Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dusdata Biri Altı Çizili Diğeri Temiz 2 Ayrı Konu Seti
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dusdata Biri Altı Çizili Diğeri Temiz 2 Ayrı Konu Seti

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Mbingol
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 01, 2020 1:15 am    Mesaj konusu: Dusdata Biri Altı Çizili Diğeri Temiz 2 Ayrı Konu Seti Alıntıyla Cevap Gönder

Satıldı

En son Mbingol tarafından Cum May 01, 2020 8:39 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
drgg
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 01, 2020 4:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mbingol yazmış:
Elimde dershaneye gitmeyeceğimi düşündüğümden aldığım 2 ayrı dusdata konu anlatımlı klinik+temel set var. Dershaneye gitmeye karar verdiğim için satıyorum. Özellikle dershaneye gitmeyecek arkadaşlar için kitapları kontrol ederek aldığımdan uygun kitaplardır. Aldığım fiyata satıcam. Ayrı ayrı ama set olarak da alabilirsiniz.
Altı çizili olan set 2017de dershaneden alınmış 2018 senesinde de eklemeler yapılmıştır. Farmakoloji ve mikrobiyoloji hariç altları çizilidir. 14 kitap fiyatı 350 tldir
Altı çizili olmayan sıfır set ise dusdata-miadent setidir çizik dahi yoktur. Fiyatı 400 tldir
Bilgi almak isteyen arkadaşlara kitapların fotolarını atabilirim. Özelden mesaj atabilirsiniz.
hocam özelden mesaj attım bakabilir misiniz? eğer mesajım ulaşamadıysa özelden kitapları satın almak istiyorum 0 553 553 04 75 watsaptan ulaşabilir misiniz?
Başa dön
humuluslupulus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 16, 2021 6:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam satılık mı hala
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız