Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - YARDIM!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

YARDIM!!

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 09, 2018 10:05 pm    Mesaj konusu: YARDIM!! Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar 2019 dusuna hazırlanacağım bende 2016 basım Kitaplar mevcut . Kitaplardaki değişiklikler çok mu? Eski basım kitaplarla hazırlanmak mantıklı mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 18, 2018 10:20 am    Mesaj konusu: Re: YARDIM!! Alıntıyla Cevap Gönder

dtzlm yazmış:
Merhaba arkadaşlar 2019 dusuna hazırlanacağım bende 2016 basım Kitaplar mevcut . Kitaplardaki değişiklikler çok mu? Eski basım kitaplarla hazırlanmak mantıklı mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim Smile
KİMSE YOK MU?
Başa dön
paradontax
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ksm 19, 2018 6:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anatomi fizyoloji biyokimya benim bildiğim baya farklı, bence 2016 baya eski 2017-2018 arasında ise anatomi hariç neredeyse fark yok, ya da yok denecek kadar az. Ama 2016 bence hiç uygun değil, elimde altı çizili hem 2018 hem 2017 konu kitapları soru kitapları ve denemeler var, dilersenizi, uygun fiyata satabilirim.
Başa dön
frajil24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 19, 2018 5:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sadece 2018 konu kitaplarını kaça satarsınız ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 20, 2018 10:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

paradontax yazmış:
Anatomi fizyoloji biyokimya benim bildiğim baya farklı, bence 2016 baya eski 2017-2018 arasında ise anatomi hariç neredeyse fark yok, ya da yok denecek kadar az. Ama 2016 bence hiç uygun değil, elimde altı çizili hem 2018 hem 2017 konu kitapları soru kitapları ve denemeler var, dilersenizi, uygun fiyata satabilirim.
hocam mesaj kutunuza bakar mısınız?
Başa dön
dtzlm
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 25, 2018 2:51 am    Mesaj konusu: Re: YARDIM!! Alıntıyla Cevap Gönder

dtzlm yazmış:
+1 Klinik bilimlerde çok değişiklik var mı arkadaşlar? Bilgisi olan kazanmış arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2018 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız