Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Kitaplarımı ücretsiz vermek istiyorum
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Kitaplarımı ücretsiz vermek istiyorum

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Asiyegn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Mar 15, 2018 7:12 am    Mesaj konusu: Kitaplarımı ücretsiz vermek istiyorum Alıntıyla Cevap Gönder

[i]arkadaşlar elimde bikaç tane kitap var ve bunları ihtiyacı ooan birine göndermek istiyorum.Elimde bulunanlar: data pedo soru bankası, data cerrahi soru bankası,data endo konu anlatımlı,data perio soru bankası,data mikrobiyoloji fizyoloji histoloji oral diagnoz ve rasyoloji soru bankası,data orto konu anlatımlı,data radyoloji konu anlatımlı,data patoloji ve oral patoloji soru bankası,dusart anatomi konu anlatımlı,dusart biyokimya,genetik,farma patoloji,restoratif,fizyoloji histoloji,mikrobiyoloji,protez,perio konu anlatımlı,data anatomi ve orto soru bankası[/i]
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtMg14
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Mar 15, 2018 8:59 am    Mesaj konusu: Re: Kitaplarımı ücretsiz vermek istiyorum Alıntıyla Cevap Gönder

Asiyegn yazmış:
arkadaşlar elimde bikaç tane kitap var ve bunları ihtiyacı ooan birine göndermek istiyorum.Elimde bulunanlar: data pedo soru bankası, data cerrahi soru bankası,data endo konu anlatımlı,data perio soru bankası,data mikrobiyoloji fizyoloji histoloji oral diagnoz ve rasyoloji soru bankası,data orto konu anlatımlı,data radyoloji konu anlatımlı,data patoloji ve oral patoloji soru bankası,dusart anatomi konu anlatımlı,dusart biyokimya,genetik,farma patoloji,restoratif,fizyoloji histoloji,mikrobiyoloji,protez,perio konu anlatımlı,data anatomi ve orto soru bankası

İhtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim
Başa dön
refrana
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 16, 2018 11:19 am    Mesaj konusu: Re: Kitaplarımı ücretsiz vermek istiyorum Alıntıyla Cevap Gönder

Asiyegn yazmış:
arkadaşlar elimde bikaç tane kitap var ve bunları ihtiyacı ooan birine göndermek istiyorum.Elimde bulunanlar: data pedo soru bankası, data cerrahi soru bankası,data endo konu anlatımlı,data perio soru bankası,data mikrobiyoloji fizyoloji histoloji oral diagnoz ve rasyoloji soru bankası,data orto konu anlatımlı,data radyoloji konu anlatımlı,data patoloji ve oral patoloji soru bankası,dusart anatomi konu anlatımlı,dusart biyokimya,genetik,farma patoloji,restoratif,fizyoloji histoloji,mikrobiyoloji,protez,perio konu anlatımlı,data anatomi ve orto soru bankası

Hocam merhabalar. Hala vermediyseniz kitapları elimde soru bankası yok. Gönderme ihtimaliniz varsa çok sevinirim.
Başa dön
Asiyegn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 23, 2018 10:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kitaplar verilmiştir
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız