Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - biz neden paylaşımcı olamıyoruz bir türlü?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

biz neden paylaşımcı olamıyoruz bir türlü?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtdiyar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 05, 2012 9:52 pm    Mesaj konusu: biz neden paylaşımcı olamıyoruz bir türlü? Alıntıyla Cevap Gönder

valla arkadaşlar hergun şu siteye baakıyorum düzenli olarak ya şu aşamada paylaşımcı olmayacaksak ne zaman olacağız tam kayıt süreci içindeyiz yada aramızda eylul sınavına girecek olan arkadaşlarımız var o kadar çok paylaşılacak şey varken sitede pek birşey yok ben artık tıpçıların sitesine transfer oldum oradan öğreniyorum çoğu bilgiyi iyi ki onların böyle bir sitesi var ne diyeyim Confused
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dr.Zamig
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Prş Tem 05, 2012 10:12 pm    Mesaj konusu: Re: biz neden paylaşımcı olamıyoruz bir türlü? Alıntıyla Cevap Gönder

dtdiyar yazmış:
valla arkadaşlar hergun şu siteye baakıyorum düzenli olarak ya şu aşamada paylaşımcı olmayacaksak ne zaman olacağız tam kayıt süreci içindeyiz yada aramızda eylul sınavına girecek olan arkadaşlarımız var o kadar çok paylaşılacak şey varken sitede pek birşey yok ben artık tıpçıların sitesine transfer oldum oradan öğreniyorum çoğu bilgiyi iyi ki onların böyle bir sitesi var ne diyeyim Confused

tıpçıların sitesi de Rıza abimizin.. Biz diş hekimleri paylaşmayı sevimoruzsa sitenin bir günahı varmı acaba??
dtdiyar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 05, 2012 10:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tabi ki ben siteyi suçlamadım zaten siteyi site yapan içindeki kişilerdir başlıktan da anlaşılacağı üzere bu bizim paylaşmayı sevmememizden kaynaklanan bir durum..
Başa dön
mithras
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 06, 2012 5:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sayı da önemli tabi tusa 10000 kişi giriyor bize 1000 Smile
zamanla katılım artar diye umuyorum Smile
Başa dön
dtmesut
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Tem 06, 2012 3:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mithras yazmış:
sayı da önemli tabi tusa 10000 kişi giriyor bize 1000 Smile
zamanla katılım artar diye umuyorum Smile

aslında tam tersi bu sınavda ben katılımın daha da düşeceğini düşünüyorum. çünkü ilk sınavda eskilerden en az 500 kişi sırf şanşsını denemek için girdi. aslında sitelerdende kendini belli ediyor, dus konu takipleri bir anda sıfırlandı adeta.
Başa dön
imacit
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 06, 2012 4:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eskiler temızlenmıs olabılır ama yenı mezun 2000 den fazla meslekdası da goz ardı etmemek lazım. ben sınava basvuracak aday sayısının artacagını dusunuyorum
Başa dön
dttt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Tem 07, 2012 3:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aday sayısı artacağı kesin çünkü yeni mezunlar var fakat nisan 22 ye göre iddialı kişi sayısı düşüş gösterdi gibi görünüyor.
Başa dön
dentselcuk
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Cmt Tem 07, 2012 7:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

acaba herkse derse mi kapandı yoksa katılım daha mı düşecek ben bilemedim..
Başa dön
mithras
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Tem 07, 2012 4:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dttt yazmış:
aday sayısı artacağı kesin çünkü yeni mezunlar var fakat nisan 22 ye göre iddialı kişi sayısı düşüş gösterdi gibi görünüyor.

valla umarım dediğiniz gibidir ben eylülde yerleşmek istiyorum artık bi dönem daha kaldıramayacağım şu stresi sıkıntıyı Razz
Başa dön
dtesra
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Tem 07, 2012 4:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nısan dusundakı kadar paylaşım yok ,sayı bıraz da azalabılır gıbı gelıyo tabıı bellı de olmaz bılemeyız çunku ılk sınavda da sınava hazırlanan ama katılımda bulunmayan arkadaslarda baya vardı..dershaneye gıden kısı sayısı,yapılan deneme sınavlarına katılan sayı da bıraz bılgı verebılır
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız