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayrica geçen seneki ocak 2017 tekrardan açıklanan sonuçlarin oldugu mesajlari buldum. Şu an aktaramadim buraya ama orda birisi neden tekrar açıkladiniz diye osym'yi ariyor. Ne dava ne iptal. Gelen itirazlar sonucunda tekrardan açıklandigini soyluyor osym çalışanı. Geçen seneden bu konu hakkinda daha dogru ve net bir bilgisi olan var mi?
Başa dön
Dtbehlul
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 9:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtrahime yazmış:
Ayrica geçen seneki ocak 2017 tekrardan açıklanan sonuçlarin oldugu mesajlari buldum. Şu an aktaramadim buraya ama orda birisi neden tekrar açıkladiniz diye osym'yi ariyor. Ne dava ne iptal. Gelen itirazlar sonucunda tekrardan açıklandigini soyluyor osym çalışanı. Geçen seneden bu konu hakkinda daha dogru ve net bir bilgisi olan var mi?

Geçen sene hastaneden bir arkadaşımız kazandı önce kırıkkale ye gtti. Sonraki açıklananda puanı yükseldi bir soruda cevap anahtarında hata vardı onunki yanlışken doğru oldu haceetepeye gçti. Bir arkadaşta kazanamadı ikinci sonuçtan snra endodontiye grdi o sorudaki değişiklikle. Ancak puanı düşen amaa yerleşmiş olanlarınki kazanılmış hak sayıldı..
Başa dön
Berfin27
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 9:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İtiraz sonucunda çağrılmayı bekleyene kadar tercih yapamamış olacağız ve dava açma süresi de geçecekmiş dedi bi arkadaş.Dava açmamız gerekiyor gibi
Başa dön
dtezgiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 9:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtrahime yazmış:
dtezgiii yazmış:
Dtrahime yazmış:
Benim hesapladigimdan 10 net asagida geldi benim gibi bir arkadasim da ayni durumda. Ben ankara gidip cevaplarimi gorecek şekilde dilekçe vereceğim. Şu durumda ösym'nin tekrardan kendinin değerlendirmesini ve sonucunda 'bi hata yoktur' cevabi beni tatmin etmeyecektir.

Cevap anaharımızı eğer sadece ankaraya giderek görebileceksek ya da böyle daha etkili olacaksa bende gidebilirim ankaraya hocam gittiğinizde bu konuda bilgilendirirseniz bizi sevinirim.

Hocam itiraz dilekcemi buna göre düzenleyeceğim 50 lira yatirarak. itiraz sureleri bittikten sonra dilekçe değerlendirilip ankaraya çağırılıyormuşuz. Eğer siz de ankaraya gelmek istiyorsaniz bu 10 günlük süreçte dilekçenizi ona göre düzenlemelisiniz.

teşekkür ederim hocam. ben 2 dilekçe gönderiyorum biri tekrar değerlendirme diğeri cevap kağıdımı görmek istiyorum şeklinde. bir de çevremizde bu durumda olan şüphesi olan herkese haber verelim dilekçe sayısı fazla olursa daha dikkat çeker belki
Başa dön
Dtrahime
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 9:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtezgiii yazmış:
Dtrahime yazmış:
dtezgiii yazmış:
Dtrahime yazmış:

teşekkür ederim hocam. ben 2 dilekçe gönderiyorum biri tekrar değerlendirme diğeri cevap kağıdımı görmek istiyorum şeklinde. bir de çevremizde bu durumda olan şüphesi olan herkese haber verelim dilekçe sayısı fazla olursa daha dikkat çeker belki

Çok iyi fikir hocam
Başa dön
Berfin27
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 9:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ücretleri ne kadar oluyor 2 dilekçe için?hesap bu ve adres paylaşabilecek var mo
Başa dön
brl08
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 9:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de biraz önce görüştüm sınav kitapçığımı ve cevap anahtarımı görmek istiyorum dedim. elektronik sınavlarda nasıl görebileceğiz diye sordum..bilmiyordu yetkiliden bilgi alayım diye bekletti .geri döndüğünde hat kesildi:) tekrar aradım ..konu le igili geri dönüş yapacaklarmışş
ve şunu dasordum cevap anahtarları 6ay saklanıyormuş sınav tarihinden sonra.. sınavımız 5 ay sonra açıklandı bu durumda ne olacak 1 ay mi kaldı itiraz için dedim evet dediler
siz de sorun lütfen arkadaşlar .saçma bir durumla arşı karşıyayız .ben gerekirse dava açacağım
Başa dön
Dt_implak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 9:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Berfin27 yazmış:
Ücretleri ne kadar oluyor 2 dilekçe için?hesap bu ve adres paylaşabilecek var mo

+1 ve dilekçe sitede nerede bulunuyor hangi dormu doldurcaz
Başa dön
Ada54
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 10:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar simdi osymyi aradım.e sinav oldugu icin itiraz hakkiniz yok dedi. bende durumu anlattim. benim durumumda olan tek ben degilim suan bildigim gruplarda yazan en az 20 30 kisi var, belki ben yanlis hatirliyorum ama bu kadar kisi hepimiz nasil yanlis hatirlamis olabiliriz benim degismez belki ama durumu degisecek kisiler vardir diye konusunca, gorevli numarami tc mi aldi size bi dönüs yapariz dedi

En son Ada54 tarafından Pts Oca 29, 2018 10:04 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
brl08
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 10:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

'osym genel amaçlı dilekçe örneği' yazarak buldum
Başa dön
Ada54
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 10:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ücretleri yatırmıs dilekceyi göndermis bile olsak e sınav olduğu icin bisey yapılamaz dedi
Başa dön
Dtrahime
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 10:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

brl08 yazmış:
ben de biraz önce görüştüm sınav kitapçığımı ve cevap anahtarımı görmek istiyorum dedim. elektronik sınavlarda nasıl görebileceğiz diye sordum..bilmiyordu yetkiliden bilgi alayım diye bekletti .geri döndüğünde hat kesildi:) tekrar aradım ..konu le igili geri dönüş yapacaklarmışş
ve şunu dasordum cevap anahtarları 6ay saklanıyormuş sınav tarihinden sonra.. sınavımız 5 ay sonra açıklandı bu durumda ne olacak 1 ay mi kaldı itiraz için dedim evet dediler
siz de sorun lütfen arkadaşlar .saçma bir durumla arşı karşıyayız .ben gerekirse dava açacağım

Yine birbirinden farkli bilgi veriyorlar. Bana da eyds ve dus gibi elektronik sinavlarda cevap kagidinizi goremezsiniz dedi. sirf bunun icin bile dava acarim. Itiraz haklarinda bahsedilen bi durum var. Gecen sene dusa giren ve itiraz eden gorebiliyorken bu sene ben neden goremiyorum.
Hocam yukarda sizin dediginiz aciklandiktan sonra 6 ay olabilir mi. Cok cok sacma bir durum olur diger turlu
Başa dön
Dtrahime
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 10:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ogleden sonra tekrar arayin dedi simdi. ben e sinav diye ne demek itiraz hakkim olmaz yetkililerden bilgi alin dogru durust bilgi verin dedim. Ogleden sonra aramami istediler.
Başa dön
dtezgiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 10:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben dilekçelerimi gönderdim arkadaşlar( ösym 06800 bilkent / ankara) ve arkadaşlarım de ösym yi aramaya başladı bir çok sonuçta hata var herkes dilekçe gönderiyor düzgün değerlendirin lütfen yetkililere iletin falan diye değişik bi cevap gelirse yazarım
Başa dön
brl08
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 10:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

özellikle sordum sonuç açıklandıktan sonraki 6 ay mı şeklinde diye sınav tarihinden itibaren 6 ay saklanıyor dediler..tabi bu e sınav olduğu için ve de göstermeyecekleri!! için ne olur bilemiyorum. tanıdığımız bir avukata sorduk ilk başta itiraz dilekçeleri kuruma gönderileriyor. gelen cevaba göre 60 gün içinde dava açılabiliyor. yani dava açmak için önce dilekçe göndermek gerekiyor. iki dilekçeyi de göndereceğim bugün
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız