Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - ÖSYMDEN HABER VAR !!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ÖSYMDEN HABER VAR !!!
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 8:48 pm    Mesaj konusu: ÖSYMDEN HABER VAR !!! Alıntıyla Cevap Gönder

DİĞER BAŞLIKLARI OKUMAYAN ARKADAŞLAR İÇİN AYRI BAŞLIK AÇTIM BELKİ İLGİNİZİ ÇEKER DE BİRLİK OLABİLİRİZ DİYE

Arkadaşlar ben ösymden yetkili birine ulaştım bir şekilde bir tanıdığım vasıtasıyla. Ösymde aynı anda birden çok işlemin internete yüklenemediğini her yüklemenin de 2 3 saat sürdüğü için gün içerisinde en fazla iki yükleme yapıldığını söyledi. Sırada bekleyen sınavlar arasında dus yokmuş. Bu hafta için bir şey beklemeyin mevcut bekleyen dosyalar çarşambaya kadar dolu. Öteki hafta perşembe cuma belki sıra gelebilir ama şuan için bekleyenler arasında dus yok bizzat baktım dedi. Boş yere beklemeyin yani arkadaşlar cuma da açıklanmayacak. Tusun neden bu kadar çabuk açıklandığını bizim neden herşeyimizin böyle geç olduğunu sordum. Tus sınavında yetkili kişilerin ttbnin arayıp baskı yaptığını o yüzden bir an önce açıklandığını söyledi. Hekimler de arayıp çok yoğun baskılar yapmış. Yani bizde kimse ses çıkarmadığı için beklemeye devam arkadaşlar. Çağrı merkezinde çok ciddi aramalar olmadığı sürece dikkata alınmıyor zaten dedi. Başka da bildiğim bir şey yok
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Gracey1314
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 9:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar yoğun bir şekilde ösymyi arıyoruz. Dayınıza halanıza kuzeninize dahi aratın. Bıksınlar. Ayrıca tdb ye mail atıyoruz. Ben konuştum tdb ile . Mailleriniz dikkate alınıyor. İdari birmimiz bakıyor dediler. Tdbye mağduryetimizi belirtelim devreye girsinler artık. Herkes yardımcı olsun hepimiz.
Başa dön
simian
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 9:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de tdb'yi aradım demin.idari müdür orhan bilmemne ile görüştüm.bu konuda kendilerinin pek bişey yapmaya niyeti yoktu.zor zar 'peki bugün bi açıklama yaparız' sözünü alabildim
Başa dön
Gracey1314
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 9:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de aradım bugün açıklama yapacaklarını söyledi. Ösymye de yazı gönderiyoruz dedi. Ama siz yine de ösym aramalarına devam edin.
Başa dön
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 9:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bu yazıyı orda çalışan arkadaşıma attım , baştan aşağı gerçekliği olmadığını söyledi , bu hafta açıklanacak dedi. Yine bahsi geçince bana yazacak ben de direk buraya yazacağım . Hemen karaları bağlamayalım , geçen sefer doğru haber verdiği için benim için güvenirliği daha yüksek üstte yazan arkadaşa yine de teşekkür ediyorum bizi bilgilendirdiği için . Fakat bana söyleneni de sizinle paylaşmak istedim
Başa dön
dtysgmz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 9:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gizem hanım tesekkür ederiz
Başa dön
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 9:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hatta şu an yazıyı okuyan biri başlık açabilirse bu hafta bekliyoruz, haber gelir gelmez yazacağım yine size
Başa dön
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 9:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkürler gizem hocam Smile açıklamanın saçmalığı düşündürmedi değil zaten
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 10:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gizem hanımın tanıdığı da ilk başta yanılmıştı biliyorsunuz. Açıklanacal dediği sınav bi hafta sonra açıklanmıştı. Umarım o haklı çıkar bu hafta açıklanır ama benim umudum yok
Başa dön
Lancelot
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 10:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gizem hocanin arkadasi aciklanacagi haftayi da aciklanacagi gunu de aciklanacagi saat araligini da soyledi ve hakli cikti. En azindan kimle muhattap oldugunu biliyoruz bir tanidiginin tanidiginin taniyacaginin tanimasi fln degil 😂
Başa dön
lorenz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 10:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aynen öyle açıklanacağı haftayı dogru olarak bildirdi siz yanlış hatırlıyor olmalısınız rumuz hocam.
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 10:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gizem38 yazmış:
Arkadaşlar bu yazıyı orda çalışan arkadaşıma attım , baştan aşağı gerçekliği olmadığını söyledi , bu hafta açıklanacak dedi. Yine bahsi geçince bana yazacak ben de direk buraya yazacağım . Hemen karaları bağlamayalım , geçen sefer doğru haber verdiği için benim için güvenirliği daha yüksek üstte yazan arkadaşa yine de teşekkür ediyorum bizi bilgilendirdiği için . Fakat bana söyleneni de sizinle paylaşmak istedim

Çok teşekkürler hiç bilgim olmasa da gerçekliği olmayan bi yazı olduğu anlaşılıyo da işte keşke olmasa böyle şeyler
Başa dön
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 10:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konuşmaları ben yaptım yanıldığını düşünmüyorum, büyük harflerle açıklanması ihtimal haftayı da belirttim sonra belge yanlış geldi bir sonraki haftaya kaldı o gün de 2 saat önceden haberimiz oldu, biz kesin konuştuğumuzda açıklandı , ihtimaller de gerçekçiydi. Kimse inanmak zorunda değil elbette . Biz yine kesin demiyoruz, bu hafta bekleniyor dedi , o gün gelince yine yazıcam dedi. İnanlar takipte kalabilir
Başa dön
dtgce92
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 10:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gizem38 yazmış:
Konuşmaları ben yaptım yanıldığını düşünmüyorum, büyük harflerle açıklanması ihtimal haftayı da belirttim sonra belge yanlış geldi bir sonraki haftaya kaldı o gün de 2 saat önceden haberimiz oldu, biz kesin konuştuğumuzda açıklandı , ihtimaller de gerçekçiydi. Kimse inanmak zorunda değil elbette . Biz yine kesin demiyoruz, bu hafta bekleniyor dedi , o gün gelince yine yazıcam dedi. İnanlar takipte kalabilir

Sizin geliyo dediğiniz hafta geldi hocam hepimiz hatırlıyoruz çok çok teşekkürler emeğinize
Başa dön
pinkspot
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 10:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gizem hanım çok teşekkürler,takipteyiz hocam😄
Başa dön
dtysgmz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 10:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar gerilmeyelim herkes çabalıyor duyduğunu yazıyor rumuz Hocam da gizem hanımda bilgi almaya çalışıyor bizde arayıp darlayalım osym yi bilgi veren uğraşan herkesin emeğine sağlık
Başa dön
Rumzz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 10:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En azından iyi kötü bilgi aldık benim konuştuğum kişi de böyle dedi. En azından ben bunu yazmasam gizem hanım belki bilgi alıp buraya bile yazmayacaktı. Eldeki bilgiler şöyle martta açıklancağı kesin bugün en azındam beklemeyiz. Yüzde 50 cuma açıklanacak gibi. Açıklanmazsa zaten bu sefer benim dediğim doğru çıkmış oluyo. Ama inşallah gizen hanımınki doğru çıkar da kurtuluruz
Başa dön
amigdala
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 11:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rumuz hocam sanki gizem hanım yazsın diye dezenformasyon yapmışsınız gibi bir algı oluşturuyor yazınız
Başa dön
dentis_ts
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 11:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şu an 3 aktif link var bakarsınız açıklanır Very Happy
Başa dön
Berfin27
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 28, 2018 11:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aramaya devam edelim,belki açıklarlar
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
1. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız