Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Atama ve dus
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Atama ve dus

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
zzz68
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2018 9:33 am    Mesaj konusu: Atama ve dus Alıntıyla Cevap Gönder

Meraba ben bu sene mezun oldum atamaya katılmayı düşünüyorum ama dusu kazanırsam nasıl oluyor süreç ? Kazanamazsam atanırsam dusa hazırlanabilirmiyim vb. Ne tavsiye edersiniz ? Kafam karışık biraz 🤔
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dtkub
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 02, 2018 10:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Önce atanip sonra dusu kazanirsan hastanen fakültene gecis yaptiriyo ama digerlerinden gec baslayabilirsin duruma gore degisir. Ama dusu kazanamadin diyelim. ADSM ye atanirsan dus calismak zor gelebilir yogun hasta bakiliyor çünkü. İlla dus calismak istiyorsan hastanin az bakildigi ilce hastanelerini yazabilrsin ders calisman kolay olur. Kisiye gore degisir tabi adsm de calisip da dusu kazanan kisilerde var sana ve calismana bagli bisey . Hedefinin ne olduguna gore karar veririsin . Bu arada dusu kazanip okudun diyelim calistigin kuruma dönüş var mi bilmiyom onu ben de merak ediyorum
Başa dön
dent91
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 03, 2018 1:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtkub yazmış:
Önce atanip sonra dusu kazanirsan hastanen fakültene gecis yaptiriyo ama digerlerinden gec baslayabilirsin duruma gore degisir. Ama dusu kazanamadin diyelim. ADSM ye atanirsan dus calismak zor gelebilir yogun hasta bakiliyor çünkü. İlla dus calismak istiyorsan hastanin az bakildigi ilce hastanelerini yazabilrsin ders calisman kolay olur. Kisiye gore degisir tabi adsm de calisip da dusu kazanan kisilerde var sana ve calismana bagli bisey . Hedefinin ne olduguna gore karar veririsin . Bu arada dusu kazanip okudun diyelim calistigin kuruma dönüş var mi bilmiyom onu ben de merak ediyorum

evet var
Başa dön
omalizumab
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 03, 2018 2:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim öğrendiğim kadarıyla ADSM de çalışan kişi DUS u kazandiktan sonra sağlık bakanlığı kadrosunu kazanirsa devlete geri dönüşü oluyor fakat YÖK kadrosu olunca tekrar açıktan atamaya basvuruyorsunuz. Gunumuzde zaten sağlık bakanlığı kadro acmayi birakti 2-3 sinavdir. Bu yüzden uzmanlik bitince devlet icin tekrar atamaya basvurmak gerektiğini duydum. Süreci kendi yaşayan birisi varsa bilgilendirirse çok seviniriz.
Başa dön
Dtkub
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 03, 2018 2:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sağlik bakanligi kadrosunu ben de duymustum ama dediginiz gibi kalkti artik. O zaman geri dönüş olmuyo diyebiliriz. Cevaplar icin teşekkürler
Başa dön
zzz68
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 03, 2018 2:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkür ederim cevaplar için 🤗
Başa dön
dent91
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 03, 2018 5:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben uzmanlik bittikten sonra geri donus var diye biliyordum fakat dediginiz gibiyse yanlis bilgi vermis olmak istemem.
Başa dön
notokord
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 03, 2018 12:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Atama demişken bu yıl ne zaman olur ,bilgisi olan var mı
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız