Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Uygun fiyata Dus Akademi ve Dusem kitaplarımı satıyorum.
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Uygun fiyata Dus Akademi ve Dusem kitaplarımı satıyorum.

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
uzan95
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Hzr 25, 2020 10:17 pm    Mesaj konusu: Uygun fiyata Dus Akademi ve Dusem kitaplarımı satıyorum. Alıntıyla Cevap Gönder

Dus Akademi Tüm Dus Soruları 3 cilt (Sadece cerrahiden 12 soru çözüldü gerisi tertemiz sıfır) (Yanında 2018 2019 Dus kitapçıkları gönderilecektir.)
Dus Akademi Cerrahi Soru Kitabı (5 şık aynı şekilde işaretli çözerken sorun oluşturmuyor)
Dusdata patoloji soru bankası 2. Baskı
Dusdata Son Tekrar Kitabı
Dusem Mikrobiyoloji Konu anlatım (2019 sınavında Datanın referans veremediği soruya referans vermiş)
Dusem Fizyoloji Konu anlatım
Dusem Biyokimya
Dusem Anatomi
Dusem Patoloji ve Oral Patoloji
Dusem Radyoloji
Klinisyen Tüm Tus Soruları 20. Baskı 6 temel ders Biyokimyanın az bir kısmı çözüldü gerisi temiz
+Tusem 2008 Eylül_2013 Nisan Temel Bilimler Son 10 Tus kitabı

Konu anlatım kitapları çizilidir dershanede ekstra notlar alınmıştır. Çok uygun bir fiyata vereceğim

Dusdata 6 adet deneme kitapçığı, mikrobiyoloji soru kitabı ve dusart soru ve deneme sınavı kitaplarını hediye olarak göndereceğim.

En son uzan95 tarafından Pts Tem 06, 2020 12:19 am tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
yalcnkaya07
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Tem 04, 2020 8:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fiyatlar
Başa dön
uzan95
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Tem 05, 2020 11:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güncel
Başa dön
dtaleynac
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 23, 2020 2:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fiyat ?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız