Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Sıralaması ve neti beklediğinden çok düşük olan var mı?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Sıralaması ve neti beklediğinden çok düşük olan var mı?
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dthesam
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 10:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar ben şimdi ösym aradım dedi e sınavında itiraz dilekçesi birşeyi etkilemiyor çok üzgünüm keşke fazla çalışsaydım 😌😌😌😌
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
bjklitsubasa
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 10:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de ösymyi aradım ve dilekçemi gönderdim, çok fazla insan bu durumdan bahsediyor, bununla ilgili birşeyler yapılması gerekiyor diye, çağrı merkezindeki kişilerin muhtemelen sadece en basit şeyler hakkında yanıt vermeye yetkisi var yetkililer bilir diye geçiştiriyor. Çok sinir bozucu bir durum, beklediğimizden düşük gelmesi bir yandan, bu konuda hiçbirşey yapamıyor olmak başka bir yandan. Eğer ösymde tanıdığı olan ya da gitme şansı olan birileri varsa ulaşmasın lazım en azından yetkililerin dikkatini çekmek için.
Başa dön
Dtrahime
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 10:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ada54 yazmış:
arkadaslar simdi osymyi aradım.e sinav oldugu icin itiraz hakkiniz yok dedi. bende durumu anlattim. benim durumumda olan tek ben degilim suan bildigim gruplarda yazan en az 20 30 kisi var, belki ben yanlis hatirliyorum ama bu kadar kisi hepimiz nasil yanlis hatirlamis olabiliriz benim degismez belki ama durumu degisecek kisiler vardir diye konusunca, gorevli numarami tc mi aldi size bi dönüs yapariz dedi

Benim de tcmi aldilar.
Başa dön
Dtrahime
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 10:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bjklitsubasa yazmış:
Ben de ösymyi aradım ve dilekçemi gönderdim, çok fazla insan bu durumdan bahsediyor, bununla ilgili birşeyler yapılması gerekiyor diye, çağrı merkezindeki kişilerin muhtemelen sadece en basit şeyler hakkında yanıt vermeye yetkisi var yetkililer bilir diye geçiştiriyor. Çok sinir bozucu bir durum, beklediğimizden düşük gelmesi bir yandan, bu konuda hiçbirşey yapamıyor olmak başka bir yandan. Eğer ösymde tanıdığı olan ya da gitme şansı olan birileri varsa ulaşmasın lazım en azından yetkililerin dikkatini çekmek için.

Hocam gecistirmek icin bilgi eksikliklerini boyle kamufule ediyorlar. Onemli olan buyuk bir toplulugun ayni magduriyeti yasadiginin farkina varmalaridir.
Başa dön
Dtrahime
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 10:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtrahime yazmış:
Ada54 yazmış:
arkadaslar simdi osymyi aradım.e sinav oldugu icin itiraz hakkiniz yok dedi. bende durumu anlattim. benim durumumda olan tek ben degilim suan bildigim gruplarda yazan en az 20 30 kisi var, belki ben yanlis hatirliyorum ama bu kadar kisi hepimiz nasil yanlis hatirlamis olabiliriz benim degismez belki ama durumu degisecek kisiler vardir diye konusunca, gorevli numarami tc mi aldi size bi dönüs yapariz dedi

Benim de tcmi aldilar.

Ösym tarafindan arandim. Yetkililerden haber bekliyoruz. Detayli gorusmeler yapiliyor dedi. Ama yine de dilekcelerinizi hazirlayin dedi cok ilgili bir calisandi. Tekrar aradigi icin de cok mutlu oldum.
Başa dön
Ada54
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 11:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

inşallah güzel haberler alırız osymden
Başa dön
Ada54
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 11:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

geri aradılar osym den sonuclarin tekrar okunmasi icin dilekce verebilirsiniz ama cevaplarınızı elektronik ortamda olduğu icin goremezsiniz dedi
Başa dön
dtema
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2018 12:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÖSYM’yi aradım ben de.Elektronik olduğu için göremezsiniz ama tekrar okunması için dilekçe verebilirsiniz dediler.
Dilekçeyi hangi adrese gönderdiniz arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz
Başa dön
Berfin27
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2018 12:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Göndermedim henüz ama Bilkent ankara yazmak yeterliymiş dediler
Başa dön
dt26
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2018 1:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar merhaba, ösym nin elektronik ortam sonuçlarınızı gösteremeyiz demesi bana çok saçma geliyor. belki dilekçelerimizi incelemeden hepimize otomatik aynı cevabı yollayacaklar 'hata bulunamadı' nerden bilebiliriz bunun doğruluğunu? bu yüzden itiraz dilekçesini yollamakla birlikte dava açacağım ben. avukatla görüştüğüm kadarıyla tercih sürecini etkileyen bi durum yok. bi hata varsa ve düzeltilirse kişiye yeniden tercih hakkı doğar.

kısacası itirazla bi sonuç alınacağını düşünmüyorum malesef, bu yüzden dava açacağım
Başa dön
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2018 2:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben dilekçemi yazdım ve hem kitapçığımı görmek hem de sonucumun tekrar değerlendirilmesi adına parayı yatırdım , elimden geleni yapmış olmak adına , sonra aklımda kalmaması adına . Bir sonuç alacağımı evet gerçekten hakkınızı yedik gerçek sonucunuz buymuş diyeceklerini düşünmüyorım . 2016 Dus gerçek bilgiler başlığında yazıldığı gibi adaletin bu ülkede tecelli edeceğine de inanmıyorum. Yine de Allah’tan umut kesilmez, keşke dememek adına yaptım. Dilerim hakkaniyetli dönüşler alırız
Başa dön
dtezgiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2018 3:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dt26 yazmış:
arkadaşlar merhaba, ösym nin elektronik ortam sonuçlarınızı gösteremeyiz demesi bana çok saçma geliyor. belki dilekçelerimizi incelemeden hepimize otomatik aynı cevabı yollayacaklar 'hata bulunamadı' nerden bilebiliriz bunun doğruluğunu? bu yüzden itiraz dilekçesini yollamakla birlikte dava açacağım ben. avukatla görüştüğüm kadarıyla tercih sürecini etkileyen bi durum yok. bi hata varsa ve düzeltilirse kişiye yeniden tercih hakkı doğar.

kısacası itirazla bi sonuç alınacağını düşünmüyorum malesef, bu yüzden dava açacağım

davayı 10 günlük itiraz süresi içinde mi açmamız gerekiyor eğer öyleyse ilgilenen arkadaşlarla beraber dava açalım ben de bu haksızlığa sessiz kalmak istemiyorum.
Başa dön
dt26
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2018 3:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet 10 gün içerisinde
Başa dön
Viya
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2018 3:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar o zaman bu hafta içinde başına böyle bişey gelenler dava dilekçesi versin, daha önce dava dilekçesi vermiş birinden yardım isteyebilirsek çok iyi olur. herkes kendi şehrinden dava ederse bir ihtimal ciddiye alınır diye düşünüyorum.
Başa dön
dtvozalp
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2018 3:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

whatsapp grubu mu kursak acaba bunu içinde organize olabilmek adına ?
Başa dön
dtezgiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2018 3:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtvozalp yazmış:
whatsapp grubu mu kursak acaba bunu içinde organize olabilmek adına ?

ben katılırım
Başa dön
dtvozalp
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2018 3:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

https://chat.whatsapp.com/BgMDFH4goE4LqOhoRLTKdW grubu kurdum arkadaşlar ortak bilgi paylaşımı ve ne yapacağımıza karar vermek açısından faydalı olacağını düşünüyorum
Başa dön
Kosp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2018 3:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar dava açaçak arkadaş varsa lütfen bir adresten bilgilendirmesini yaparak dava açsın şuradan bilgilendireceğim diye belirtsin aksi halde bilgi alamıyoruz
Başa dön
Dtbehlul
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2018 9:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtezgiii yazmış:
dt26 yazmış:

davayı 10 günlük itiraz süresi içinde mi açmamız gerekiyor eğer öyleyse ilgilenen arkadaşlarla beraber dava açalım ben de bu haksızlığa sessiz kalmak istemiyorum.

Davayı neye nasıl açıyoruz arkadaşlar. Sınavda şeffaflık yok. Cevaplarınızı göremezsiniz ne demek neye nası güveneceğimi şaşırdım sonuçta elektronik te olsa bu sınav kayıtlı diil mi
Başa dön
dtsts
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Şub 01, 2018 9:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dilekçeyi en son hangi tarihe kadar göndermemiz gerekiyor

En son dtsts tarafından Cum Şub 02, 2018 8:59 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
5. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız