Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2013 dus sınavı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2013 dus sınavı
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtmesut
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ağu 10, 2012 5:17 pm    Mesaj konusu: 2013 dus sınavı Alıntıyla Cevap Gönder

2013 dus sınavları cumartesiye alınmış..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dr.Zamig
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Cum Ağu 10, 2012 5:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

demek TUS-la bir günde yapmak işlerine zor gelmiş..
dtmesut
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ağu 10, 2012 7:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

başvuru sayılarını 1 gün sonra açıklıyolardı. unuttularmı acaba..
Başa dön
santral
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 15, 2012 10:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dusdata sonbahar kursu hangi tarihte başlayacak bilgisi olan var mı?

En son santral tarafından Cum Ksm 02, 2012 10:21 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
seray
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 07, 2012 4:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmesut yazmış:
başvuru sayılarını 1 gün sonra açıklıyolardı. unuttularmı acaba..

evet sonbahar dus'unda kaç kişiyle yarıştığımızı sınav sonuçları açıklandığında öğrendik. nisan dus'undan yaklaşık 500 kişi daha az giren olmuş ama gerçekten çalışan, hazırlanan girmiş sınava. umarım 2013 nisanında sayı çok artmaz...
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 09, 2012 6:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sayı artacak bence.yeni mezunların bi çoğu bu sınava tam çalışamadı..ama 2013 nisanda sayı çok daha fazla olacak gibi geliyo bana...ayrıca çalışandan çok .çok çok çalışan kişi sayısı dahada artıyo..ilk ikiyüze girip tercih yapmayan yüzden fazla kişi var çünkü 350.kişiye kadar yerleştirme yapıldı bu atamada sanki..
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 09, 2012 8:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar drtus forumunda gördüm net üzerinde kendi aralarında günlük çalışma saatlerini gün sonunda rapor ediyolardı!böyle birşey bizde başlatsak katılacak arkadaşlar olur mu Smile iki tane bile olsa yeter..biraz evde çalışan kkişiler için ritm gelmiş olur ..şahsen en sıkıntı çektiğim konu
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 09, 2012 9:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evde çalışıyorsanız kendinize bi dus arkadaşı bulun Smile rekabet değil ama motivasyon açısından iyi olur
Başa dön
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 10, 2012 7:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu dus arkadaşlığı olayına ben katılıabilirim Very Happy ben de evde hazırlanıyorum.
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 12, 2012 4:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Very Happy sonunda ya..tamam dtgrana çok güzel olur..eminim daha sonra birçok kişi katılacak...şu şekilde yapsak uygun mu senin için mesela pazartesi toplam çalıştığımız saati salı sabahı rapor edelim..ben gündüzleri genelde nete girebiliyorum...ilk rapor benden..
cumartesi günü raporu: 6 saat
pazar günü 6 saat bugün 8 saat çalışmayı planlıyorum bakalım ne kadar yaklaşacağım
Başa dön
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ksm 12, 2012 10:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

anlaştık Smile ben bu haftasonunu oldukça verimsiz geçirdiğim için üzülerek rapor edemiyorum. Embarassed
yarından itibaren başlarım bende yazmaya. iyi çalışmalar...
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 13, 2012 6:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben sabah erken başlamazsam çok verimsiz geçiyo....
dün zar zor 5 saat çalışabildim.. ilk tekrarı yapabilsek ikinci daha isteyerek ve rahat biter sanırım...
Başa dön
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 13, 2012 7:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de dün 4 saat çalıştım. dus için küçük benim için büyük bir adımdı. Smile benim için de günün bu saatleri daha verimli geçiyor.
Başa dön
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 13, 2012 8:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

metilenmavisi yazmış:
Very Happy sonunda ya..tamam dtgrana çok güzel olur..eminim daha sonra birçok kişi katılacak...şu şekilde yapsak uygun mu senin için mesela pazartesi toplam çalıştığımız saati salı sabahı rapor edelim..ben gündüzleri genelde nete girebiliyorum...ilk rapor benden..
cumartesi günü raporu: 6 saat
pazar günü 6 saat bugün 8 saat çalışmayı planlıyorum bakalım ne kadar yaklaşacağım

eminim evde dusa hazırlananlar başka arkadaşlarımız da vardır aramıza katılırlarsa ilerleyen günlerde sadece çalışma süresi paylaşımı değil başka fikir alış verişleriyle birbirimize destek olacağımızı düşünüyorum. şimdiden teşekkürler...
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 13, 2012 8:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Smile dershane zamanı ders çalışma süreci hakkında bilgi veren hoca günde 10 saat demişti! sınava bi ay kala bu rakamı geçn kişiler duyuyordum..demekki oluyomuş ..yapmışlar oldu:D
Başa dön
dtmesut
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 13, 2012 8:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar hangi kaynaklardan çalışıyorsunuz? dusdata temel ve klinikte bazı derslerin kitaplarını değiştirmiş. alabilen oldumu eski kaynaklardanmı çalışıyorsunuz
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 13, 2012 9:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben geçen dönemki kaynaklardan çalışıyorum..değiştirildiğini de düşünmüyorum aslında sadece kısaltmışlardır..Smile üstelik bu dönem temel bilimlerden bayağı bi soru hocaların hem uzun dönem hemde kampta anlatmadıkları yerlerden ..kitapta o kısımlar vardı ama üzerine değinilmedi..yeniden kaynak almayın eğer elinizde diğerleri varsa benim tavsiyem bu tabi..kolay gelsin
Başa dön
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 14, 2012 12:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

metilenmavisi yazmış:
Smile dershane zamanı ders çalışma süreci hakkında bilgi veren hoca günde 10 saat demişti! sınava bi ay kala bu rakamı geçn kişiler duyuyordum..demekki oluyomuş ..yapmışlar oldu:D

bende duymuştum bunu. helal olsun diyorum sadece. Smile Çalışma süremi artırarak devam etmeyi düşünüyorum ama yine de hergün günde 10 saattan fazla çalışma aşamasına geleceğimi sanmıyorum. yapı meselesi.
Başa dön
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 14, 2012 12:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtmesut yazmış:
arkadaşlar hangi kaynaklardan çalışıyorsunuz? dusdata temel ve klinikte bazı derslerin kitaplarını değiştirmiş. alabilen oldumu eski kaynaklardanmı çalışıyorsunuz

ben temel bilimleri dus akademi den çalışıyorum ve bazılarının tekrarlarını sorulu çalışma kitabından yapmayı planlıyorum.bazı kitapların yenilendiğini duydum ben de. özellikle klinikten yetersiz gördüğüm bazı kaynaklar var onları yenilemeyi düşünüyorum.
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 14, 2012 12:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

daha önce hazırlanan arkadaşımdan edindim ben diğer dershane klinik kitaplarını özellikle restoratif endo ve protez çok eksik dusdata da .diğerlerindede eksik ama ilginç olan bi dershanede eksik olan diğerinde çok detaylı anlatılmış:)klinikler diğer dershanelerin kitapları ile birleşince anca bi klinik kitabı oluyo .. aynı dershanenin kitabını yenilemek yerine başka dershanenin kitaplarını almak daha mantıklı gibi ..istanbulda ve ankarada farklı dershanelerin kursuna giden arkadaşlar değişim yapabilirler geçiici sürede olsa...Smile
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız