Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - tercihler için yardım
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

tercihler için yardım
Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
tembelkedi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 3:23 am    Mesaj konusu: tercihler için yardım Alıntıyla Cevap Gönder

katip çelebi,akdeniz ve kocaeli üniversiteleri hakkında bilgi almak istiyorum.yeni üniversiteler olduğu için çok fazla bilgi edinemedim.ortamları,eğitimleri nasıl merak ediyorum.bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
stabilo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Akdeniz universitesinin orto hocalari ispartadan gelmis.. Diger bolumlerinki ise erzurumdan.. Doktorayla maasli ogrenci almaya devam ediyor.maas verdigine gore paragoz bi fakulte degil diye dusunuyorum..kocaelinden memnun bir arkadasla gorustum ortoyu cok isteyen biriymis..Eylulde yar. doc bayan hoca dogum iznine ayriliyormus..maaslari 2400 tl.memnuniyeti kisiden kisiye degisebilir dedi..katip celebinin kadrosu genc ve yenilikciymis..yasli hocalar olmadigi icin yeniliklere acikmis..
Başa dön
tembelkedi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 8:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkür ederim cevabınız için. Tercih süreci gerçekten zor. Doğru karar verip vermediğine emin olamıyor insan.
Başa dön
gozdek
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 9:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

peki 19 mayısla ilgili bi fikri olan var mı acaba
Başa dön
stabilo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 4:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tembelkedi yazmış:
Teşekkür ederim cevabınız için. Tercih süreci gerçekten zor. Doğru karar verip vermediğine emin olamıyor insan.

Rica ederim
Başa dön
bahadir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 5:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar aylık ne kadar ücret alıyoruz bilen var mı...
Başa dön
orhan_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 5:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gata yı sadece gata da çalışan diş hekimleri mi yazabiliyor arkadaşlar?Bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim...
Başa dön
dtsrn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 5:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

orhan_ yazmış:
Gata yı sadece gata da çalışan diş hekimleri mi yazabiliyor arkadaşlar?Bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim...

bizim dersanede gata uzmanlık için gelen askeri personel vardı. ona sorduğumda sadece askeri personelsen girersin demişti. onun için hiç düşünmemiştim gatayı ama kafamda karıştı herkes birşey söylemeye başladı varsa öyle birşey bilelim yazarım ben Smile
Başa dön
alii
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 5:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsrn yazmış:
orhan_ yazmış:

bizim dersanede gata uzmanlık için gelen askeri personel vardı. ona sorduğumda sadece askeri personelsen girersin demişti. onun için hiç düşünmemiştim gatayı ama kafamda karıştı herkes birşey söylemeye başladı varsa öyle birşey bilelim yazarım ben Smile

işte herşeyi tıpla karşılaştırdıkları için böyle saçma şeyler yapıyorlar. göreceksiniz yine yabancı ve gata kontenjanları boş kalacak, girenlerde çok düşük puanla girecek. sınava girenden çok kadro acılırmı.
Başa dön
dtsrn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 5:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alii yazmış:
dtsrn yazmış:
orhan_ yazmış:

işte herşeyi tıpla karşılaştırdıkları için böyle saçma şeyler yapıyorlar. göreceksiniz yine yabancı ve gata kontenjanları boş kalacak, girenlerde çok düşük puanla girecek. sınava girenden çok kadro acılırmı.

aynen öyle koca sınıfta 1 tane askeri personel, 2 tane yabancı vardı.oranlayınca onların kontenjanı çok oluyor bizden. 47 puanla uzmanlığa giriyorlar.
Başa dön
stabilo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 6:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En dusuk 2250 duydum bezmialem 2400 kocaeli..en yuksekler:3500 gaziantep..4000 e yakin katu.. 3400 civari katip celebi
Başa dön
bahadir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 6:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

stabilo yazmış:
En dusuk 2250 duydum bezmialem 2400 kocaeli..en yuksekler:3500 gaziantep..4000 e yakin katu.. 3400 civari katip celebi

teşekkürler...
Başa dön
dtsrn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bahadir yazmış:
stabilo yazmış:

teşekkürler...

ben forum sitesinden istediğim fakültedeki asistanlara mesaj atıp bilgi alıyorum. fakültedeki bölümlerde bile değişiyor maaş dağılımı.
Başa dön
bahadir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 7:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsrn yazmış:
bahadir yazmış:
stabilo yazmış:

teşekkürler...

ben forum sitesinden istediğim fakültedeki asistanlara mesaj atıp bilgi alıyorum. fakültedeki bölümlerde bile değişiyor maaş dağılımı.

hangi forum sitesi yazarsanız sevinirim...teşekkürler..
Başa dön
orhan_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 10:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yani sonuç olarak gata yazamıyoruz Öylemi? sadece gata mensubu dişhekimleri yazabiliyor?
Başa dön
paradox
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 10:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benimde anladığım yazabiliyoruz gata yı..
Başa dön
alii
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 11:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya arkadaşlar 2 satırlık özel koşulu okumaya üşeniyormusunuz? yoksa geyik olsun diyemi yazıyorsunuz. diş hekimi olduğunuza göre okuduğunuzu anlamıyor olamazsınız herhalde.
Başa dön
paperpoint
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Nis 30, 2013 11:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alii yazmış:
ya arkadaşlar 2 satırlık özel koşulu okumaya üşeniyormusunuz? yoksa geyik olsun diyemi yazıyorsunuz. diş hekimi olduğunuza göre okuduğunuzu anlamıyor olamazsınız herhalde.

arkadaşım hayır üşenmiyoruz fakat kafamızı karıştırıcı şeyler duyuyoruz ve bunun doğruluğunu merak ediyoruz,aynı şekilde doktorlar gibi,onlar da 6 sene okumuşlar ama bizler gibi kafaları karışmış,ama sen herşeyi anlayabilmişssin ,herkesi azarlayabildiğin için gayet iyi diş hekimi olmuşsun ,tebrik ederim..
Başa dön
erol karsl?
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 1:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yazabiliyoruz ancak gata çıkışlılar öncelikli diye biliyorum.öğretmen lisesi çıkışlı olanlar gibi misal.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
dtsrn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 4:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bahadir yazmış:
dtsrn yazmış:
bahadir yazmış:
stabilo yazmış:

teşekkürler...

hangi forum sitesi yazarsanız sevinirim...teşekkürler..

sizde biliyorsunuzdur e-dişhekiminden baktım geçen dustan yerleşenlerden birkaçına mesaj atıp sordum
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız