Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dusdata yeni basım kitaplarına düzeltme formu mu gerekiyor ?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dusdata yeni basım kitaplarına düzeltme formu mu gerekiyor ?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
akin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 26, 2013 7:00 pm    Mesaj konusu: dusdata yeni basım kitaplarına düzeltme formu mu gerekiyor ? Alıntıyla Cevap Gönder

Kitaplarda birbiriyle çelişen ve hatalı olan birçok bilgi var. Dusdatayı aradım mail attım fakat herhangi bir düzeltme formu yayınlamak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söylediler. Benim gibi kitaplarda yanlışların olduğunu ve düzeltilmesi gerektiğini düşünenler var mı diye merak ettim. Yoksa sadece ben miyim Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
tugce_89
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Oca 27, 2013 2:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

splintlerle ilgili sorumuza kitabın yazarı cevap vermişti. birbiriyle çelişen bilgilerin soru hangi bölümden gelmişse ona gore yanıtlamamız gerekiyormuş. tabi hangi derste ne olduğunu tek tek hatırlayabilsek ztn hepimiz mükemmel netler yaparızSmile bu sorun sadece datanın kitaplarında yok ben dustime ın klinik kitaplarıyla da karşılaştırıyorum onlarda da aynı şey var tutarsızlıklar bölümler arası fikir birliği olmamasından kaynaklanıyor sanırım.
Başa dön
endodost
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Oca 31, 2013 8:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tugce_89 yazmış:
splintlerle ilgili sorumuza kitabın yazarı cevap vermişti. birbiriyle çelişen bilgilerin soru hangi bölümden gelmişse ona gore yanıtlamamız gerekiyormuş. tabi hangi derste ne olduğunu tek tek hatırlayabilsek ztn hepimiz mükemmel netler yaparızSmile bu sorun sadece datanın kitaplarında yok ben dustime ın klinik kitaplarıyla da karşılaştırıyorum onlarda da aynı şey var tutarsızlıklar bölümler arası fikir birliği olmamasından kaynaklanıyor sanırım.

dersler arası fikir birliği olmaması sonucu bu şekilde olur
data buna yapabileceği bir şey yok !

yapılması gereken şu: soru hangi branşta ise onun verdiği bilgilere göre yanıtlanmalı.

genel litarüterlerin düzenlenmesi lazım

imkansızı istiyorsun
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız