Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Lütfen başvuru yaparken dikkat edin!!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Lütfen başvuru yaparken dikkat edin!!!

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtngy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 02, 2012 8:30 pm    Mesaj konusu: Lütfen başvuru yaparken dikkat edin!!! Alıntıyla Cevap Gönder

nisan dönemindeki dusda basvurumu basvuru merkezinden yaptıgım halde internetten başvuru yapamazsınız yazıyordu. başvuru merkezinde yeni başvurumda mezun oldugum fakülteyi yanlıs girmişler düzeltmeye calısıyoruz dilekceyle insallahbir sıkıntı olmaz. başvuru yapıcak arkadaşlarım lütfen başvuru merkezinde bile bilgilerinizi kendiniz kontrol edip öyle onaylatın
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtsmn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 02, 2012 9:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla üzüldüm, yaptıkları işi genelde çok laubali yaptıklarından oluyor bu durum.benim de başıma geldi bi kaç kez hep son anda düzeltebildim.tek yaptığı iş bu,bari onu da adam gibi yapsalar.sonra küçük bir şey yüzünden uğraştırırlar.prosedür prosedür..
Başa dön
dtngy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 02, 2012 11:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hala bi düzelme yok ama ösym başvuru merkeziyle görüstüm dilekçe ellerine ulaşmış kaygısız olun pazartesiye kadar düzeltirler dediler kendi hataları yüzünden bütün günüm gitti İNŞALLAH sıkıntı olmaz iyice stres oldum Sad Sad
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız