Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 50 diş hekimi davaya hazırlanıyor
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

50 diş hekimi davaya hazırlanıyor
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
alii
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum May 03, 2013 3:58 pm    Mesaj konusu: 50 diş hekimi davaya hazırlanıyor Alıntıyla Cevap Gönder

http://www.memurlar.net/haber/369910/
rıza bey bizim konuları hiç takip etmiyorsunuz. hep başka yerlerden duyuyoruz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Cum May 03, 2013 7:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://www.zaman.com.tr/gundem_uzmanlik-sinavinda-hatali-soru-iddiasi_2085327.html
paperpoint
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum May 03, 2013 11:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir diş hekimi arkadaşın bizim iletmediğimiz bir soruyu da iptal etmişler sözünü demesi,hak hukuk konuşan bir kişi için gerçekten çok ayıp,neden herkes adına o şekilde konuştu acaba,ben sadece o soruya itiraz ettim belki ? ben de mi bir demeç vermeliyim bizim itiraz etmediğimiz bir soru iptal oldu diye o zaman ?..Çok yanlış ,çok büyük yanlış...
Başa dön
tembelkedi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt May 04, 2013 2:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

demek ki onun belirttiği sorular arasından iptaller olmalıymış.ayıp etmiş ösym.
Başa dön
dtsrn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt May 04, 2013 2:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizim iletmediğimiz soru derken mta sorusunu kastetmişler. benim mta yanlış implant doğruydu mta da benim işime geldi. işte herkes işine geldiği gibi konuşuyor.
Başa dön
serayhan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt May 04, 2013 6:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Laughing walla osym bıraksın bu işleri bu arkadaşlar hazırlasın soruları
Başa dön
warol
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 08, 2013 9:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

işiniz gücünüz dava bırakında bi tercih yapak ....
Başa dön
ahmetcanerirkli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 10:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

O röportajda adı geçen benim.Ve cümlenin aslı "ben 6 soruya itiraz ettim iptal olan sorulardan biri benim itiraz etmediğim sorulardandı, o 2 sorunun iptali de doğrudur aama diğer 5 soruda referanslı bir şekilde hatalıdır dedim"gazeteye o şekilde geçmiş ya da telefonda yanlış anlaşılmış.Hemen çamur atma moduna geçmeyin.Başkasının arkasından konuşmayın.
Başa dön
ahmetcanerirkli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 10:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

paperpoint yazmış:
Bir diş hekimi arkadaşın bizim iletmediğimiz bir soruyu da iptal etmişler sözünü demesi,hak hukuk konuşan bir kişi için gerçekten çok ayıp,neden herkes adına o şekilde konuştu acaba,ben sadece o soruya itiraz ettim belki ? ben de mi bir demeç vermeliyim bizim itiraz etmediğimiz bir soru iptal oldu diye o zaman ?..Çok yanlış ,çok büyük yanlış...

Verdiğim cevabı dikkatlice okuyunuz,karşı tarafın kişilik haklarına saldırıda bulunmayınız beni dinlenemden..
Başa dön
ahmetcanerirkli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 10:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tembelkedi yazmış:
demek ki onun belirttiği sorular arasından iptaller olmalıymış.ayıp etmiş ösym.
cevabımı okuyarak söylediklerini tekrar gözden geçir bi istersen.Yakışmıyor senin gibi dereceli insana.
Başa dön
ahmetcanerirkli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 10:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsrn yazmış:
bizim iletmediğimiz soru derken mta sorusunu kastetmişler. benim mta yanlış implant doğruydu mta da benim işime geldi. işte herkes işine geldiği gibi konuşuyor.
kimse işine geldiği gibi konuşmuyor yazdığım cevabı oku bakalım ne demişim.
Başa dön
ahmetcanerirkli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 10:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serayhan yazmış:
Laughing walla osym bıraksın bu işleri bu arkadaşlar hazırlasın soruları
5 tane 6 tane textbook referanslı yanlış soru tespit edildi sende görmüşündür.HAtalı sorular olabilir gerekli itirazlar yapılır böyle alaylı bi dille neye ulaşmaya çalışıyorsun?
Başa dön
ahmetcanerirkli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 10:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

warol yazmış:
yap tercihini kardeş dava seni etkilemeyecek rahat ol
Başa dön
ahmetcanerirkli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 10:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"Bizim itiraz etmediğimiz bir soru iptal oldu"kelimesine tekrar açıklık getireyim,o cümle"biz 6 soruya itiraz ettik ama ösym sadece 2 soru iptal etti.iptal oloan sorulardan biri itiraz dosyasında varken diğeri yoktu.ama onunda iptali doğrudur.ama kalan sorularda belgeli bir şekilde yanlıştır iptali gereklidir"Karşı tarafı dinlemeden zedeleyici aşağılayıcı ithamlara girmeyin

En son ahmetcanerirkli tarafından Çrş Ağu 24, 2016 7:43 am tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
warol
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 10:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ahmetcanerirkli yazmış:
warol yazmış:

allah razı olsun yuregime su serptin Smile) kardes bu nedir hergün yeni iptal sorularıyla karsılasıyoz uykularım kacıyo sınav iptal olcak diye
Başa dön
ahmetcanerirkli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 11:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

warol yazmış:
ahmetcanerirkli yazmış:
warol yazmış:

allah razı olsun yuregime su serptin Smile) kardes bu nedir hergün yeni iptal sorularıyla karsılasıyoz uykularım kacıyo sınav iptal olcak diye

Sana bişey olmayacak merak etme.2010 daki gibi eğer mahkeme başvuruyu kabul ederse sıralamalar tekrar hesaplanacak.yerleşmiş olanların hakkı elinden alınmaz ,isterse yerinde kalır isterse yeni sıralamasına göre tercih yapar.Biz kimsenin hakkını elinden almıyoruz.Yanlış gördüğümüz ispatladığımız sorulara itiraz ettik .Ösym reddetti.şimdi yargıya taşındı.Sonuç olarak sen güvendesin:-)
Başa dön
ahmetcanerirkli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 11:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Millette benimki doğru bananecilik var.Benim 96.arkadaşım var kızın 5 sorudan 4 ü doğru,ama dedi ki"Ben bu soruların hatalı olduğunu gördüm,haksızlıkla bi yere gelmek istemiyorum dedi ve BİZLE BİRLİKTE İTİRAZ DİLEKÇESİ VERDİ"Bazılarının bu bayan kardeşim kadar yüreği yok
Başa dön
paperpoint
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 11:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ahmetcanerirkli yazmış:
O röportajda adı geçen benim.Ve cümlenin aslı "ben 6 soruya itiraz ettim iptal olan sorulardan biri benim itiraz etmediğim sorulardandı, o 2 sorunun iptali de doğrudur aama diğer 5 soruda referanslı bir şekilde hatalıdır dedim"gazeteye o şekilde geçmiş ya da telefonda yanlış anlaşılmış.Hemen çamur atma moduna geçmeyin.Başkasının arkasından konuşmayın.

Ahmet Bey merhaba ,ben gazetede böyle okuyunca işin aslının aslında böyle olduğunu düşünemedim takdir edersiniz ki kusura bakmayın,bu haberi benim annem babam teyzem ablam kardeşim arkadaşlarım herkes okudu ve beni telefonla beni arayıp aynen şöyle dediler ; nasıl olur da sizin itiraz etmediğiniz bi soruyu iptal ederler ,bu ösym kafasına göre soru iptal edemez dedi ,onlara laf anlatana kadar canım çıktı,çünkü o soruya itiraz edenlerin başında ben de geliyorum,bunu anlatamadığım kaç kişi olduğunu ve herkesin bu şekilde anladığına adım gibi eminim,siz güzelce izah etmiş olabilirsiniz o zaman gazetenin yanlışı ,çünkü ben o yazıyı okuduğumda gerçekten sinirlendim,sizin niyetinizi de bilemem tabi sizi tanmıyorum o yüzden ,neden böyle yapmış gibilerinden yazmışım anlatabiliyor muyum? gazetenin o zaman özür dileyip düzeltmesi lazım bunu da sizin demeniz gerekiyor o zaman,çünkü şahsen benim için çok sıkıntı bi gün oldu o gün,iyi günler diliyorum..
Başa dön
ahmetcanerirkli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 09, 2013 11:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

paperpoint yazmış:
ahmetcanerirkli yazmış:

Ahmet Bey merhaba ,ben gazetede böyle okuyunca işin aslının aslında böyle olduğunu düşünemedim takdir edersiniz ki kusura bakmayın,bu haberi benim annem babam teyzem ablam kardeşim arkadaşlarım herkes okudu ve beni telefonla beni arayıp aynen şöyle dediler ; nasıl olur da sizin itiraz etmediğiniz bi soruyu iptal ederler ,bu ösym kafasına göre soru iptal edemez dedi ,onlara laf anlatana kadar canım çıktı,çünkü o soruya itiraz edenlerin başında ben de geliyorum,bunu anlatamadığım kaç kişi olduğunu ve herkesin bu şekilde anladığına adım gibi eminim,siz güzelce izah etmiş olabilirsiniz o zaman gazetenin yanlışı ,çünkü ben o yazıyı okuduğumda gerçekten sinirlendim,sizin niyetinizi de bilemem tabi sizi tanmıyorum o yüzden ,neden böyle yapmış gibilerinden yazmışım anlatabiliyor muyum? gazetenin o zaman özür dileyip düzeltmesi lazım bunu da sizin demeniz gerekiyor o zaman,çünkü şahsen benim için çok sıkıntı bi gün oldu o gün,iyi günler diliyorum..

Merhaba,sonuçta röportajda benim itiraz etmediğim soru ve itiraz ettiğim bir soru olmak üzere 2 soru iptal edildi diyor.Kimsenin canını yakacak bir cümle değil ki bu."Hiç kimsenin itiraz etmediği bir soru iptal edildi"demiyor.Zaman Gazetesi bize özür değil biz onlara teşekkür borçluyuz sesimizi duyurduğu için..Diğer 6 soruya referansıyla belgesiyle itiraz edildi,6.25 mm olan sorunun kaynağını bulsam ona da itiraz ederdim.
Başa dön
ahmetcanerirkli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum May 10, 2013 12:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar çıkmış Alaylı bir dille "soruları ösym yerine itirazcılar hazırlasın yazmış"olacak söz mü şu .Ben dilekçeme"bence bu soru yanlış" yazıp vermedim ki .Yanına takır takır belgesini de sundum.Mahalle ağzıyla yorum yapmasınlar
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız