Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - DUSDATA 2013 NİSAN DUS 6 HATALI SORUYA İTİRAZ DOSYASI
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

DUSDATA 2013 NİSAN DUS 6 HATALI SORUYA İTİRAZ DOSYASI
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bilindiği üzere dustaki yanlış sorulara itiraz için yarın son gün.Bugün dilekçe vermek üzere gittiğim Ösym ana merkez binasındaki görevli ellerinde dus sorularına itiraz ile ilgili çok az sayıda dilekçe olduğunu,tus a girenlerin bu konuda daha ilgili olduklarını sorularının daha dün açıklanmasına rağmen çok sayıda dilekçe getirdiklerini söyledi.Orada konuştuğum tıpçı bir arkadaş da daha çok birlik olmanız gerekiyor dedi.Bizler de bunun farkında olduğumuz halde her nedense yapamıyoruz.Bu iş her gün forumlara,dersane sitelerine girip yorum yazmakla birbirimizin yorumlarını beğenmekle olmuyor.Yarın için özellikle Ankara'da bulunan arkadaşlara görev düşüyor,Ankara dışındaki arkadaşlar da bir şekilde ulaştırabilirlerse dilekçelerini göndermeliler.Sınavın daha adil ve eşit bir sonuca kavuşması için hatalı olduğu bariz olan veya hatalı olduğunu düşündüğünüz sorular için dilekçelerimizi yarın Ösym ana binaya ulaştıralım.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtergun
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

onların ki de çok fena..20 ye yakın itirazdan bahsediyorlar.. şaka gibi ya..20 soru ne demek..
Başa dön
zlh
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizdede 5 soru ciddi bi rakam olur hepsi itiraz olursa tabiki ..umarım en adaletli olacak şekilde sonuçlanır..
Başa dön
Dentart35
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

shmetcaner yazmış:
Arkadaşlar bilindiği üzere dustaki yanlış sorulara itiraz için yarın son gün.Bugün dilekçe vermek üzere gittiğim Ösym ana merkez binasındaki görevli ellerinde dus sorularına itiraz ile ilgili çok az sayıda dilekçe olduğunu,tus a girenlerin bu konuda daha ilgili olduklarını sorularının daha dün açıklanmasına rağmen çok sayıda dilekçe getirdiklerini söyledi.Orada konuştuğum tıpçı bir arkadaş da daha çok birlik olmanız gerekiyor dedi.Bizler de bunun farkında olduğumuz halde her nedense yapamıyoruz.Bu iş her gün forumlara,dersane sitelerine girip yorum yazmakla birbirimizin yorumlarını beğenmekle olmuyor.Yarın için özellikle Ankara'da bulunan arkadaşlara görev düşüyor,Ankara dışındaki arkadaşlar da bir şekilde ulaştırabilirlerse dilekçelerini göndermeliler.Sınavın daha adil ve eşit bir sonuca kavuşması için hatalı olduğu bariz olan veya hatalı olduğunu düşündüğünüz sorular için dilekçelerimizi yarın Ösym ana binaya ulaştıralım.

acaba bütün sorulara mı itiraz ettiniz??
Başa dön
ss_06
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu arada dusem protez hocası sitede 15. soru( metal seramik sorusu) ile ilgili olarak tartışmaya açık itirazlar daha sonra belirtilecek demiş..sürein dolmasını mı bekliyolar acaba..
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evt kimisini doğru yapmış olsam dahi adaletin yerini bulması için hepsine itiraz ettim,bu sayfada yok şu kaynağa göre olsaydı iptal olmazdı,şu kaynağa göre iptal edilir diyen arkadaşları da anlamıyorum,siz sporlular hariç bir dezenfeksiyon yapmak isteseniz endoya göre mi mikroba göre mi yaparsınız,bilim de müspet doğru vardır arkadaşım,kendin soruyu doğru yaptın diye lafı kıvırmanın hiç alemi yok,umarım adalet yerini bulacaktır
Başa dön
zlh
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sahmetcaner bu benim iletime ithafen mi denmiş bişey..
Başa dön
Dentart35
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar sonuç olarak yarın sabah yollasak ellerinde c.tesi yada p.tesi olsada geçerli sayılır mı? uff ya salı yayınlandı sonuçta bu itiraz süresi neden bu kadar kısa.. ups yada acil yollamak istemiyorum 60tl:(
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

zlh yazmış:
sahmetcaner bu benim iletime ithafen mi denmiş bişey..

sadece ilk cümlesi size ithafen,geri kalanını genel olarak yazdım..
Başa dön
tembelkedi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

itiraz olduğu için açıklanma süresi uzayacak ama 15 gün içinde açıklamak zorundalar diye duymuştum.bu durumda en geç 29 unda mı açıklanacak?
Başa dön
ss_06
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

stabilo yazmış:
yarın sabah 8 postasına yetiştirmeye calısıcam aps yle gidermiş ogleye
yalnız siteyi okumaya vaktim olmadı sistein asit fosfatazla alakalı bi çalışma yapmış olan var mı birsuru kaynak buldum ama hepsi abstract ve result bölümleri..varsa tekrar ekleyebilir misiniz rica etsem

stabilo bişey buldum gibi mesaj olarak attım sana bi bak
Başa dön
zlh
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bi bilgi için kaynaklar arasında farklılık varsa ve hocalar kafalarına göre kaynağı seçip itiraza cevap verebiliyorsa bu durumun bilinmesi gerek..kimse bi diğerine itiraz etme demiyo ...bu durumu daha önceki dus sınavında bizzat yaşadım ve hocaya dediğimizdede yazdığım cümle ile karşılık aldım..
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dentart35 yazmış:
arkadaşlar sonuç olarak yarın sabah yollasak ellerinde c.tesi yada p.tesi olsada geçerli sayılır mı? uff ya salı yayınlandı sonuçta bu itiraz süresi neden bu kadar kısa.. ups yada acil yollamak istemiyorum 60tl:(

ösym nin belirlediği itiraz süresine itiraz etme hakkımız yok maalesef,keşke bugün göndermiş olsaydınız,yarın için aps tek şık gibi duruyor..
Başa dön
zlh
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kendim soruyu yaptım diyede hiç sizin gibi düşünmedim ki 1 yada 2 tanesi benimde yanlış bu sorulardan. .. fazla kurguluyorsunzu kafanızda sanırım ... ve stresi herkesin yaşadığını düşünerek cümlelerinizi yazın lütfen..
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

zlh yazmış:
bi bilgi için kaynaklar arasında farklılık varsa ve hocalar kafalarına göre kaynağı seçip itiraza cevap verebiliyorsa bu durumun bilinmesi gerek..kimse bi diğerine itiraz etme demiyo ...bu durumu daha önceki dus sınavında bizzat yaşadım ve hocaya dediğimizdede yazdığım cümle ile karşılık aldım..

ben de hocanın karşısına farklı bi kaynağı çıkarıp da geçerli bir itiraz da bulunabiliyorsam sorunun iptalinde en önemli nokta budur bence,yoksa tabi ki soruları hazırlayan her hoca bir kaynak kullanıp hazırlamıştır,bu şekilde düşünürsek bugüne kadar ösym hiçbir sınavda hiçbir soruyu iptal etmezdi,çünkü her zaman için kendine göre doğru bir kaynağı var soru yazan insanların

En son shmetcaner tarafından Cum Nis 19, 2013 8:00 am tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 7:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

zlh yazmış:
kendim soruyu yaptım diyede hiç sizin gibi düşünmedim ki 1 yada 2 tanesi benimde yanlış bu sorulardan. .. fazla kurguluyorsunzu kafanızda sanırım ... ve stresi herkesin yaşadığını düşünerek cümlelerinizi yazın lütfen..

ben bu cümleleri şahsınıza yazmadığımı söyledim kurguladığım bir şey de yok merak etmeyin,ben sadece elimizde aksini ispat edecek kaynaklar olduğu için bunları söylüyorum,yoksa kendim ne diye böyle şeyler ortaya atayım,dusdatanın sayfasından ilgili sorular hakkındaki referans bilgileri okuyun,onlar da yanlış bu kitaplar da yanlış diyorsanız ben size bir şey diyemem tabi ki
Başa dön
zlh
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 8:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Smile merak etmeyin okudum ilk açıklandığında ..onlarda yanlış falan demiyorum yada size göre demişde olabilirm ..konu sapmasın umarım iptal olur...sınava giren herkes kadar benimde netim artar ..iptali için uğraşan kişilerden ziyade iptal mercinde bulunan hocalara eleştiri yaparken kendimi burda buldum Smile
Başa dön
santral
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 9:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende yarın itiraz da bulunacağımm..umarım yarın dilekçe sayısı artar...
Başa dön
stabilo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 4:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ptt aps aksama kadar gıtmez dedı yalnız yurtiçi kargonun vip ceyrek hizmetiyle gidiyormuş
Başa dön
stabilo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Nis 19, 2013 6:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar aspirin sorusuyla alakalı bir dosya hazırladım isteyen varsa gönderebilirim word dosyasının nasıl eklendığını bilmiyorum
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
7. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız