Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dusdata son deneme sınavı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dusdata son deneme sınavı
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Archidoctor
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 6:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

87.5 netle 307 sıralama
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Vaskuleragri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 6:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentlondon yazmış:
İnsanları kampa çekmek ? Sadece fikir

Moderatörler datanın.sayfa datanın.sayfanin önü arkası sağı solundaki tüm reklamlar datanın.deneme datanın.Eger sıralamalar ile sırf kampa kayıt yaptırmak için oynamışlarsa Dataya yakışır bir hareket olmuş.
Ki Dataya böyle durumlarda ulaşamazsınız üç maymun olurlar.kendi kendimize söylenip dururuz. yaşadım biliyorum.
Başa dön
marmelatt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 7:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

78,75 netle 495 sıralama
Başa dön
Vaskuleragri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 7:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

marmelatt yazmış:
78,75 netle 495 sıralama

Emin misin?
78,75 net 495
80,5 net nasıl 547?
Beynim yandı.
Başa dön
dtbraket
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 7:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tekrar tekrar kontrol ediyorum ama hep aynı benim sonuç . Bir hata olduğu aşikar . Diğer arkadaşların sıralamaları mantıklı . Başka bu şekilde var mı dır bilmiyorum Ama benim sıralamam kesin yanlış hesaplanmış
Başa dön
marmelatt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 7:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vaskuleragri yazmış:
marmelatt yazmış:
78,75 netle 495 sıralama

Emin misin?
78,75 net 495
80,5 net nasıl 547?
Beynim yandı.
Ben de 80,5 netle 547 sıralamayı görünce girip kontrol ettim tekrar sonra üye olup yazdım çünkü benim de beynim yandı 🤔
Başa dön
Vaskuleragri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 7:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

marmelatt yazmış:
Vaskuleragri yazmış:
marmelatt yazmış:
78,75 netle 495 sıralama

Emin misin?
78,75 net 495
80,5 net nasıl 547?
Beynim yandı.
Ben de 80,5 netle 547 sıralamayı görünce girip kontrol ettim tekrar sonra üye olup yazdım çünkü benim de beynim yandı 🤔

Abi vallahi ayıptır vallahi günahtır ya.ben nöbetimi işimi gücümü iznimi ona göre ayarladm son denemedir az referans olur diye.sinavdan onceki bir saat iptal sınavdan sonraki bir saat de iptal.iki saat de deneme.yarim günü sonu belirsiz bir sinava ayırdık hem de bu kadar az zaman kala.
Karşılarında kimse olmadığını biliyorlar bir dusem var bir data.o kadar çok beddua alıyor ki şu data.insanlar başka gidecek yer olmadığı için gidiyorlar.bir kez daha lanet okudum Dataya da sınavına da.
Başa dön
kolekalsiferol
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 8:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

marmelatt yazmış:
78,75 netle 495 sıralama

benim de aynı net 510 sıralamam
Başa dön
Dthsn35
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 8:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Belki temel ve klinik netler farklıdır. Katsayılar ona göre oluşmuştur. Puana göre sıralamislardir.
Başa dön
nln_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 8:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vaskuleragri yazmış:
marmelatt yazmış:
Vaskuleragri yazmış:
marmelatt yazmış:
78,75 netle 495 sıralama

Emin misin?
78,75 net 495
80,5 net nasıl 547?
Beynim yandı.

Abi vallahi ayıptır vallahi günahtır ya.ben nöbetimi işimi gücümü iznimi ona göre ayarladm son denemedir az referans olur diye.sinavdan onceki bir saat iptal sınavdan sonraki bir saat de iptal.iki saat de deneme.yarim günü sonu belirsiz bir sinava ayırdık hem de bu kadar az zaman kala.
Karşılarında kimse olmadığını biliyorlar bir dusem var bir data.o kadar çok beddua alıyor ki şu data.insanlar başka gidecek yer olmadığı için gidiyorlar.bir kez daha lanet okudum Dataya da sınavına da.

Sıralamayı niye bu kadar kafaya takıyosunuz arkadaşlar netlerinize bakın referansınız netleriniz olsun . Bi gariplik var sıralamada bu bariz ama önünüze bakın. Vakit kaybıysa 1300 kişi vakit kaybetti hemen önünüze o 2 saatte birileri geçmez Smile bir de kâr amacı güden bir kuruluştan anneniz babanızmış gibi ilgili sevgili olmasını beklemeyin Smile lanet de okumayın yahu kişisel sorunları yok sonuçta bizi tanıyor değiller ya.. siz kendinize bakın Smile hepinize başarılar dilerim..
Başa dön
Vaskuleragri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 9:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nln_ yazmış:
Vaskuleragri yazmış:
marmelatt yazmış:
Vaskuleragri yazmış:
marmelatt yazmış:
78,75 netle 495 sıralama

Emin misin?
78,75 net 495
80,5 net nasıl 547?
Beynim yandı.

Sıralamayı niye bu kadar kafaya takıyosunuz arkadaşlar netlerinize bakın referansınız netleriniz olsun . Bi gariplik var sıralamada bu bariz ama önünüze bakın. Vakit kaybıysa 1300 kişi vakit kaybetti hemen önünüze o 2 saatte birileri geçmez Smile bir de kâr amacı güden bir kuruluştan anneniz babanızmış gibi ilgili sevgili olmasını beklemeyin Smile lanet de okumayın yahu kişisel sorunları yok sonuçta bizi tanıyor değiller ya.. siz kendinize bakın Smile hepinize başarılar dilerim..

Sıralamanın önemi sudur,benim netim diyelim ki 50 acaba sınav mi zordu yoksa ben mi bir yerlerde hata yapıyorum diye bir fikir vermesidir,ya da diyelim ki 100 yaptım acaba kolay mıydı herkes mi iyi yaptı diye fikir vermesidir.yeri gelir 50 netle 1.olursunuz yeri gelir 100 netle ikinci olursunuz,rakamları kafadan sallıyorum takilmayin lütfen, benim denemelere girmedeki şahsi amacım budur,amacım sadece net olsa kendim yalnız çözdüğüm denemelerden
başka deneme çozmem değil mi?
Ha Dataya gelince geçmişte de çok sıkıntı yaşadığım bir kurumdur,annem babam eşim dostum gibi olmasını zaten beklemiyorum ki kimse de beklemez,verilen sözün anlatılan dersin ağızdan çıkan lafin arkasında durulması kâfidir,beklediğim şey budur.gecen yıl itiraz döneminde neler yaşandığını hatta bi önceki yılları kisaca araştırmanizi öneririm
Ve bir kurumun yanlış yapması için sizi tanıyor olması ya da kişisel bir problemi olmasına gerek yoktur,yanlış yanlıştır.
Size de başarılar.
Başa dön
suctioon
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 10:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

123456789 yazmış:
76,25 net 540.

Hocam benim de 76,25 sıralamam 580
Gerçekten ilginç
Başa dön
dentlondon
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 10:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İnsanları kampa çekmek ? Sadece fikir
Başa dön
nln_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 25, 2018 11:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vaskuleragri yazmış:
nln_ yazmış:
Vaskuleragri yazmış:
marmelatt yazmış:
Vaskuleragri yazmış:
marmelatt yazmış:
78,75 netle 495 sıralama

Emin misin?
78,75 net 495
80,5 net nasıl 547?
Beynim yandı.

Sıralamanın önemi sudur,benim netim diyelim ki 50 acaba sınav mi zordu yoksa ben mi bir yerlerde hata yapıyorum diye bir fikir vermesidir,ya da diyelim ki 100 yaptım acaba kolay mıydı herkes mi iyi yaptı diye fikir vermesidir.yeri gelir 50 netle 1.olursunuz yeri gelir 100 netle ikinci olursunuz,rakamları kafadan sallıyorum takilmayin lütfen, benim denemelere girmedeki şahsi amacım budur,amacım sadece net olsa kendim yalnız çözdüğüm denemelerden
başka deneme çozmem değil mi?
Ha Dataya gelince geçmişte de çok sıkıntı yaşadığım bir kurumdur,annem babam eşim dostum gibi olmasını zaten beklemiyorum ki kimse de beklemez,verilen sözün anlatılan dersin ağızdan çıkan lafin arkasında durulması kâfidir,beklediğim şey budur.gecen yıl itiraz döneminde neler yaşandığını hatta bi önceki yılları kisaca araştırmanizi öneririm
Ve bir kurumun yanlış yapması için sizi tanıyor olması ya da kişisel bir problemi olmasına gerek yoktur,yanlış yanlıştır.
Size de başarılar.

Geçen sene olanlardan haberim var arkadaşım.. biz diş hekimleri birbirimize çok yardımcı olduğumuz için dersaneler bizi yüz üstü bıraktı bizim hakkımızı savunmadı diye düşünmeliyiz haklısın.. geçen sene dava açıp açtığını saklayan diş hekimi arkadaşlarımız varken dersnelere mana bulmak mantıklı gelmiyor sadece.. sıralama mevzusu online bir sınavda önemli değildir benim görüşüm çünkü isteyen istediğini yapar sınavı yaparken diğer sınava girenlerin ne yaptığını bilmiyoruz görmüyoruz. moral bozma timleri her sınavda olur sınavım çok kötü geçti ya da çalışamadım deyip 90 alan arkadaş misali bunlar hep olacak o yüzden kriter almamakta fayda var sıralamaları. Neyse daha da konuşunca dersaneyi savunuyorum gibi bir algı oluşuyo sanırım Smile alakam yok arkadaşlar sadece bu kadar gerilmenize üzüldüm ben ondan yazmıştım susuyorum .
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız