Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Lütfen cevap alayım.........Devlet mi özel mi?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Lütfen cevap alayım.........Devlet mi özel mi?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mratik
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 20, 2019 8:13 pm    Mesaj konusu: Lütfen cevap alayım.........Devlet mi özel mi? Alıntıyla Cevap Gönder

Merhabalar ...ben şuan özelde çalışıyorum maaş+pirim ama toplamda aylık kazancım ancak 5000 bulabiliyor..haftanın 6 günü çalışıyorum ..develete başvurmayı düşüyorum şuan ama gerçekten bilmiyorum ordaki durum daha mı kötü pişman olur muyum acaba??bide orda başlarsam istifa hakkı ve ücretsiz izin alabilyormuyum istediğim zaman??... sağ olun var olun arkdaşlar.... Sad
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dentis_ts
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Şub 20, 2019 8:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Devlette sadece maaşın o kadar olur hatta biraz daha fazla.Döner sermaye bazı yerlerde sıkıntılı ama alabildiğini farzedersek ek mesai ile bir o kadar daha alma şansın var.Çok çalışır çok yorulursun yalnız.Konustuğum hiçbir arkadaşım memnun değil ve iş yükünden şikayetçi.İstifa hakkın her zaman var.Ücretsiz izin istisnai durumlar hariç ilk 5 sene alamazsın.Bu dediklerim adsm için geçerli.Bence daha iyi şartlarda iş bulmak daha mantıklı.Ama imkan yoksa özelde sömürülmeye de gerek yok.
Başa dön
mratik
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 20, 2019 9:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentis_ts yazmış:
Devlette sadece maaşın o kadar olur hatta biraz daha fazla.Döner sermaye bazı yerlerde sıkıntılı ama alabildiğini farzedersek ek mesai ile bir o kadar daha alma şansın var.Çok çalışır çok yorulursun yalnız.Konustuğum hiçbir arkadaşım memnun değil ve iş yükünden şikayetçi.İstifa hakkın her zaman var.Ücretsiz izin istisnai durumlar hariç ilk 5 sene alamazsın.Bu dediklerim adsm için geçerli.Bence daha iyi şartlarda iş bulmak daha mantıklı.Ama imkan yoksa özelde sömürülmeye de gerek yok.
hocam çok sağ olun cevabınız için ...yine bu izin olayı sıkntı ya yazda yurtdışı yapmak istiyordum yaa Sad Sad çözümü yok mu bunun Laughing Laughing Laughing
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız