Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Kalan iptallik sorular için ne yapılmalı?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Kalan iptallik sorular için ne yapılmalı?
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 1:52 am    Mesaj konusu: Kalan iptallik sorular için ne yapılmalı? Alıntıyla Cevap Gönder

Diğer itiraz edilen sorular için tus adayları dava açıyor
Bizler ne yapacağız?
Hep birlikte hareket edelim
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dentart35
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 5:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İptali en az gerekli olan 2 soru iptal edilmiş bence.. Yine bir haksızlık..
Başa dön
trigeminus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 5:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kesinlikle katılıyorum bnm ne kazancım ne kaybım oldu ama o soruları boş yada yanlış yapanlar kazandı gerçekten inanamıyorum...
Başa dön
Dentart35
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 5:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

trigeminus yazmış:
kesinlikle katılıyorum bnm ne kazancım ne kaybım oldu ama o soruları boş yada yanlış yapanlar kazandı gerçekten inanamıyorum...

Artı 1.. En azından hiç iptal olmasaydı olduğu gibi kalsaydı..
Başa dön
tugcekocak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 6:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dentart35 yazmış:
Neden haksızlık oldugunu düşünüyorsun? 6 tane yanlış soru vardı 2sini iptal etmişler bence geri kalan 4tanesi doğru kabul edildiği için haksızlık noktalı rakamların sıralamayı değiştirdiği bir sınava girdik sonuçta
Başa dön
stabilo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Onemli olan bireysel kayip ya da kazanc degildir.. Topyekun kul hakkidir kanimca.. Buranin otesi de var..
Başa dön
paradox
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tugcekocak yazmış:
Dentart35 yazmış:
Neden haksızlık oldugunu düşünüyorsun? 6 tane yanlış soru vardı 2sini iptal etmişler bence geri kalan 4tanesi doğru kabul edildiği için haksızlık noktalı rakamların sıralamayı değiştirdiği bir sınava girdik sonuçta

evet SİZİNDE dediğiniz gibi saçma takıntılı sorularla bu sınava girdik..ve eğer biz o saçma dediğiniz (bizcede saçma olan] orakamları kitaptaki gibi ezberlemişsek o zaman bu emektir ve buna göre değerlendirilmeli .bu açıdanda bakmalısınız.herkes çok çalıştı bu sınava ama çok çalışanın birisi 500.oldu diğeri ilk yüzde.belirleyici olmayan bi sınavdı .kader kısmet olayıda var elbette ama genede kimse bunları düşünüpte rahatlayamıyo.1 soruysa bir soru hakkı olduğu gibi değerlendirilmeye tabi olmalıydı.

En son paradox tarafından Sal Nis 30, 2013 7:12 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
paradox
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ve bu 2 soru araya 50 kişi bile girmesine neden olabiliyo sıralamada
Başa dön
tugcekocak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

3+3.25=6 bulmak emekse haklısınızdır.

En son tugcekocak tarafından Sal Nis 30, 2013 7:20 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar bugün dusdata ankara merkeze gidip konu hakkında bilgi aldım,kalan soruların iptali için de arkamızda olduklarını söylediler,tüm avukat masrafları da dahil dersane karşılıyor,sizin tek yapmanız gereken konunun takipçisi olup dava açmanız,pes etmeyelim ve hakkımızı savunalım,susup tepkisiz kalırsak bu iğrenç tabloya ortak oluruz,sonuna kadar hakkımızı alana kadar bu işin takipçisi olmalıyız
Başa dön
Dentart35
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tugcekocak yazmış:
Dentart35 yazmış:

Madem iptal ediyorsun hepsini et.. Eğer aralardan seçmece iptal edeceksen bu haksızlığa girer işte
Başa dön
paradox
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Smile bunu işaretlemeyip yada başka şıkkı işaretleyipte doğru sayılması da sizin hakkınız olsun hocam.ayrıca insanlar bunuda demiyo diğer iptallik sorulardanda bahsediyo sadece sizi ilgilendiren kısım yok yani.iptali istenen diğer sorular 3+3.25=6.25 bulmaktan daha emek istiyodu belkide.
Başa dön
tugcekocak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dentart35 yazmış:
tugcekocak yazmış:
Dentart35 yazmış:

Madem iptal ediyorsun hepsini et.. Eğer aralardan seçmece iptal edeceksen bu haksızlığa girer işte
Bende bunu belirtmek istedim.
Başa dön
tugcekocak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

paradox yazmış:
Smile bunu işaretlemeyip yada başka şıkkı işaretleyipte doğru sayılması da sizin hakkınız olsun hocam.ayrıca insanlar bunuda demiyo diğer iptallik sorulardanda bahsediyo sadece sizi ilgilendiren kısım yok yani.iptali istenen diğer sorular 3+3.25=6.25 bulmaktan daha emek istiyodu belkide.
Burda sen ben değil olay geri kalan 5soru değişirse +4 doğrum olur benim işime gelir .Yukarda yazdıklarımı tekrar oku istersen ben de diğer iptal olmayan soruları değil de iptal olan soruların saçma olmasını konuşan arkadaslara yazdım . Cool Saygılar
Başa dön
paradox
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

shmetcaner yazmış:
arkadaşlar bugün dusdata ankara merkeze gidip konu hakkında bilgi aldım,kalan soruların iptali için de arkamızda olduklarını söylediler,tüm avukat masrafları da dahil dersane karşılıyor,sizin tek yapmanız gereken konunun takipçisi olup dava açmanız,pes etmeyelim ve hakkımızı savunalım,susup tepkisiz kalırsak bu iğrenç tabloya ortak oluruz,sonuna kadar hakkımızı alana kadar bu işin takipçisi olmalıyız

peki kısa sürede sonuçlanmaz değilmi.2010 tus sınavıydı sanırım 2 sene sonra kaznanların yerleri değişmişti.bizdede öyle bir durum mu olur. ne kadar sürede sonuç alırız biraz daha bu konuda aldığınız bilgileri paylaşırmısınız?

En son paradox tarafından Sal Nis 30, 2013 7:31 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
paradox
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tugcekocak yazmış:
paradox yazmış:
Burda sen ben değil olay geri kalan 5soru değişirse +4 doğrum olur benim işime gelir .Yukarda yazdıklarımı tekrar oku istersen ben de diğer iptal olmayan soruları değil de iptal olan soruların saçma olmasını konuşan arkadaslara yazdım . Cool Saygılar

tmm
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

peki kısa sürede sonuçlanmaz değilmi.2010 tus sınavıydı sanırım 2 sene sonra kaznanların yerleri değişmişti.bizdede öyle bir durum mu olur. ne kadar sürede sonuç alırız ne olur biraz daha aldığınız bilgileri paylaşırmısınız?[/quote]

bu konuyu da sordum,eskisi gibi sürecin uzayacağını düşünmüyorlar,en kısa sürede sonuç elde etmek için dersanenin avukatlarıyla sanırım yarın toplantı yapacaklar,biz her şeyi düzenleyeceğiz siz sadece başvuracaksınız gerisine karışmanıza gerek yok dediler,hepimiz bu konuda dersaneyle irtibat halinde olalım,onlar da kararlı gözüküyor,ösym ye soru sormayı öğreteceğiz inşallah dediler
Başa dön
paradox
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ama bi ay içinde olmaz değilmi :/ bu değişim. tercih süreleri şuanki sıralama ile olur sanırım yetişmez.
Başa dön
shmetcaner
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

paradox yazmış:
ama bi ay içinde olmaz değilmi :/ bu değişim. tercih süreleri şuanki sıralama ile olur sanırım yetişmez.

orası öyle gözükse de hakkımızı kazandığımız an bizim için kadro açılmak zorunda,tercih dönemi içerisine yetişir mi?onu hukuk sistemi belirleyecek ama yine de bu aşamada bize düşen elimizden geleni yapmak
Başa dön
nebivololnedirya
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 11:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

allahım inşallah şu söylenenler gerçek olur bütün itirazlık sorular doğru sayılsa tüm sıralamalar inanılmaz değişir bambaşka bi tablo olur. göz göre göre dişmacunundaki ppm sorusunu yedirdiler bize Sad
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız