Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - İlk 4 tercihimiz
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

İlk 4 tercihimiz
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
paperpoint
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 4:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsrn yazmış:
arkadaşlar kıbrıs mezunları yabancı uyruklumu sayılıyor.

Sayilmiyor.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtsrn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 5:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

paperpoint yazmış:
dtsrn yazmış:
arkadaşlar kıbrıs mezunları yabancı uyruklumu sayılıyor.

Sayilmiyor.

haksızlık değilmi??? kıbrısta uzmanlık açsın o zaman onlar bize geliyor biz gidemiyoruz.
Başa dön
dantesasi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 8:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aylinege yazmış:
geçen sınavda 165. olan kişi nereye girdi bilen var mı ya da bu dereceye yakın olanları

164.olan isparta perio ya girdi diye biliyorum
Başa dön
drnecg
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 9:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar forumda antep için maaşı yüksek demişler ben araştırdım kendi binasına yeni geçmiş döner düşmüş bi de malzeme eksikliği yüzünden hasta bakılamıyormuş binası yeni diye yazmak saçma ben iyice araştırıyorum ısparta için ve konya için iyi şeyler duydum gittiğim yerde mutlu olmak istiyorum idealist olmaktan da vazgeçtim şehir tercihi yapacam heralde bi de rahatlık önemli tabi:)kırıkkalenin dönerleri çok iyiymiş bilgilerinize herkes duyduklarını paylaşırsa sevinirim
Başa dön
dtsrn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 9:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

malatya ısparta ege de düşük diye biliyorum:(
Başa dön
dtsn81
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 11:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sıralamam 121. ankaradaki pedoları yazacağım.benim sıralamamın üzerinde olup pedo yazacak olan varmı
Başa dön
stabilo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş May 02, 2013 12:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

drnecg yazmış:
arkadaşlar forumda antep için maaşı yüksek demişler ben araştırdım kendi binasına yeni geçmiş döner düşmüş bi de malzeme eksikliği yüzünden hasta bakılamıyormuş binası yeni diye yazmak saçma ben iyice araştırıyorum ısparta için ve konya için iyi şeyler duydum gittiğim yerde mutlu olmak istiyorum idealist olmaktan da vazgeçtim şehir tercihi yapacam heralde bi de rahatlık önemli tabi:)kırıkkalenin dönerleri çok iyiymiş bilgilerinize herkes duyduklarını paylaşırsa sevinirim

Hangi bolumun asistaniyla konustunuz.. Ben 3000-3400 gibi bi maas duymustum..ona bakarsak capada da malzeme cebimizden almamis olsak malzemenin tam oldugu cok nadir donemler gordum.. Eldiven maske paperpoint guttaperka edta falan bunlari saymiyorum asla.. Tek renk kompozit..kompozit sertlestirmeyen cihazlar..saat 9 da karistirip oglen 12 ye kadar sertlesmeyen ZoE ler gayet rutin seylerdi..sterilizasyon yapilmamis birgun onceki aletle bile tedavi yaptigimi bilirim:((
Başa dön
drnecg
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş May 02, 2013 12:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cerrahi asistanı kardesim gibi sevdiğim bi arkadaşım bana yalan söylemez direk olayın içinde inanmıyorsanız siz de araştırın ben onun dediklerini yazdım ben 3000 4000 diye duymuştum aradım sordum bana tıpa bağlıyken öyleydi yeni binaya geçince değişti dedi bi buçuk yıl oldu ameliyathaneye giremiyoruz anca normal diş çekimi yapıyoruz dedi daha çok şey konuştuk ama gerisini şimdi yazmıyim yazacaksanız siz bilirsiniz tabi hayırlısı olsun
Başa dön
stabilo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş May 02, 2013 2:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de bir cerrahi asistanindan almistim bilgileri ama dogrudur haklisiniz olabilir.. Biraz zaman oluyo cunku..duzelmeyecek seyler degil.. En yakin zamanda duzelir umarim.. Her fakultenin eksiklikleri var..
Başa dön
serayhan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 02, 2013 4:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsn81 yazmış:
sıralamam 121. ankaradaki pedoları yazacağım.benim sıralamamın üzerinde olup pedo yazacak olan varmı

yök kadrosu mu yazacaksın arkadaşım sağlık bakanlığı mı?
Başa dön
drnecg
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş May 02, 2013 5:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

doğrudur düzelir zamanla ben zaten cerrahi yazmıcam endosunu sormuştum o da aynıymış vazgeçtim .suriyeliler yüzünden ev kiraları fırlamış bakmam gereken eşim var maaş biraz önceliğim maalesef tabi şehirde yaşanabilir olmalı benim için anlıcan düzelmesini beklemek zor bi süreç olur kırıkkale maaşı çok iyi ankaraya da yakın bakalım artık kısmet konya da yazacağim en son ısparta
Başa dön
gasser
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş May 02, 2013 7:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sıralamanız nedır drnecg?
Başa dön
drenamel
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 02, 2013 10:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar Gazianteptekiler şubata kadar 4200 tl aldilar istisnasiz her ay. 2aydir doner sikintisi var, 2800 tl alindi, o da gecikmel de olsa her ayinki verilecekmis. Bu ay subatinki veriliyor. Malzeme eksigi her fakultede var ki 2 aydir boyle bir sikinti var, ihale yapildi. Cerrahinin genel anestezi gerektiren ameliyatlari ocak-mart arasi yapilamadi,tasinma nedeniyle, nisanda 2 tane çift çene ortognatik yapildi, bu ay itibariyle çarsambalari genel ameliyathane gunu. Ev sikintisi var gercekten, eger buyuk ev tutmak iserseniz. Fakat sehir 500 tl ye tutabileceginiz (esyali, internet su ısınma dahil)studyo dairelerle dolu ( 1-2 oda seklinde baya kucukler). Ben 650 tl ye 2+1 fakulteye 3 dk mesafede bir evde oturuyorum. Birbirinden kibar, guler yuzlu hocalar var, rica etmeden birsey istediklerini gormedik. Bu cerrahi endo ve orto icin gecerli. Turkiyenin en iyi fakultesi tabiki degil fakat kimse de kotu oldugunu soyleyemez.

En son drenamel tarafından Cmt May 04, 2013 11:21 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
drenamel
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 02, 2013 3:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gaziantep icin ekleyeceklerim; 4 adet lokal ameliyathanede istisnasiz her gun cok sayida implant hastasi aliniyor, basit dis cekimi yapiliyor diyen arkadasin yazdigina ek, her gun travma, kirik hastalari geliyor, hemen her gun intermaxiller fiksasyon yapiliyor. adiyaman, urfa, mardin,maras, kilis bolgelerinin hastalari da Gaziantepe geldigi icin cok sayida kist eksizyonu, marsupyalizasyonu, apikal rezeksiyon, artrosentez vakalari yapiliyor. Bu ay icin planlanan 2 adet TME ankiloz operasyonu ve ek olarak ortognatik cerrahiler var. Fakultede tomografi ve 2 ayri lazer mevcut. Gercekten birseyler yapmak icin cabalaniyor. Yeni bir fakulte olmasina ragmen gayet iyi bir ivmesi var. Bir Ankara unv., Gazi kadar beklentiniz tabik olmasin ama perifer icin gayet iyi calismalar var.Girecek olan arkadas ilk 1 sene klinikte olacak, daha sonra ameliyatlara baslayacak.
Başa dön
matsihura
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 02, 2013 5:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar kişisel bir soru olacak ama başka 126. Var mı tercih sırası konusunda görüşmek isterim.?
Başa dön
dtsn81
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 02, 2013 8:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serayhan yazmış:
dtsn81 yazmış:

zaten ankarada pedolardan sağlık bakanlığı ile alan sadece hacettepe.onu da yazıp yazmamakta kararsızım.hacettepenin 121 e kadar düşeceğini sanmam
Başa dön
dtsn81
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 02, 2013 8:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsn81 yazmış:
serayhan yazmış:
dtsn81 yazmış:

zaten ankarada pedolardan sağlık bakanlığı ile alan sadece hacettepe.onu da yazıp yazmamakta kararsızım.hacettepenin 121 e kadar düşeceğini sanmam
sizin dereceniz nedir serayhan
Başa dön
serayhan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 03, 2013 12:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de sb pedo yazıcam.152 sıralamam.sb pedo mu 120ye kalmaz sence?
Başa dön
paradox
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 03, 2013 1:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serayhan yazmış:
ben de sb pedo yazıcam.152 sıralamam.sb pedo mu 120ye kalmaz sence?

sadece ankarada mı pedo tercih edeceksiniz?
Başa dön
serayhan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 03, 2013 2:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ewt sadece ankarada yazıcam
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
6. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız