Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dus kazandırma seti
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dus kazandırma seti

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Burcua
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 02, 2019 1:22 am    Mesaj konusu: Dus kazandırma seti Alıntıyla Cevap Gönder

Dus a dair her türlü kitap mevcut
1-)Dusdata konu kitapları(dersanede dinlediğim yerler dışında kendi önemli gördüğüm yerler,denemelerde yapamadığım yada önemli görmüş olduğum sorular,çıkmış tus ve dus soruları,dusmeslekte önemli gördüğüm sorular not alınmış.dersaneye gitmeyecek birisi için tam idealdir.dersaneye gitmesine gerek kalmayacak şekilde çizilmiş yazılmış)
Kitapların basım yılı 2017.ancak yeni basınlarını fotokopi çektirdim onlarıda yollayacağım pek fark olmadıgını göreceksiniz.yeni basımların arkasında sorular var onlarda mevcut onlarıda yollayacağım.ancak göreceksinizki o sorularda çalışma sorularının aynısını koymuşlar:)

2-)miadent soru kitapları (20 adet) eğer bir kitabın yenisi çıktıysa farklı sorular varsa yenisini de aldım oyüzden 20 tane
3-)dus akademi soru kitapları (14 adet)
4-)dusem soru kitapları (9adet)
5-)dusdata ve dusemin son 3-4 yılda yapmış oldugu denemeler (bazıları üzerine çözülmüştür)
6-)denttestler 1-2-3-4-5-6-7
7-)tüm tus soruları (anatomi,fizyo,farma,pato,mikrop,biyokimya)
Cooltüm dus soruları
9-)çalışma soruları
10-)dus tekrar soruları
11-)dus için son tekrar
12-)41 deneme fizyo,41 deneme biyokimya (tus denemesi ancak çok faydalandım)
13-)tusworld netmi serisi fizyo-biyokimya-mikrop
14-)tusem haptus mikrobiyoloji spot bilgiler

İsteyen 05522234841 vatsaptan yazabilir.bu siteden mesaj yazmayı bilmiyorum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız