Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - arkadaşlar saglık bakanlığına basvuru yapmamız gerekiyor mu?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

arkadaşlar saglık bakanlığına basvuru yapmamız gerekiyor mu?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtdiyar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2012 3:39 am    Mesaj konusu: arkadaşlar saglık bakanlığına basvuru yapmamız gerekiyor mu? Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar tıpçılar forumda böyle birşeyden bahsediyorlar link de vermişler saglık bakanlığının duyuru bölümünde var ama bizim için geçerli midir bu durum bileniniz var mı ben bugun hem saglık bakanlığını hem de 19 mayıs uni yi aradım kayıt işlemleri için,bakanlıkta açan olmadı universite ise yarın tekrar arayın su an elimize yazı geçmedi dediler var mı başka samsun kazanan??
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
arwen
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2012 3:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende bugun universiteme gittim ankara universitesi ama istedikleri seyler aynidir diye dusunuyorum diploma transkript nufus cuzdani saglik raporu,sabika kaydi,6tane foto,ikametgah,akademik durum formu ozgecmis mal varligi beyannamesi istediler basvuruyu da dekanliga yapiyomusuz onlar belgeleri saglik bakanligina yolluyormus onlarda onay veriyormus dediler bana siz yarin yine universitenizi arayin garanti olsun Smile
Başa dön
dtdiyar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2012 5:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

teşekkür ederim arwen sağol:)
Başa dön
arwen
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Hzr 12, 2012 7:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne demek Smile)
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız